Jump to content

Recommended Posts

Този сериал го изтрих след 4 серия. Не знам дали съм сгрешила, но ми беше много досаден. Не  можах да го изтърпя.

Ми, ти не си за тука бе, душко.

Off Topic

Тук гледат тез дет обичат фантасмагории,  наясно са с клишетата, безумсния и сополив сценарий

от сценарист, който е пълна боза,

и ако нямаш и розови фенски очила, бегай другаде.

• Like 1

Напротив., точно съм си за тук, последните години гледам само корейски сериали и филми. Точно този не издържах, може и да не съм била в настроение. А и главнияТ ми е грозноват, няма как да съм фен.

• Upvote 1
Преди 3 часа, Paribas написа:

Ех, че ще се мре, ще се мре, натам върви. Тези корейци - никак не прощават греховете от минал живот! Дано тук разчупят малко канона, ама надали - обичат си подхода “прас със секирата плюс три реда сълзи” и туй то...

Зависи, обаче кой ще мре.;)

• Haha 2
преди 13 минути, Lawandula написа:

Зависи, обаче кой ще мре.

По стара традиция сигурно поне 1-2 ще умрат и после ще бъдат съживени, 1 може и напълно фира да даде, 1 поне ще го мислят за умрял, пък той ще се окаже жив... Финалното броене вЕрно ще е интересно :lol2:

• Haha 8

Имуги-то със сигурност. Иначе защо гледам? От останалите се надявам някои да оцелеят или поне да се преродят.

• Like 1
  • Haha 1

Раздвижи се темата :) Чудех да не би всички да чакат да се съберат повече серии. Аз  току що наваксах с 8 епизод. Много беше интересен. Тази новата героиня е малко дразнеща, но внесе напрежение :lol:

Интересно защо синът на Бабата  няма  да се прероди, както и Йон, ако умре??? Записът си беше страшничък.

Това с прераждането е малко несправедливо. Очакваш, ако си бил добър и се преродиш отново, тогава да бъдеш нещо повече, вместо това ти не си помръднал от същото ниво и си обречен да повториш миналия си живот.

• Like 1

На това вече му се вика добра серия- девета. Макар да беше ясно за вратата, вътре добре го разиграха. Краят,  макар и да ми хареса, предвид натопорчената серия, сякаш наруши темпото.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Ако И Донг Ук играеше Великия съблазнител, сериалът щеше да има в пъти повече фенове и зрители. Много го бива в този род роли. Сега вече започна да става интересно. Основният въпрос е кой кого, но смея да твърдя, че всички знаем отговора.

• Like 1
  • Haha 2

@bond, не мисля, че става за великия съблазнител.Няма шарм за такъв.

А имугито  е толкова сладникаво, че ми иде да го превъртам чак, да не си вдигам захарта. Направо го недолюбвам  тоя актьр.

• Upvote 1

Да, като го разгледах по-добре и аз чувствам физическо отвращение от Имуги-то. Но началото на 10-та серия малко ме притесни.

Spoiler

Стана ясно, че цялата дандания е свързана с желанието да притежават една и съща жена. Не ми се гледа и се надявам да не се случи, Троянска война по корейски

.

В цялата работа - не го давам малкия лисугер! Само да са посмели да го бастисат! 

А на това имуги

Off Topic

Какво се е засилил точно към физическата обвивка на големия лисугер? Що не вземе да пробва с лелката с очилата и инвентарните списъци на отвъдното! :rofl: Много кекава тая змия нещо, щом все трябва да си мени обвивката...

Между другото, мацката май няма никаква “химия” с главния. 

Spoiler

Иска тялото на нашия, за да стане мацката негова. Заяви го в началото на 10-ти епизод и това ме притесни. Не ми се ще да са обърне драмата на бой за жена, но май натам отиват нещата.

Преди 6 часа, bond написа:
  Скрий съдържанието

Иска тялото на нашия, за да стане мацката негова. Заяви го в началото на 10-ти епизод и това ме притесни. Не ми се ще да са обърне драмата на бой за жена, но май натам отиват нещата.

Те, нещата, още от началото бяха поели в такава посока.

И никой не ще да спасява света, излагат се :blink:. И все пак змията

Off Topic

Не може ли да се пробва и с това си тяло? :lol2: Гледах го обяснението защо, ама още не мога да го смеля, няма логика...

• Like 1
преди 10 минути, Paribas написа:

И никой не ще да спасява света, излагат се :blink:. И все пак змията

Скрий съдържанието

Не може ли да се пробва и с това си тяло? :lol2: Гледах го обяснението защо, ама още не мога да го смеля, няма логика...

Логика? В корейски сериал? :lol2::slap:

• Like 1
  • Haha 2
  • Upvote 1

Американците спасяват света, корейците барем едно село да спасят, пак ще е добре.

• Haha 2
  • Sad 1