Jump to content

Бих желал/желала да има превод на...


Recommended Posts

Бързам да дам заявка за 6 серийна дорама, която за мен е едно от най-добрите заглавия за годината - Nishi ogikubi Mitsubishi Youshudou - Бар три звезди в Ничи Огикубо. Кратко и докосващо, с участието на трима великолепни артисти. Знам, че Кейта Мачида спечели симпатиите на всички в Cherry magic, но тук е още по-удивителен. Останалите му колеги също.

Гледайте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като бях малък бях изгледал този филм на DVD и като го видях във YIFI торрента се сетих отново за филмът 2002 в самия торрент има и английски субтитри. Явно съм останал впечетлен защото включва 3 те любими мои жанрове: Екшън, Комедия и Фантастика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, бих искала ако може този филм за превод да предложа.Много бих искала да видя развитието на Конгбоп и Артит.

Не можах да го намеря във форума.Ако го има извинявайте за безпокойството.

MV5BNDA1OWVhOGEtZjc2NS00YTBlLWExODUtODgyYzJkYTk4ZTQ2XkEyXkFqcGdeQXVyOTgzNDI4MDI@._V1_UY268_CR38,0,182,268_AL_.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Be with you

Този сериал ми изглежда интересен.Тези главните са страхотни сладури.Гледах доста клипчета из нета.Ако случайно го има тук във форума,извинявам се,но не го намерих и затова го предлагам тук.

Лек и спорен ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, mariela82 написа:

Be with you

Този сериал ми изглежда интересен.Тези главните са страхотни сладури.Гледах доста клипчета из нета.Ако случайно го има тук във форума,извинявам се,но не го намерих и затова го предлагам тук.

Лек и спорен ден.

Сериалчето има тема във форума. :click:

По отношение на превода -  там нещата са по- сложни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Dark blue and moonlight

Днес го изгледах с английски субтитри,доста трудно ми беше,затова го предлагам за превод.Сериала е интересен,поне на мен ми беше.Ако има бг субтитри,пак ще си го изгледам с голям кеф и местата които не съм разбрала ще ги разбера.

Дано някой му допадне и го преведе.

Благодаря предварително.

Редактирано от mariela82
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все попадам на видео клипове в тик ток на една китайска драма .Сега я погледнах много интересна изглежда,дано някой си я хареса за превод.:wub:

The Most Beautiful You in the World 2021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам още един сериал,бих желала да разбера развитието във връзката между Корн и Нок.

Together with me the next chapter.

Дано някой му хареса за превод, благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте дали някой би се заинтересувал да преведе Dark Blue Kiss   сезон 1 е хубав но за мен лично втория е още по интересен   Ако има желаещи ще съм много благодарна :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Light on me Този хубав сериал ще е супер да има бг превод. Всички са големи сладури! :wub: 

Редактирано от melis95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Аз предлагам  My Secret Hotel (2014):click: Сериалът е вълнуващ и забавен. Препоръчвам го на любителите на мистерии. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,чудих се дали да пускам този сериал,но любопитството надделя.Днес като разглеждах филми с актьора Саймън Гонк и попаднах на този Advance bravely .

Много ще ми бъде интересно да видя този симпатяга в друго ампуа като BL актьор,освен като пожарникар в последния му филм.

Признавам си вече съм фен на BL сериалите и затова го предлагам,освен споменатия актьор.

Спорна работа на всички преводачи,прекрасни сте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам тайландския Secret Moon (2018) с Ken и Toey. Интересна тематика, красиви и отлично играещи актьори, особено главните. И заради най-усмихнатия и лъчезарен Кен, който някога съм виждала.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...