Jump to content

Бих желал/желала да има превод на...


Recommended Posts

Предлагам едно заглавие, което преди време си бях харесала за превод, но все не стигам до него...

My Fellow Citizens! (2019)

Харесвам подобни сюжети, в които мошениците също биват мамени. Много харесвам и Siwon, който тук влиза в ролята на измамник трето поколение, когото явно всеки изиграва по свой собствен начин. Сигурно ще се заформи голяма комедия. :lol2: 

Мога евентуално да помогна с превод на няколко серийки. :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Предлагам Hometown Cha-Cha-Cha (2021). Попадала съм на много клипчета от сериала и изглежда интересен и забавен. Преди малко видях в уикипедия какво са писали за този сериал: "В България сериалът се предлага на Нетфликс в оригинално аудио с български субтитри." Та, се питам дали това е вярно и откъде да се изтеглят безплатно тези субтитри? Според мен има някаква грешка и затова направо го предлагам за превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, BartAllen написа:

Здравейте! Предлагам Hometown Cha-Cha-Cha (2021). Попадала съм на много клипчета от сериала и изглежда интересен и забавен. Преди малко видях в уикипедия какво са писали за този сериал: "В България сериалът се предлага на Нетфликс в оригинално аудио с български субтитри." Та, се питам дали това е вярно и откъде да се изтеглят безплатно тези субтитри? Според мен има някаква грешка и затова направо го предлагам за превод.

 

Още като разбрах за него си го замислих за превод. Много харесвам главния. Ама ако не се лъжа го гледах в бъдещите проекти на една друга група. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още един сериал, който предлагам Irresistible ,искам да видя Аом и Лий в този римейк на филма.Гледах няколко клипчета в нета и ми допадна.Сериала си е  типичен тайладски-интриги,любов,омраза,отмъщение и т.н.

Не видях във форума другите филми през годините за този сериал,затова го предлагам.Ако случайно го има може да ми махнете публикацията.

Приятна вечер на всички, бъдете живи и здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Предлагам за превод Mr. Honesty, мисля че ще е много забавен и приятен за гледане.

Моля обмислете предложението.

Честита Нова година! :subs::thanks:

 

Mr. Honesty Review - Watch Or Skip This Office Romance Drama?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! 

Предлагам сериала Thirty-nine , който се очаква да излезе през февруари месец. В него ще видим най-новото превъплъщение на очарователната Сон Йе Джин, което би било причина и други фенове тук да се зарадват на превода. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих искала, моля, ако е възможно, да обърнете внимание на драмата Bad papa, отдавна чакам превод, а сега имам възможност и да помоля. Чанг Хьок е един от любимите ми актьори, а предполагам и на други от вас. Благодаря предварително! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте,от както открих вашия сайт съм присстрастена към корейските и китайски филми и сериали.Наскоро гледах Go Go Squid и много ми хареса защото е много леко и интересно сериалче, и затова искам да попитам мисли ли сте за превод на Go Go Squid 2: DT. Appledog's Time (2021).Гледах наколко клипчета от него и ми изглеждаше интересен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прочетох за нов корейски сериал, който оглавява Нетфликс: All of Us Are Dead

Предполагам, че и у нас ще има интерес. Всичките 12 епизода са излезли на 28 януари.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искала да отправя едно предложение за превод на една страхотна драма с едни страхотни актьори. Драмата At a Distance, Spring Is Green и е страхотна. Бих се радвала ако има превод. :)

 

inbound8169729040833067894.jpg

 

Редактирано от Ralitca Kostadinova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата!

Моля да преведете този 49-сериен криминален сериал, темата е банална - за наркотиците и нашето момче хваща лошите. Има милион второстепенни герои, но пък линията с двамата бащи е много мила.

Разбира се, че съм го гледала, струва си!

 

X8PAqf.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата!

Моля да преведете този политически и силно комунистически филм за Мао Дзъ Дун, все някой може да хареса тегавата история и историческите бележки, важно е, че играе Джони.

Разбира се, че съм го гледала, втори път няма да го гледам, дори да го преведете, но защо не?

pg7JQ_3f.jpg!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По темата!
Предлагам да преведете този сериал, (може и само двете серии, в които играе Джони, все пак точно тази история взе толкова награди).

Темата е изключително злободневна - борбата срещу COVID-19. Джони търси и намира източника на заразата. Бой, бой по тъпата пандемия!

Разбира се, че съм го гледала, така само две серии си е нищо работа!

xW6Rw_3f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, vivivan написа:

@mrnkaloto ако предложиш и Demon girl 2 те подкрепям с две ръце и лайк :D

Мислех по-натам, че имам приоритети, но тая тема сега взе да ми е изключително важна сякаш, та щом си нетърпелива, този ще пререди другите :)
Та по темата! Абсолютно За да ви предложа да преведете този сериал, в който дори не говорят истинските актьори, скалъпен е 5 за 6, парцален, но пък си струват тия няколко минути, в които играе Джони и прави най-хубавата роля на Нурачи. Джан Джъ Хан го отсвирихме от съсловието с тия японски забежки, така че няма какво друго да си струва тук.

Разбира се, че съм го гледала. Превеждайте, че повторя няколкото минути с Нурачи!

 

e0cca9a6f4dede28.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, mrnkaloto написа:

 

Разбира се, че съм го гледала. Превеждайте, че повторя няколкото минути с Нурачи!

Ааа, ако тайно някъде си намерила така търсеният читав английски превод - моля да споделиш :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...