Jump to content

Recommended Posts

Недей така ме плаши. Как ще спя довечера. Не разбрах, дамите имат ли шанс да видят поразсъблечен лисугер или ще се задоволят само с физиономията и костюмите му. Между другото Ким Бум е много приятна изненада. Отдавна не го бях гледал и ми хареса много как играе.

• Like 3

Трейлъра за четвърти епизод изглежда много добре! :yes:Наистина оправдават жанра фентъзи. Очаквах, че ще го претупат и фентъзи частта ще е между другото, но има хубави специални ефекти! Браво! А от лисугера не мога да откъсна поглед :inlove: Нека да си остане с червената коса и в живота... Много му отива 

• Like 1

Преди 3 часа, bond написа:

Недей така ме плаши. Как ще спя довечера. Не разбрах, дамите имат ли шанс да видят поразсъблечен лисугер или ще се задоволят само с физиономията и костюмите му. Между другото Ким Бум е много приятна изненада. Отдавна не го бях гледал и ми хареса много как играе.

Така де, само аз ли да не спя.:P

Off Topic

Имат, имат- благодарение на изтезанията.Бит, но гол;)

Ким Бум си е навсякъде радост за окото и откъм визия и откъм игра. И аз стискам палци да го поразчупят. 

@Moonlover94, а може и с червени очи:D

spacer.png

• Like 3

Скъсаха ми се нервите

Spoiler

докато го мине този мост.

• Like 1
  • Haha 3

Искахме полугол лисугер и го получихме :28558: в следващия епизод май пак ще обикаля полуголичък :rolleyes:

Интересно ми е това бебе какво ще го правят.... Да не се окаже то най-страшният злодей :lol2:

Мудно, глупаво с тези призрачни дечурля и моста ,то по принцип не харесвам призрачни филми, за мен главните спасяват положението.

Абсолютно нищо друго. Последната сцена беше по-ефектна.То май все последните са ми интересни. Може само тях да гледам.

Преди 8 часа, lukreciana написа:

Мудно, глупаво с тези призрачни дечурля и моста ,то по принцип не харесвам призрачни филми, за мен главните спасяват положението.

Абсолютно нищо друго. Последната сцена беше по-ефектна.То май все последните са ми интересни. Може само тях да гледам.

Ти от фентъзи, какво очакваш, хеле пък, като главният ти е  лисугер в изгнание и край него цял лисичарник!:P

Поне не летят и следват някаква логика и схема.:D

• Thanks 1
  • Haha 1

Аз пък бих се радвал ако литнат. Така фентъзито ще е по-фентъзи. Колкото до децата, на мен ми напомни на похват на Стивън Кинг. Зловещичко си беше.

• Thanks 1

Ако няма призраци го приемам, да летят им свикнах.т.е. и фентъзи,ама да не е призрачно.

Иначе артистите са си на място, дори и мандамата ми харесва:P

Аз пък не разбрах защо нашия лисугер като стъпи леко накриво и тръгва по наказания, а брат му например и не само той  може да си прави каквото иска и да убива колкото си иска и никой не му държи сметка за това ?!

• Upvote 1

Лошият брат вероятно няма да остане ненаказан. Ще си получи той каквото трябва, но съм съгласен с @Matrim. Ще има тепърва да гледаме неговите душевни страдания и възраждането на доброто. Нали баткото каза за него, че като малък не можел да мине дори покрай ранено животинче и да не му помогне. 

• Like 1
  • Upvote 1

Преди 1 час, Allanon написа:

Аз пък не разбрах защо нашия лисугер като стъпи леко накриво и тръгва по наказания, а брат му например и не само той  може да си прави каквото иска и да убива колкото си иска и никой не му държи сметка за това ?!

Той братът не е ли полулисугер?

Off Topic

Може да не се вписва в щата.Освен това, прелъстен и изоставен, отмъщава. А заради нашия, цялата гора е дала фира и явно няма право на повече грешки, независимо, че изтърпява наказание.Освен това е и контрольор, както видяхме и явно пуска гювеч на малкия. Пък и има неща, дето тепърва ще ги разберем защо са така, както са в момента.

• Like 1

Преди 16 часа, Moonlover94 написа:

Искахме полугол лисугер и го получихме :28558: в следващия епизод май пак ще обикаля полуголичък :rolleyes:

Интересно ми е това бебе какво ще го правят.... Да не се окаже то най-страшният злодей :lol2:

НИЕ не сме искали полуголи лисугери, а полуголи лисици! Ама засега само три оголени рамена и толкова! Това ако не е сексуална дискриминация!

• Haha 6

Преди 4 часа, dido100 написа:

НИЕ не сме искали полуголи лисугери, а полуголи лисици! Ама засега само три оголени рамена и толкова! Това ако не е сексуална дискриминация!

В Корея не ги разголват толкова техните жени :lol2: Май ще гледаш облечени лисици :P

• Upvote 1

Преди 2 часа, Moonlover94 написа:

В Корея не ги разголват толкова техните жени :lol2: Май ще гледаш облечени лисици :P

Ами тя е само една, няма избор!

• Haha 1

Възхитителен първи епизод - бой насред сватба! :wub: И искам и аз такава кухня и дневна като главния! :wub:

Много добър фентъзи романтичен сериал! По-готин главен не съм виждала скоро. И двамата главни стоят много добре...  Сценария не е кой знае какво както винаги, но музиката е прекрасна... Ким Бум бледнее, но на Лисугера му изгрява звездата!  Как само я улови, е това е да имаш доверие  :) Приятно е за гледане, дано не стане някоя по-голяма трагедия от това да разсъблекат момчето и да го вържат за скала... Надявам се искрено.... 

• Like 1