Jump to content

Tale of The Nine-Tailed Fox (2020)


Recommended Posts

Основната битка май ще е 

Off Topic

Змия срещу лисици. :es:Тази змия ще да е в основата и на събитията от Чосон, дано сценаристите изиграят добре картата.

Малкият Лисан става все по-симпатичен, а лисицата дали реално си е поне половин рускиня/ украинка? Актрисата прилича на такава определено, и е симпатяга, и тандемът и с малкия е много забавен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм гледала новия епизод, но ако съм разбрала правилно от предишните,  май точно заради змията 

Off Topic

уби любимата си наш лисугер.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Off Topic

Наш лисугер убил любимата? На мен не ми стана ясно как точно умря. И това е възможно, но може и някой трети да я е отстрелял покрай тази змия, или тя да се е метнала да пази лисугера с тяло, както корейците просто обожават (засега само скокът от висока скала липсва :lol2:). 

Абе детето ще е интересен персонаж :es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цитат

В една от сериите наш лисан каза, че не иска любимата му отново да съжителства със Имуги(като че ли змията се е била вселила в нея в миналото). Мисля, че заради това и е умряла или лиско я е пожертвал.

За всеки случай за сега ми поддържат интереса. А и се наслаждавам на Jo Bo-Ah :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иаз така го разбрах за змията.

Много влюбена серия.Отдавна не бях гледала такива влюбени погледи.Сигурно,  затишие пред буря. И Бо А и Дон Ук бяха супер.И между другото- за пръв път ми се случва да видя в корейско, по-бяла ръка на актьора от на актрисата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Странни същества са това жените. Ти му казваш

Spoiler

стой тук и не мърдай, то отива преоблича се в ханбок и хуква на някъде, а на края казва: Къде беше търсих те?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам му се на сериала,  чудесен червенокос лисугер, много ми харесаха огнените  9 опашки. Малкото братче има доста налудничав поглед, актьорът играе много добре :)

Хареса ми как спаси кученцето. Разкриха част от миналото.

Направо ми стана мъчно за дядото, тези лисици го изтормозиха.

Имаше зловещи и плашещи  моменти - на острова, после с децата. Какво ли са подготвили сценаристите, надявам се все пак да има щастлив край, но не по корейски ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересен 7 епизод. Имаше много хубави и вълнуващи моменти. За съжаление историята се повтаря.

Spoiler

Този път обаче изборът на Йон ще бъде друг.

Животът на Ранг не е бил лек. Показаха ни още моменти.

Spoiler

Как майка му го остави, оказа се, че момченцето е кученцето!!!Има добро в него, но за сега прави основно лошотии.

Момчето в къщата си е плашещо, какво ли ще се случи. Нямам търпение да излезнат субтитрите за 8 епизод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър 8-ми епизод, ако цитирам една от рускините  - каква красавица е новата героиня, в кошмарите ми се присъни, взе им на всичките страха! :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна героиня. Каквото и кажеш да не прави, тя директно го прави. Само нея да гледаш, пак си е чисто развлечение. Аз съм доволен от сериала. Може би не е Гоблин, но както се изразява една от нашите съфорумки - "става".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става, става.И зарядът взе да се вдига, при все, че за мен,  нещо му не достига- онова, дето ме кара да бързам да гледам, даже без превод.:D

И като пример- едва ли някой имаше съмнения, коя врата ще избере.

Off Topic

Ясно, че брата, та да направи опит да излъже, че мацката не го интересува.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С риск пак да се обяснявам за някои работи, но Имуги ми се стори доста симпатичен. Утра ще гледам 8-ми епизод, че засега само го мярнах.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е красавец, да му простим ли, Бонд... Той нашия е грозник  и потенциален убиец щото.

Последна излязла не съм гледала още...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си харесвам грозника. Вероятно няма да можем да му простим, поне аз. Никак не си падам по прошките. Вероятно ще се наложи да простим на братчето и ще ми се изчепят прошките за този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Змията наистина е красавец, ама изглежда по-хилав и изнежен. Нашият ще го победи с един по-силен шамар :28558:

А коя е тази зла и грозновата женица? Някое божество ли? :dunno: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понабра обороти историята. Според мен осма серия е нещо като линия между двете части на драмата. От тук нататък май ни очакват доста страхотии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, че ще се мре, ще се мре, натам върви. Тези корейци - никак не прощават греховете от минал живот! Дано тук разчупят малко канона, ама надали - обичат си подхода “прас със секирата плюс три реда сълзи” и туй то...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...