Jump to content

The School Prince is a Girl (2019)


debil4e

Recommended Posts

a9a0a703f84316d7.jpg

 

заглавие: National School Prince Is A Girl, Guomin Xiao Cao Shi Nusheng,  国民校草是女生, 帝少心头宠:国民校草是女生

тип: Manhua

година: 2019

статус: онгоинг

жанр: комедия, Gender Bender, романс, исекай, училищен живот, шоджо, свръхестествено 

автор/арт: warring young seven, 战七少

инфо: :click:

чети онлайн::click::click::click:

чети онлайн на руски::click:

резюме: На пръв поглед Фу Джиу е просто гимназист, в действителност обаче тя,(точно така, тя) е най-известния хакер Z, но в паралелен свят. По ред причини душата и се озовава в тялото на момиче отгледано като момче, за да не загуби това, което и се полага по право, само защото не е от "правилния" пол. Разбира се, това се има последствия, като начало-харесва момчета(малеее, гей:o),  и си пада не по кого да е, а по най-успелия и известен геймър, господин Цин. Флиртуването и поражда доста проблеми, като най-големият е, че Цин започва да си пада по него...нея. Дали пък нейното държание не е променило сексуалната му ориентация....

 

 

 

лично мнение: Клиширано до дупка, но динамично, с добър диалог и наистина комедия. Отношенията между двамата адски ми напомнят  Coffee Prince, гарнирани с малко "геймърство"-за мен жанра свръхестествено е точно за тук:) Другата симпатична героиня е майката, пълничка, дребна, селфмейд личност, използвана от съпруга си, но без да прави конспирации, целящи нечия смър и то не защото липсва такава, Абе приятно е и чакам всеки  преведен чап:)

Редактирано от debil4e
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О, ще се окаже, че третият играч, който търси за отбора ще е

Off Topic

съученичката й. Харесвам разликата в ръста между двете. А когато си взаимодействат всичко се озарява.

Шефчето взе да се заглежда по разни форми, хе-хе. Беше много сладка на снимката с мократа коса и той й написа ''без повече подобни снимки'' :wub: 

 

*До чап 43*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя, тя:D Обаче аз повече се забавлявах с напътствията и към новата съотборничка да не забравя и ученето, че щяло да се отрази негативно на имиджа на отбора:282:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо ще помогне на нашата красавица да повиши успеха си. Шефчето и той иска, ако ще си взима 'брат', да има поне малко познания от училище въпросната личност. А не все да е на последно място. Имало и по-мързеливи хора от мен :lol2:

 

Едит: *До 108-ми чап*

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно шефа ще и стане частен учител...ма нооо стриктен беее.

в спойлера е преразказ на "прочетеното" роу, ако не искаш спойл, подмини;)

Off Topic

Сичко требе да си дойде на мястото, ще я прави МЪЖ! Махаме сичко розово, шоджо мангите и най-вече изхвърляме дантелените бикини:282:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Потвърдено е, в Азия или конкретно у китайско кръвотечението от носа е симптом абсолютно за всичко. Свикнахме преди да мрат носа да кърви, кат видят хубаво момиче по евино облекло - пак, но да прикрива цикъл...май за първи път го виждам тва:lol2:

Поне момичето или поне официалното такова бързо мисли, силната половина от човечеството пак никва я нема:lol2: Да стигат до турнира, че ми се изчака чакалото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, debil4e написа:

Потвърдено е, в Азия или конкретно у китайско кръвотечението от носа е симптом абсолютно за всичко. Свикнахме преди да мрат носа да кърви, кат видят хубаво момиче по евино облекло - пак, но да прикрива цикъл...май за първи път го виждам тва:lol2:

 

Off Topic

Ти ся ко искаш да кажеш? Мацето да не го излъга, че си бъше кръвотечението от носа с гащите?:D Или че спи с крака на възглавницата и глава под одеалото и така, случайно, чаршафчето се пооцапало...  Ще ме караш да ида да наваксвам с чапове.... дамусеневиди...:lol2:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, debil4e написа:

Второто, а на оня

  Скрий съдържанието

дори и не му хрумна, че тя требе да е в несвяст при такова петно:lol2:

 

Ух, кво да го прайш - мъж! Думите са излишни...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...