Jump to content

Любими герои от азиатските филми и сериали


Recommended Posts

Ам доста са но ще изредя тези които най много са ми харесали ^ ^

 

Sung Yu Ri (Kim Bo Ra ) в Snow Queen

sung yu ri

 

Yoon Eun Hye ( Shin Chae-kyung )

my sweety

 

Joo Ji Hoon (Lee Shin)

lee shin

 

Kim Jeong Hoon ( Lee Yul )

yul

 

Lee Min Ho (Gu Jun Pyo)

min ho

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Lee Jin-soo в "Coffee house" (Kang Ji Hwan) - Супер чалнат писател. Как разиграваше всички, просто не е истина... :28558:

 

2674944w.jpg

 

 

 

Yoon Ji Hoo в "Boys before flowers"(Kim Hyun Joong) - Красавец и половина. Направо ми идеше да го схрускам.

Мелодията, която свиреше на цигулката, много ми хареса. До толкова, че се научих да я свиря на Piano FX STUDIO :D

 

2675265c.jpg

 

 

 

Iljimae (Lee Joon Ki) - Денем беше мързелив идиот и подлизурко, а нощем - безстрашен боец. Настроенията му постоянно се променяха.

Голям сладур беше. А и много ми хареса костюма му (обожавам черното :lol: )

2674961A.jpg

 

 

 

Cha Moo-hyuk в "Sorry, I love you"(So Ji Sub) - Хареса ми най-вече, защото беше егоист. Или поне любовта му беше такава.

Не каза "Обичам я, но трябва да я оставя, защото умирам". Не. Искаше да е с любимата до смъртта си. Цял живот страдания, поне накрая заслужаваше малко щастие.

 

2674999F.jpg

 

 

 

 

Lee Young-jae и Han Ji-eun в "Full house"(Bi Rain and Song Hye Kyo) - Това, според мен, е най-страхотната двойка.

Изключително много се забавлявах с тях. Много бяха сладки като се караха :wub:

 

2674975U.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя е новото демонче.   :) Goo Hyo Sun от Cinderella's Sister. От нейният поглед, направо ме побиват тръпки.   :D

 

501141.jpg

 

 

 

 

501140.jpg

 

 

 

 

 

 

 

След няколко нейни филма, тази актриса най-после успя да ме впечатли. Сериали е трябвало да гледам за да я оценя, знаех си аз. За героинята й още не знам какво да мисля.  Точно това й е очарователното на образа, интересно ти е как се променя и дали ще остане невинна и бяла.  Както и да свърши сериала и нейната история,  още от сега знам. Обичам я!   :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jeon Ji Hyeon като "The girl "

:D във филма "My Sassy Girl"

 

e3c5ef5597e8a0full.jpg

l29371565e56ad3.jpg

 

 

Lee Jun Ki като Iljimae в сериала "Iljimae"

 

leejunki.jpg

fullsizephoto58586.jpg

 

 

Han Ga In като Ma Yoo Hee в сериала "A Witch in Love"

 

photo35368.jpg

hangain2.jpg

 

 

So Ji Sub като Cha Moo Hyuk в сериала "Sorry I Love You"

 

photo5470.jpg

sojisubz.jpg

 

 

Kim Nam Gil като Bidam в сериала "Queen Seon Deok"

 

bidam09080624.jpg

qsd62004.jpg

 

 

Sung Yu Ri като Yi Nok в сериала "Hong Gil Dong"

 

yinok4.jpg

honggildong1.jpg

 

 

Joo Ji Hoon като Oh Seung Ha в сериала "The Devil"

 

photo34736.jpg

 

 

Han Hyo Joo като Go Eun Sung в сериала "Shining Inheritance"

 

shining3.jpg

brillianthanhyojueunsun.jpg

 

 

Kim Soo Hyun като Song Sam Dong в сериала "Dream High"

 

3f295fa0e4f1876f788051d.jpg

 

 

Lee Min Jung като Seo Jung In в сериала "Smile, You"

 

leeminjeong.jpg

44447511178754ecf747a.jpg

4468035012a49a584468.jpg

 

 

Song Hye Kyo като Yun/Choi Eun Suh в сериала "Autumn Tale"

 

200710170000362culb2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Lee Dae Gil" / Chuno - изключителен Jang Hyuk, какво повече мога да кажа.

 

chuno4.jpg

 

"Gang-pae" (Ганг-стер :896767: ) / Rough Cut - с тази роля Со Джи Соп безапелационно триумфира под номер 1 сред любимците ми.

 

44304_147282111958680_147280098625548_303914_5709886_n.jpg

 

"Lee Jin Soo" / Coffee House - "наистина е луд" тук, вчера го привърших и все още се захилвам, като се сетя за някоя от дежурните реплики и физиономии на героя. :D

 

39874_KLam7ffy_c.jpg

 

"Gi Beom", "Son Woo" / Antique Bakery - изобщо всички герои от този филм са ми любимци.

 

03005348%5B1%5D.jpg

 

...и много други.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три героя на равно :)

1. Aoi Miyazaki като Kanna в " The Shonen Merikensack" Голяма шматка :lol:

1.Shin Min Ah като Gumiho в "My girlfriend is Gumiho" Адски готина лисичка :)

1.Joo Ji Hoon като Oh Seung Ha в "The "Devil"" Решен на всичко за да завърши започнатото,дори и това да му донесе повече болка,отколкото сладко отмъщение.Много силен персонаж.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Редът не е по предпочитание. Просто всеки от тях ме е впечатлил достатъчно, за да ги запомня с нещо характерно.

 

Yoon Seul от Secret Garden (в ролята - Kim Sa Rang) - страшно спокойствие, сила и разумност излъчваше героинята. Много я харесах.

 

3933527c0e5d201a.jpg

 

 

Sul Hwa от Chuno (в ролята - Kim Ha Eun) - много забавна, тъжна, оправна и вярна. Жалко, че един определен човек не я взе насериозно.

 

32a1fb0158728275.jpg

 

 

Chun Ji Ho от Chuno (в ролята - Sung Dong Il) - персонажът му просто беше върхът... :lol: Хитрец и любител на драматичното до самия си край...

 

e658aaf0b3cccd89.jpg

 

 

Lee Dae Gil от Chuno (в ролята - Jang Hyuk) - толкова безнадежден, самоубийствено смел и верен до последно, че човек се чуди дали да му съчувства или да му се възхищава.

 

b9d332d298080287.jpg

6e704b31000a826d.jpg

503bb245b6a0b923.jpg

 

 

Май вече трима станаха от Chuno, ама сериалът наистина е хубав.

 

 

 

Lee Jin Soo от Coffee House (в ролята - Kang Ji Hwan) - един от най-ексцентричните персонажи, които съм гледала в корейски сериал. Само Канг Джи Хуан можеше да го изиграе толкова достоверно, отиват му ексцентричните роли.

 

c9d28ab88e1b75d3.jpg

0bc31e501eee2ab2.jpg

 

 

Със сигурност има и много други, но няма да ми стигне времето и мястото тук... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейски (но не в този ред задължително):

 

1. Song Seung Heon в ролята на Lee Dong Cheol (East Of Eden)

Голям рев му ревах за този човек и това си е.

2. Hyun Bin в ролята на Kim Ju Won (Secret Garden)

Няма смисъл да обяснявам защо.

3. Gang Ji Hwan в ролята на Lee Jin Su (Coffee House)

Няма такъв откачен писател!

4. Lee Gyeon в ролята на откачения братовчед U Tae Gyu (Stars Falling From The Sky)

Този ме докара до сълзи от смях.

5. Lee Min Ho & Kim Hyun Joong в ролите на Gu Jun Pyo & Yun Ji Hu (BOF)

Драмата, която ме запали по азиатското. И, естествено, двата най-запомнящи се образа.

 

Японски (но не в този ред задължително):

 

1. Nakama Yukie в ролята на Yankumi (Gokusen)

Уникална!

2. Miura Haruma в 3 роли:

- Hiro (Koizora) – Също като в „На изток от рая”…

- Като самурая Mochizuki Kotarou (Samurai High School) – тази му роля надали ще я забравя някога (само като се сетя как тръгваше на бой я линийка, я с метла под ръка и ме избива на смях)

- Takagi Fujimaru a.k.a. Falcon (Bloody Monday 1/2) – Just Falcon!

3. Ikuta Touma в ролята на Nakatsu Shuuichi (Hanazakari no Kimitachi e)

Който го е гледал, знае защо.

4. Matsuda Shota в ролята на Akiyama Shinichi (Liar Game)

Просто страхотен! (А как исках да убие жестоко Нао-чан...)

5. Narimiya Hiroki в ролята на J (Bloody Monday 1/2)

Тази усмивка може да разбие човек… Страхотна роля!

6. Kichise Michiko в ролята на Orihara Maya (Bloody Monday 1/2)

Невероятна мадама просто!

7. Kamenashi Kazuya в ролята на Hatanaka Kousaku (1 Pound no Fukuin)

Шашавият чревоугодник-боксьор, бягайки след монахинята и крещейки “Sister, I love you!”, не може да се пропусне!

 

И останаха още двама, които помня много добре с по 2 роли:

 

Vic Zhou:

1. Chen Ling (MARS) – много силна роля…

2. Chen Zai Tian (Black&White) – No comment! Човекът си купи един сак пушкала, за да му се налага да пише отчети в управлението... Че и с отстъпка ги взе... :)

 

Mike He:

Devil Beside You & Why Why Love – Може би аз съм някакъв садист, но обожавам да гледам как тормози Рейни :D Много чаровен тип е… Един такъв проклет, заядлив, но пък е едно слънчице…

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че е анимационен - ама коли, беси и ич не му пука.

Другия е също много подобен - Кикучио от "Седемте самураи"

 

И естествено Брус Лий - той си е герой сам по себе си.

 

 

п.п. из женското присъствие са твърде много :lol: - и как да е друго яч, след като едната половина

умеят да мълчат :lol2: , а другата да се бият :282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Любимии....лично аз, когато някое сериалче или филм ми харесат...започвам да харесвам всички артисти...

Lee Min Ho - City Hunter <3 мисля, че е ацки сексии ...

Kim Hyun Joong - Boys Before Flowers...

Yoon Eun Hye - Kang Hye Na е страхотна....

Song Hye Kyo - Worlds Within намирам я за много красива актриса...

jang geun suk - You are Beautiful също е добър герой.... за други в момента не се сещам, но са достаа... ^_^ ;):yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм, изобщо не са малко. Много талантливи актьори, с много запомнящи се роли. И все пак:

Корейски:

Cho Jae-hyun - в Bad Guy (и останалите му роли);

Kim Jae-wook - всички роли с изключение на тази в Marry Me Marry (малко празна ми се видя ролята му);

Won Bin - в My brother, Mother и The man from nowhere;

Yun Sang Hyun - като Oska (Secret Garden)

 

Японски:

Ken'ichi Matsuyama - като Камуи (Kamui), като Краузер (Detroit Metal City), като L (Death Note), като Уатанабе (Norwegian wood);

Tak Sakaguchi - като Coffin Man (Death Trance), като Yashamaru (Shinobi);

 

И сега най-трудното - тайванските:

Vic Chou - като Cheng Ling (MARS - най-запомнящата се роля) и всички останали роли;

Van Ness - като Ren Guang Xi (Autumn's Concerto - невероятна роля);

Peter Ho - като Ou Chen (Summer's Desire);

Jin Qin - като Ke Yi Zhi (ToGetHer);

Mike He - Ah Meng (Devil Beside You - перфектно се справя в ролята на гаднярче с добро сърце);

и много други...wink.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата е за любими герои, а не звезди. Харесва ми.

Аз отскоро навлизам в този свят и никак не е странно, че основните ми любимци са корейци - и аз съм от тези, които изтеглиха Boys before flowers от кошницата с първа K-drama - с други думи Щастливка :)

Предварително се извинявам за имената на актьорите и героите им. Страшно са ми трудни.

Любими и запомнящи се за мен образи са:

Оска - Secret Garden - забавен, реалист и самокритичен, за когото не е пречка да използва тотално известността си. Човек, който се радва на живота, но и се раздава за близките си хора. Бих искала да имам такъв приятел. Някак ми напомня Арамис от Мускетарите. Сладур. Този актьор сега го гледам в My fair Lady и съм очарована отново. За мен си остава обаче Оска.

 

Бин отново от Градината. "Това ли е най-доброто? Сигурен ли сте?". Няма такъв просто. Страхотен образ е. Хехе, такова самочувствие не мога да си представя да има някой в реалността. Но и какво сърце. Рядко плача на филми, но когато реши да се жертва за любимата просто ми бръкна в душичката. Предполагам, че тази роля би била рола мечта за всеки актьор, но може ли друг да го замени според вас?

 

Странно, но като се замисля майката на Бин от Градината също ми направи добро впечатление - сценаристите бяха избрали да ни покажат една обикновена на вид, не особено бляскава дама, която страдаше от болки във врата. Това създаде според мен усещане за една много земна, практична и реална жена. Хареса ми също и това, че бе последователна - не я направиха добричка като ангелче и в последния епизод мразеше мацката до край.

 

Хонг Гил Дон - Има ли някой да не обича забавния и чаровен Робин Худ?

 

От първия ми сериал Гу Джун Пьо - ами накара ме да разбера, че има и красиви корейци :rolleyes: Хареса ми развитието на героя. Показваше се толкова студен и надменен, че беше започнал да си вярва даже. Но.. какво толкова го впечатли, че се влюби в Джан Ди? Много често си мислих за това и стигнах до дълбокомисления извод, че това беше нейния инат. Звучи глупаво, но всъщност оставяйки настрана картона от F4, той започна да си я тормози само и само да я гледа как се бори и не се отказва. После дойде харесване и т.н. Приличаха си много - борба до край и както той казваше в неговия речник няма "предавам се".

 

Халу-сан от Pride. Не е особено красив. Нито е многословен. Прави смешни муцуни и подсмърча силно. Често е груб и наранява хората. Но ... лоялен, принципен, нежен към жената до него, земен и тотално прекрасен.

 

Има и много други образи, които щом помним то значи актьорите са дали най-доброто от себе си. Това ме радва. Уважавам труда на всеки от тях и евала, че макар понякога да ги карат да правят простотии на екрана любимците ни и това правят на 100%.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хонг Гил Дон - Има ли някой да не обича забавния и чаровен Робин Худ?

Аз примерно... супер лигав и смотан заради него не можах да изгледам този сериал с любимката ми Ю Ри много противен образ беше докарал актьора дето го играеше. Robin Hood rlz / Hong Gil Dong suxx! :mad: (facepalm)

 

Иначе по темата най-любим герой ми е Катсураги Рьо от Liar Game понеже ми харесва логическият ход на нейното мислене и това че разбиранията й за човешкото поведение спрямо една от най-любимите ми дисциплини - психологията се покриват с моите. Също така актрисата я изигра перфектно ако можех бих и поднесъл букет с рози! :wub::)

klz1325117154f.jpg

На второ място е персонажа дето го изигра Кимура Такуя в Pride понеже това, което най-харесвам това са хора, които защитават гордостта и принципите си въпреки всичко и всички.

От корейските е лесно - Гу Ми Хо може би най-позитивният и приятен персонаж изобщо от всички филми и сериали дето съм гледал дори ако излезем извън границите на Азия.

jdv1325116910o.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно герои от филми - доста трудно ще се получи, че то има поне едно 20 такива, които съм запомнил, но ще се опитам да ги представя малко по-сбито:

 

Wong Fei Hung - безапелационно един от най-любимите ми герои от филми (нищо, че е напълно реална личност) изигран от светила във филмите с бойни изкуства като Jackie Chan (Drunken Master 1&2), Jet Li (Once upon a time in china trilogy), Kwan Tak Hing (Dreadnaught, Magnificent Butcher).

 

Zhang San Feng - Jet Li (The Tai Chi Master) - имаше някаква особена грация в действията му, макар че през една част от филма се правече на умствено изостанал (доста успешно).

 

Siu Lin & Zeng Jing - Michelle Yeoh (The Tai Chi Master & Reign of assassins) - много ми харесаха подхода на тези героини към живота, нищо че, се водят крехки девойки - показаха много повече guts & balls от средностатистическия мъжки персонаж :lol:

 

Jack, Wong Po & Insp. Ma Kwun - Wu Jing, Sammo Hung & Donnie Yen (SPL) - тия тримата направиха огромно представление и абсолютно брутални персонажи - целия филм беше един театър на разрухата...

 

Sum Chung-yang - Donie Yen (Bodyguards & Assassins) - имаше много драма в този герой, много вътрешни конфликти и доволно количество демони с които да се бие, но вместо това той отдаде единственото му ценно неща да защити друг напълно непознат човек - саможертва at its finest...

 

Wong Kei-ying - Donnie Yen (Iron Monkey) - като баща на младия Wong Fei Hung (изигран в този филм от момиче), той пренесе всички онези качества, които са емблематични за сина му и достойно продължи традицията.

 

Green Dragon - Donnie Yen (14 Blades)

 

Leung Chang - Yuen Biao (Prodigal Son)

 

Hsia Ling-Cheng - Yuen Biao (Righting Wrongs)

 

Inspector Steve Mok - Yuen Biao (Rob-B-Hood)

 

Dragon Mi Yong - Jackie Chan (Project A)

 

Chan Ka Kui - Jackie Chan (Police Story)

 

Asian Hawk - Jackie Chan (Armour of God)

 

Steelhead - Jackie Chan (Shinjuku Incident)

 

Ming-Sun Tung - Sammo Hung (Eastern Condors)

 

Liu Jin-xi - Donnie Yen (Wu Xia)

 

Lam Sai Wing - Sammo Hung (Magnificent Butcher)

 

Huo Yuan Jia - Jet Li (Fearless)

 

Wang Xingchang - Jet Li (Ocean Heaven)

 

Wah Sing Ku - Jet Li (Lethal Weapon 4)

 

И със сигурност изпускам още много, много герои :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Boys Before Flowers - Джи Хо - много ми хареса характера му.

My Girlfriend is a Gumiho - Донг Джу - просто един от любимите ми персонажи от всички сериали, които съм гледала. Ще кажа само точната роля, за точния човек.

City Hunter - Ким На На - Няма определена причина, по която да я харесвам, просто си ме кефи.

Heartstrings - И Ки Йон, Ли Шин - И двамата са много сладки.

You're beautiful - Канг Шин У - Сходен характер с този на Джи Хо, Го Ми Нам - сладка и забавна

Playful kiss - Бек Сънг Джо - Железен характер и майка му - много е смешна.

:up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще изброя няколко героя, които сега като погледна обичам поради една и съща причина :D :D :D

1.Lee Shin (Jung Yong Hwa) - You've Fallen for Me/ Heartstrings - много обичаше Lee Kyu Won.

 

draftlens18052811module.jpg

 

2.Yoon Ji Hoo и Gu Jun Pyo (Kim Hyun Joong и Lee Min Ho) - Boys Over Flowers - много обичаха Jan Di. От сериала много ми харесаха и героите Song Woo Bin (Kim Joon), Chu Ga Eul (Kim So Eun) и Ha Jae Gyeong (Lee Min Jeong). Майката на Jan Di - Na Gong Ju (Im Ye Jin) много ми допада като актриса, явно е голяма работа в Корея, много добре си изигра ролята и героя и е много сполучлив като характер.

 

joonpyoandjihoo.jpg

 

3.Han Gang/Kang (Jo Hyeon Jae) - 49 дни - много обичаше Sin Ji Hyeon.

 

49dayse19110518hdtvxvid.jpg

 

4.Kang Shin Woo (Jung Yong Hwa) - You're Beautiful - много обичаше Go Mi Nam.

 

jungyonghwaaskangshinwo.jpg

 

5.Kim Joo Won и Gil Ra Im (Hyeon Bin и Ha Ji Won) - Secret Garden - много се обичаха тия двамата....

 

tumblrlfr0gfml3s1qdhhln.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам героите и на двамата братя в King Of Baking, Kim Tak Goo.

По-големия заради постоянството, добротата и оптимизма му. А по-малкия, че накрая позволи на сърцето си да обича и взе правилното решение.

 

kim-tak-goo-baker-king-2.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моите любими герой :)

Капитана проклетник изигран от  Tsutsumi Shinichi в Good  Luck

kouda.jpg

Огури Шун като Учи Gokusen и Ханазава Руй в Hana Yori Dango

 

 

Oguri_Shun%5Bwww.japan--world.net%5D%20(

oguri_shun_fto2.jpg

 

 

Мацумото Джун като Савада Шин в Gokusen

 

5354414_8271238_MatsumotoArashi.jpg

 

Наримия Хироки като Нода в  Gokusen и Джей в Bloody Monday

 

 

1203707318_f.jpg

0dd49b8a2a4de8a4fa9d05605e48363f12932092

 

 

Харума Миура като Хиро в Koizora и Фалкон в Bloody Monday

 

 

5c012a2756435f3456d605718c77e513.jpg

haruma-miura-crying-o.gif

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...