Jump to content

Бих желал/желала да има превод на...

Recommended Posts

Top Secrets (Together). Захвана го и интригата ми допада. Мисля че и на други фенове на БЛ ще им допадне. Все още се колебая след като го изгледам дали да разкажа с две три думи за него или да оставя останалите да се насладят. 

Ами... Доволен съм. Нямаше голотии и разни такива. И целувките бяха малко, но.... Историята си я биваше. 

Отново се наблегна на това да се казва истината на време. 

Боли не боли, казвайте я бре хора. 

Edited by Ayan khan
Не исках да го докладвам, а само да добавя ред два.
  • Like 1

Предлагам едно заглавие, което преди време си бях харесала за превод, но все не стигам до него...

My Fellow Citizens! (2019)

Харесвам подобни сюжети, в които мошениците също биват мамени. Много харесвам и Siwon, който тук влиза в ролята на измамник трето поколение, когото явно всеки изиграва по свой собствен начин. Сигурно ще се заформи голяма комедия. :lol2: 

Мога евентуално да помогна с превод на няколко серийки. :) 

• Like 5

преди 8 минути, Nfertiti написа:

Предлагам Prison Playbook (2017). Има висок рейтинг, с известни актьори е и мисля, че ще се хареса от доста хора. :D

Минава ни през ума евентуално да довършим превода – той беше започнат от друг преводач, но така и не беше довършен. Но на този етап е само идея – ако се реализира, ще научите :) 

• Like 8
  • Thanks 1

Здравейте! Предлагам Hometown Cha-Cha-Cha (2021). Попадала съм на много клипчета от сериала и изглежда интересен и забавен. Преди малко видях в уикипедия какво са писали за този сериал: "В България сериалът се предлага на Нетфликс в оригинално аудио с български субтитри." Та, се питам дали това е вярно и откъде да се изтеглят безплатно тези субтитри? Според мен има някаква грешка и затова направо го предлагам за превод.

• Like 5

преди 56 минути, BartAllen написа:

Здравейте! Предлагам Hometown Cha-Cha-Cha (2021). Попадала съм на много клипчета от сериала и изглежда интересен и забавен. Преди малко видях в уикипедия какво са писали за този сериал: "В България сериалът се предлага на Нетфликс в оригинално аудио с български субтитри." Та, се питам дали това е вярно и откъде да се изтеглят безплатно тези субтитри? Според мен има някаква грешка и затова направо го предлагам за превод.

Още като разбрах за него си го замислих за превод. Много харесвам главния. Ама ако не се лъжа го гледах в бъдещите проекти на една друга група. ;)

• Thanks 2
  • Upvote 3

Още един сериал, който предлагам Irresistible ,искам да видя Аом и Лий в този римейк на филма.Гледах няколко клипчета в нета и ми допадна.Сериала си е  типичен тайладски-интриги,любов,омраза,отмъщение и т.н.

Не видях във форума другите филми през годините за този сериал,затова го предлагам.Ако случайно го има може да ми махнете публикацията.

Приятна вечер на всички, бъдете живи и здрави.

• Like 1

Kairos (2020)

Не е нещо нечувано и невиждано, но то май вече абсолютно всичко толкова много се изчерпа, че няма как да се открие топлата вода в киноиндустрията. :D Този жанр обаче все още ми е от интересните, а и актьорският състав е на ниво - прекрасните Шин Сонг Рок и Ан Бо Хьон са ми сред любимите актьори и с радост бих ги гледала тук. :wub:

Off Topic

Доколкото видях отгоре-отгоре, не изглежда много трудно за превод, епизодите са сравнително малко редове като за корейски сериал. :) 

• Like 1