Jump to content

Recommended Posts

evAoEf.jpg

Off Topic

EdQeIrUUMAA7_7v?format=jpg

EdrKzrzU4AECV85?format=jpg&name=large

Edlj4dmVAAUExks?format=jpg

EbKYGTBUMAEePub?format=jpg&name=smallEbKYGTBU8AEkTVm?format=jpg&name=small

EbKYGTAVcAEwY8R?format=jpg&name=smallEbKYGTBUwAMMWY8?format=jpg&name=small

 

In a Class of Her Own (漂亮书生)
Страна: Китай
Също така известен като: Yun Shang Xue Tang
Година на излъчване: 2020 – Юли – 23 до 2020 – Август – 22
Време на излъчване: Четвъртък - Събота
Жанр: Исторически, Романс, Комедия
Канал: iQiyi
Епизоди: 36
Режисьор: Zhi Lei
Субтитри: Английски
 
Участват:
Ju Jingyi като Xue Wenxi
Song Weilong като Feng Chengjun
Bi Wenjun като Yu Lexuan
Wang Ruichang като Lei Zexin
Chen Yi Long като Han Zhisheng
Zhu Sheng Yi като Mu Xiaoman
Zhang Xin като Han Shumin
Qian Yi като Gu Ziming
Zhang Han като Xiao Qing
Yang Qi Yu като Lei Qiying
He Liang Ou като Amu Damei

 

Резюме: Римейк на Корейската драма Sungkyunkwan Scandal (2010)

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече виждам общи неща с оригинала; само слепец не би видял, че това е момиче:D

Всъщност, в сериала с многото отрови главната ми направи добро впечатление. Пак костюмиран сериал, но съвременния с нея нещо... Главния пък май за пръв път ще го гледам с ветреещи се коси и рокли, но нема да му е трудно-физиономията му пак ще е циментирана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От една-две серии няма как да разберем, все пак Sungkyunkwan Scandal е любим на всички и ще им е трудно да го стигнат. Но @lukreciana е права, много добре изглеждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдеее, пак съм от другите:D Sungkyunkwan Scandal е много популярен(тоест сюжета, но тва си е свободна интерпретация по Шекспир и е нормално), но аз го добутах до средата и ми доскуча и то много, така и не го довърших. Това ще му изчакам още няколко серии и ще го пробвам, точно заради визията на актьорите. Ако пък е направен добре, ще е бонус:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз да питам... Sungkyunkwan Scandal ли беше сериала, в който на едно от момчетата викаха Катеричка ли беше или Лисичка, нещо от сорта?

Забравила съм го, помня само, че женската се правеше на момче и трите момчета я харесваха май че.

Поне ако изгледам този, няма да правя сравнения...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм голям фен на Ю А Ин, а той беше просто великолепен в Скандала.  Този, който изчезна си го заслужава по всички параграфи. Показа нагледно до къде може да падне човек, който е спечелил малко слава и парички. Тук момичето е по-красиво. По мое скромно мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При все пристрастията ми към "скандала", изгледаните два епизода ми харесаха и актьорите също са чаровници всички. Мисля ще им се получи римейкът на китайците.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Постарах се, но пак не е моя сериал. В спойлера е отрицателното ми мнение, четете на своя отговорност.

Off Topic

Трябваше да си спомня, че не харесвам самия сюжет, преди да започна този. Като оставим настрана историята, има твърде много трески за дялане, и изпълнението е само началото, особено тези на "катеричката" и "бесния" - ако не се опитваха да имитират предишното изпълнение може би щях да му дам шанс. Колкото и отдавна да беше, трудно се забравят точно тези персонажи и изпълнението на оригиналните актьори(смятам, че именно на тях се дължи успеха на оригинала), набива се на очи и поне мен ме дразни. Както и очаквах китайската версия на Мики, не е по-добра, освен на външен вид. Момичето се справя и само при нея забелязвам леко различен поглед към героинята, но поначало го и очаквах.  В интерес на истината, добро впечатление ми направи и "председателя" на противоположната фракция(нема норони и тн тук), само дето това не е достатъчно за да го продължа. Аут съм за сега и в момента, в който изпълня квотата за сийдване ще затрия тези епизоди от харда си.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е доста хубав и симпатичен. Гледах го преди Скандала , така че нямах никакви предразсъдъци и ми хареса. Главната актриса (The Blooms at Ruyi Pavilion , The Legend of White Snake , Legend of Yun Xi) си изигра ролята много добре. Ако я сравня с корейската версия тя е по-подвижна и по-динамична. Не я свърта на едно място.  Другите и сериали са също така много добри. Има някои разлики с корейският сериал в сюжета. Така, че ако ви допада идеята на сериала , го препоръчвам. Всичките актьори бяха симпатични.  Тука края е по-логичен отколкото в Скандала. 

Off Topic

Главната героиня се омъжва за главния герой и брат и(който е излекуван)  заема нейното място като държавен чиновник. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...