Jump to content

Tale of The Nine-Tailed Fox (2020)


Recommended Posts

Ми, ти не си за тука бе, душко.

Off Topic

 

Тук гледат тез дет обичат фантасмагории,  наясно са с клишетата, безумсния и сополив сценарий

от сценарист, който е пълна боза,

и ако нямаш и розови фенски очила, бегай другаде.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив., точно съм си за тук, последните години гледам само корейски сериали и филми. Точно този не издържах, може и да не съм била в настроение. А и главнияТ ми е грозноват, няма как да съм фен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Paribas написа:

Ех, че ще се мре, ще се мре, натам върви. Тези корейци - никак не прощават греховете от минал живот! Дано тук разчупят малко канона, ама надали - обичат си подхода “прас със секирата плюс три реда сълзи” и туй то...

 

Зависи, обаче кой ще мре.;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lawandula написа:

Зависи, обаче кой ще мре.

По стара традиция сигурно поне 1-2 ще умрат и после ще бъдат съживени, 1 може и напълно фира да даде, 1 поне ще го мислят за умрял, пък той ще се окаже жив... Финалното броене вЕрно ще е интересно :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Раздвижи се темата :) Чудех да не би всички да чакат да се съберат повече серии. Аз  току що наваксах с 8 епизод. Много беше интересен. Тази новата героиня е малко дразнеща, но внесе напрежение :lol:

Интересно защо синът на Бабата  няма  да се прероди, както и Йон, ако умре??? Записът си беше страшничък.

Това с прераждането е малко несправедливо. Очакваш, ако си бил добър и се преродиш отново, тогава да бъдеш нещо повече, вместо това ти не си помръднал от същото ниво и си обречен да повториш миналия си живот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това вече му се вика добра серия- девета. Макар да беше ясно за вратата, вътре добре го разиграха. Краят,  макар и да ми хареса, предвид натопорчената серия, сякаш наруши темпото.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако И Донг Ук играеше Великия съблазнител, сериалът щеше да има в пъти повече фенове и зрители. Много го бива в този род роли. Сега вече започна да става интересно. Основният въпрос е кой кого, но смея да твърдя, че всички знаем отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@bond, не мисля, че става за великия съблазнител.Няма шарм за такъв.

А имугито  е толкова сладникаво, че ми иде да го превъртам чак, да не си вдигам захарта. Направо го недолюбвам  тоя актьр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, като го разгледах по-добре и аз чувствам физическо отвращение от Имуги-то. Но началото на 10-та серия малко ме притесни.

Spoiler

Стана ясно, че цялата дандания е свързана с желанието да притежават една и съща жена. Не ми се гледа и се надявам да не се случи, Троянска война по корейски

.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В цялата работа - не го давам малкия лисугер! Само да са посмели да го бастисат! 
 

А на това имуги

Off Topic

Какво се е засилил точно към физическата обвивка на големия лисугер? Що не вземе да пробва с лелката с очилата и инвентарните списъци на отвъдното! :rofl: Много кекава тая змия нещо, щом все трябва да си мени обвивката...


Между другото, мацката май няма никаква “химия” с главния. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Иска тялото на нашия, за да стане мацката негова. Заяви го в началото на 10-ти епизод и това ме притесни. Не ми се ще да са обърне драмата на бой за жена, но май натам отиват нещата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, bond написа:
  Скрий съдържанието

Иска тялото на нашия, за да стане мацката негова. Заяви го в началото на 10-ти епизод и това ме притесни. Не ми се ще да са обърне драмата на бой за жена, но май натам отиват нещата.

 

Те, нещата, още от началото бяха поели в такава посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И никой не ще да спасява света, излагат се :blink:. И все пак змията

Off Topic

Не може ли да се пробва и с това си тяло? :lol2: Гледах го обяснението защо, ама още не мога да го смеля, няма логика...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Paribas написа:

И никой не ще да спасява света, излагат се :blink:. И все пак змията

  Скрий съдържанието

Не може ли да се пробва и с това си тяло? :lol2: Гледах го обяснението защо, ама още не мога да го смеля, няма логика...

 

Логика? В корейски сериал? :lol2::slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...