Jump to content

Recommended Posts

Следя сериала с наслаждение и отвращение. Choi Jin Hyuk прави майсторско превъплъщение на зомби. Невероятен е. Обичам да слушам зомби-гласа му докато си разсъждава. Забавлявам се и със зомби-хумора му. Отвращава ме само зомби вида му. Б-р-р-р. Гнусни са ми на вид тези зомбита и това си е.

Според мен той е бил бодигард на отвлеченото и убито момиченце и е бил убит докато се е опитвал да я спаси. Сцената с гащите, ризката и елечото на баба беше просто шедьовър. Ами каква уста отвори да отхапе кратунката на журналистката. Напомни ми заа Кумчо Вълчо от Червената шапчица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, meri2003 написа:

 Сцената с гащите, ризката и елечото на баба беше просто шедьовър. 

 

Галошите и слънчогледа дето си беше боднал в косата допълваха аутфита. Култов просто, голям смях. :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 10/3/2020 at 5:42 AM, desini said:

Има си и истински бисери, като например измислената от него нова поза в йогата "Поза Зомби" - "Дава ви физическа свобода, докато разберете живи ли сте или мъртви" :282:

След почти всяка йога поза имам подобни размисли. :D Явно съм се зомбирала тотално. ;-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах 3 и 4 серия. Направо ми стана мъчно за зетя на главната, иска да си реализира сценария, но никой не иска филм за романтично зомби. Жена му (Забавлява ме тази актриса още от Какво не е наред със секретар Ким) и детето са големи образи :) Историята с култа беше плашеща, как злоупотребяват с хората. 

Хаха, ЗОМБИ позата беше култова:lol:

А тази главната какво беше досадна, даже и с аромат на шкембе го измъчва:lol:

Наистина много неприятен външен вид като зомби, добре че има bb крем :), но още по-неприятно е пукането на костите:(

Главната разбра, че нещо не е съвсем наред. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...