Jump to content

Recommended Posts

ndFDaobo9M0lfTjHRp9sVHT8OnO.jpg

 

The Zombie Detective (좀비탐정)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 21 септември 2020 – 27 октомври 2020 г.
Време на излъчване: Понеделник – Вторник 21:00
Жанр: Хорър, Комедия, Детективски, Фентъзи
Канал: KBS2
Епизоди: 24
Режисьор: Shim Jae Hyun (The Producers)
Сценарист: Baek Eun Jin
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Choi Jin Hyuk като Kim Moo Young

Park Joo Hyun като Gong Seon Ji
Im Se Ju като Song Bo Ra
Hwang Bo Ra като Gong Sun Young
Ahn Se Ha като Lee Tae Kyun
Lee Joong Ok като Wang Wei
Park Dong Bin като Hwang Chun Seop
Kwon Hwa Woon като Cha Do Hyun
Tae Hang Ho като Lee Sung Rok
Bae Yoo Ram като (Broadcasting station PD)
Shin Seung Ho като Cha Do Hyun

 

Резюме: Ким Му Йонг (Choi Jin Hyuk) е зомби с невероятна сила. Изминали са две години, откакто е възкръснал от мъртвите и не помни нищо от миналото си. След невероятни усилия да коригира неясната си реч и неудобната походка той намира ново начало като детектив. В същото време Конг Сун Джи (Park Joo Hyun) е автор на предаване за разследваща журналистика. Сун Джи е непоправима оптимистка, упорита и с чувство за справедливост. Когато свидетел по делото, което разследва, е нападнат от неизвестен нападател, Конг Сун Джи напуска индустрията в шок. Но по този начин тя среща зомби детектива Ким Му Йонг и започва да работи в офиса му…

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си-дори и аз се изненадах от съществуването на подобен малоумен и идиотски сценарий. И има странни личности, които снимат това нещо! 

Цитат от Уикипедия: "Жив човек може да се превърне в зомби и ако бъде ухапан от такова. Зомбито се храни с човешка кръв и плът. Стават бесни, когато са гладни."

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, meri2003 написа:

Ще му хвърля едно око заради актьора. Дано да му се получи този сериал.

А дано, ама надали.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Представям си го нещо като прокурора-вампир. Надявам се историята с зомбитата да е само в първа серия и после всичко, което напомня, че е зомби да са например червените му очи и с това да се изчерпят. Иначе подобен род персонажи и филми рядко гледам и рядко ми харесват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, meri2003 написа:

Представям си го нещо като прокурора-вампир. Надявам се историята с зомбитата да е само в първа серия и после всичко, което напомня, че е зомби да са например червените му очи и с това да се изчерпят. Иначе подобен род персонажи и филми рядко гледам и рядко ми харесват.

Мозъчната дейност при вампирите и зомбитата е различна-при последните отсъства. Но и двете групи имат нещо общо-не съществуват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

25 minutes ago, dido100 said:

Мозъчната дейност при вампирите и зомбитата е различна-при последните отсъства. Но и двете групи имат нещо общо-не съществуват.

Съществуват, как да не съществуват. Във развинтеното въображение на писатели, сценаристи, режисьори и прочее.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ясно, че ще е някаква измишльотина това, но главния го харесвам, пък и хем ми е странно, хем интересно как зомби ще стане детектив...

Само такова не съм гледала. Та май ще ударя едно око, да се поправя.

[티저] 미궁에 빠진 연쇄 사건, 사건의 중심에 선 한 남자.. [좀비탐정]

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все пак сериалът ще бъде фентъзи и комедия, така че историята така или иначе е измислена, не се отнася за истински детектив-зомби.

Така, че може да има всякакви нтерпретации.Дали има мозъчна дейност или няма, ще разберем от сериала.Главният актьор ми е сред любимците, 

така че аз съм на клона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснали са нов тийзър във формата на MV и включва и части на Choi Jin Hyuk, пеещ  „Mint Candy“ по време на KBS 2TV’s “Immortal Song”, където той участва на 5 септември.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах 1 епизод. Хареса ми. Толкова абсурдно, но ми беше интересно. Гледната точка на зомбитата. Започва явно с предизвестен край, но ще видим. Този артист го гледах в Gu Family book, чудесно гумихо беше :) Закачка с Влак до Пусан:D Размислите  му ми харесват, прав е хората са зли, а мисълта, че гълъбът има микроби и по- скоро би ял човек, отколкото гълъб :lol: С магическия фондьотен и упражнения заприлича на човек, но тази главната как го нокаутира:blink: Много бойна. Сестра й е образ и тя, непрекъснато е с тези ролки/ тази актриса я гледах в Какво не е наред със секретар Ким?:) А в планината дрешките, с които беше облечен бяха просто уникални - шарени, та знае ли се :lol:

Сега ще  гледам епизод 2. По два епизода на седмица ще има нали?

 

 Гледах и втори епизод. Хареса ми. Нямам търпение за следващия :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах излезлите 4 серии. На моменти ми доскучаваше действието, но има и много забавни моменти, както и интересна криминална интрига, която тепърва ще се развива. За това как е бил убит главния, каква е била връзката му с изчезналото и убито момиченце, за убиеца на детектива и т.н. 

Докато чакам разплитането на кълбото се забавлявам с пародията на зомби филмите, с монолозите на зомбито и атмосферата ала Реймънд Чандлър  около зомби-детектива. Има си и истински бисери, като например измислената от него нова поза в йогата "Поза Зомби" - "Дава ви физическа свобода, докато разберете живи ли сте или мъртви" :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление все още не съм гледала 3 и 4 епизод. Много време ми отне да си ги изтегля, а и антивирусната ми полудява, непрекъснато излизат съобщения за блокирани вируси. Предпочитам да ги гледам свалени, вместо онлайн. Гледах други неща, освен това вчера се отплеснах по един тайландски сериал( първи за мен, дори не мислех да гледам филми и сериали, които не са корейски :), стана случайно, привлече вниманието ми, докато разглеждах форума, езикът е доста необичаен, трябва време да се свикне с него. ) 

По отношение  на The Zombie detective на мен също ми е интересно какво се е случило, той ли е убиеца, който тя издирва, по скицата изглежда е той, има белег на лицето. Ще коментирам повече, когато успея да ги гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...