Jump to content

Бих желал/желала да има превод на...

Recommended Posts

Off Topic

Top Secrets (Together). Захвана го и интригата ми допада. Мисля че и на други фенове на БЛ ще им допадне. Все още се колебая след като го изгледам дали да разкажа с две три думи за него или да оставя останалите да се насладят. 

Ами... Доволен съм. Нямаше голотии и разни такива. И целувките бяха малко, но.... Историята си я биваше. 

Бях гледала клипчета на сериала и като старши БЛ фен бих казала, че актьорите май не се справили много добре. Като искаш да има бг суб, може да се пробваш. :)

Off Topic

The Uncanny Counter (2020/2021) - Един в момента вървящ сериал който е с доста интересен сюжет.Не вярвам някой да се захване но нали са празници, може и да стане чудо!

И аз препоръчвам The Uncanny Counter. В момента съм на 9-ти епизод и дотук ми харесва много. Актьорите са много добри, историята също. <33 Ще има 2-ри сезон 2022г. :wub:

• Like 2

Здравейте,

Предлагам за превод Mr. Honesty, мисля че ще е много забавен и приятен за гледане.

Моля обмислете предложението.

Честита Нова година! :subs::thanks:

Mr. Honesty Review - Watch Or Skip This Office Romance Drama?

• Like 9

Здравейте! Бих искала да предложа The King's Affection (2021). Участват красиви и популярни актьори и доста често попадам на сцени от този сериал в клиповете в ютюб. Бих се радвала да го гледам с български субтитри. :wub::subs:

• Like 3

преди 5 минути, Nfertiti написа:

Здравейте! Бих искала да предложа The King's Affection (2021). Участват красиви и популярни актьори и доста често попадам на сцени от този сериал в клиповете в ютюб. Бих се радвала да го гледам с български субтитри. :wub::subs:

Да, добър изглежда. :wub: Но вече се превежда от друга група :) 

• Like 2

Shall We Have Dinner Together?

ee13f5938ef5c1f7.jpg

Доста съфорумци вече са го изгледали, но има такива като мен, които все още се надяват на един от хубавите преводи, които се правят тук.:wub:

Макар че се стремях по диагонал да прочета темата, за да не разбера някоя съществена подробност за сюжета останах с впечатлението, че ще е един от онези сериали/филми, които просто ти е приятно да гледаш, Заглавието подсказва храна:P на приятни места и надявам се красиви роли(подочух и за някой нетолковаглавенинтересенгерой :rolleyes::P. ама и Хубавото Хони не бих върнала, нека краси сериите, и като игра не ме дразни :lol:

• Like 4
  • Upvote 2

Една друга група е изявила желание да превежда Shall We Have Dinner Together?. Не знам кога ще го качват, но освен този имат и други планирани и за довършване, така че се заредете с търпение. :) 

5 hours ago, battle4thesunn said:

Една друга група е изявила желание да превежда Shall We Have Dinner Together?. Не знам кога ще го качват, но освен този имат и други планирани и за довършване, така че се заредете с търпение. :) 

не е уместно да питам, ама никъде не открих такива намерения и затова го постнах тук като желание. може ли на лично евентуално къде да гледам...

Преди 6 часа, battle4thesunn написа:

Тя тая друга група по всичко личи приключи с преводите. :dunno:

Здравейте! 

Предлагам сериала Thirty-nine , който се очаква да излезе през февруари месец. В него ще видим най-новото превъплъщение на очарователната Сон Йе Джин, което би било причина и други фенове тук да се зарадват на превода. :)

• Like 5

Бих искала, моля, ако е възможно, да обърнете внимание на драмата Bad papa, отдавна чакам превод, а сега имам възможност и да помоля. Чанг Хьок е един от любимите ми актьори, а предполагам и на други от вас. Благодаря предварително! 

• Like 3

здравейте,от както открих вашия сайт съм присстрастена към корейските и китайски филми и сериали.Наскоро гледах Go Go Squid и много ми хареса защото е много леко и интересно сериалче, и затова искам да попитам мисли ли сте за превод на Go Go Squid 2: DT. Appledog's Time (2021).Гледах наколко клипчета от него и ми изглеждаше интересен.

• Like 3

Здравейте, бих искала да отправя едно предложение за превод на една страхотна драма с едни страхотни актьори. Драмата At a Distance, Spring Is Green и е страхотна. Бих се радвала ако има превод. :)

inbound8169729040833067894.jpg

Edited by Ralitca Kostadinova
  • Like 2

По темата!

Моля да преведете този 49-сериен криминален сериал, темата е банална - за наркотиците и нашето момче хваща лошите. Има милион второстепенни герои, но пък линията с двамата бащи е много мила.

Разбира се, че съм го гледала, струва си!

X8PAqf.jpg

• Like 10
  • Haha 2

По темата!

Моля да преведете този политически и силно комунистически филм за Мао Дзъ Дун, все някой може да хареса тегавата история и историческите бележки, важно е, че играе Джони.

Разбира се, че съм го гледала, втори път няма да го гледам, дори да го преведете, но защо не?

pg7JQ_3f.jpg!

• Like 2
  • Haha 9
  • Upvote 1

По темата!
Предлагам да преведете този сериал, (може и само двете серии, в които играе Джони, все пак точно тази история взе толкова награди).

Темата е изключително злободневна - борбата срещу COVID-19. Джони търси и намира източника на заразата. Бой, бой по тъпата пандемия!

Разбира се, че съм го гледала, така само две серии си е нищо работа!

xW6Rw_3f.jpg

• Like 4
  • Haha 5
  • Upvote 1