Jump to content

Hanzawa Naoki Season 2 (2020)


Recommended Posts

EdXsUYNX0AA5155?format=jpg&name=medium

 

Off Topic

EdXsU2fWoAASII2?format=jpg&name=large

 

Hanzawa Naoki Season 2 (半沢直樹2)
Страна: Япония
Също така известен като: Hanzawa Naoki
По новелата на: Ikeido Jun – "Rosujene no Gyakushuu" (2012) и "Ginyoku no Ikarosu" (2014)
Период на излъчване: 2020 – Юли – 19 до 2020 – Септември – 27
Време на излъчване: Неделя 21:00
Формат: Renzoku
Жанр: Бизнес драма
Канал: TBD
Епизоди: 10
Режисьор: Fukuzawa Katsuo, Tanaka Kenta, Matsuki Aya
Субтитри: Английски

 

Участват:
Sakai Masato като Hanzawa Naoki
Ueto Aya като Hanzawa Hana
Oikawa Mitsuhiro като Tomari Shinobu
Kitaoji Kinya като Nakanowatari Ken
Kagawa Teruyuki като Owada Akira
Ichikawa Ennosuke (市川猿之助) като Isayama Taiji
Kokubo Toshihito (小久保寿人) като Nozaki Mitsuo
Maru Itta (丸一太) като Karita Koichi
Furuta Arata като Mikasa Yoichiro
Masuoka Toru като Oka Mitsuhide
Kaku Kento като Moriyama Masahiro
Yamazaki Yuto (山崎雄大) като young Masahiro
Imada Mio като Hamamura Hitomi
Awashima Zuimaro (粟島瑞丸) като Onishi Katsuhiko
Mochida Shoji (持田将史) като Harada Kouhei
Ikeda Narushi като Morota Shoichi
Kakuta Akihiro (角田晃広) като Miki Shigeyuki
Kurihara Hideo (栗原英雄) като Fukawa Yoshinori
Ogata Naoto като Shirosaki Katsuya
Onoe Matsuya (尾上松也) като Sena Yousuke
Shimizu Hiroto (清水大登) като young Yousuke
Inoue Yoshio като Kanou Kazunari
Kato Kei (加藤啓) като Kiyota Masanobu
Yoshizawa Ryo като Kosaka Kei
Tsuchida Hideo като Hirayama Kazumasa
Minamino Yoko като Hirayama Miyuki
Imai Tomohiko като Tamaki Katsuo

Emoto Akira като Minobe Keiji

 

Резюме: Ханзава Наоки се присъединява към фондовата борса в Токио, за да оглави отдела им за корпоративно развитие…


Линк към Сезон 1 :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледани 9 серии в очакване на десетата, а после имам и готово продължение / SP. На всичко отгоре преговорих сезон 1, защото съм го гледала ехххе назад във времето, та много неща не помнех. Та :D така ще "мина" целия Ханзава. Хем Sakai Masato съвсем скоро го гледах в ролята на психиатъра д-р Ринтаро. Въобщеее...... Голям борец.

Голяма динамика в този сезон. Първите 1-4 серии направо маратон, докато "влеза в час" и казуса приключи и веднага започна следващия. На този динамичен фон все пак едно нещо не ми допада и на моменти ми е в повече. И това мърморене ми е  в полето на снимачите-режисьора и сие. Тези кадри, едва ли не селфита на лицата на една камара герои, в който едва ли не кътните им зъби ще видя и същевременно театралността на мимиките им ми идват в повече. Просто това се повтаря често а не един -два пъти за ефект.

9-и епизод зъврши с култова сцена  към която може да се каже че Наоки Ханзава вървеше от сезон 1 до тук. Речта му заслужава да се види не един път. Знаейки на какво бе свидетел до тук този герой/човек, въпреки че в речта не малко хора могат да открият клишета, тя е ценна именно с познанието на житейския опит до тук на този човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тоз Мамору го проверих как изглежда. Може и да се е мярнал някъде в първите 4 серии с младежта в онази работа на Ханзава. 

Аз съм забравана та затова повторих сезон 1.  Връзките със сезон 1 са достатъчни но пък и героите от там са паметни та човек гледал сезон 1 рано или малко по-късно ще се сети че ги е виждал и ще го подсетят в сегашния сезон какви са ги вършили тогава-  шефа на банката си е същия,  без "знаменития" Овада за къде сме въобще, приятеля на Ханзава - Томари, Куросаки. Тези четиримата просто се помнят, независимо колко време е минало от сезон 1.

В този сезон за мен бонуса е включването на Норико Егучи, голямата ми скица, цял министър играе тук, но дефакто пълна пионка. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кагава-сан с наградата за поддържаща мъжка роля! Дорамата е взела и приза за режисура, както и този за главна мъжка роля (Масато Сакаи е ненадминат!). Явно отново се е проявил подобаващо.

Тъкмо завърших дорамата, излъчвана точно преди началото на Ханзава Наоки 2 - Корабът на Тезей. Като видя рекламата, веднага ми се догледа.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...