Jump to content

Recommended Posts

Eg80m_4f.jpg

Off Topic

Уеб драма с кръстосан огън Китай

 

Уеб драма с кръстосан огън Китай

Cross Fire 

穿越火线

Chuan Yue Huo Xian , Crossfire

 Адаптиран от едноименната онлайн игра

Държава Китай

Епизоди: 36

Начало: 20 юли 2020 г. - 17 август 2020 г.

Ден: понеделник

Оригинална мрежа: Tencent Video

Продължителност: 45 мин.

Жанрове: младежки, драма,е-спорт

Режисьор: Xu Hongyu

Сценарист: Xu Su, Wang Xiaohan, Li Kuangning, Fu Li

Продуцентски компании: Youhug, Tencent Penguin Pictures, Tencent Pictures, Smilegate, Fire Media, Blink Pictures

Производител: Xu Su, Zhang Meng, Li Eryun, Fang Fang

Субтитри: Английски

 

Участват:

 

Lu Han in Cross Fire Chinese Drama (2020)

Лухан

Сяо Фън

 

Leo Wu in Cross Fire Chinese Drama (2020)

Лео У

Лу Сяо Бей

 

Dai Lu Wa in Cross Fire Chinese Drama (2020)

Дай Лу Уа

Чу ГЪ

 

Cecilia Boey in Cross Fire Chinese Drama (2020)
Cecilia Boey/ Сун Йен Фей/
---------------------------------------
Xia Zhi Yuan in Cross Fire Chinese Drama (2020)

Ся Дзъ Юен

Чън Хао

 

Liu Shuai Liang in Cross Fire Chinese Drama (2020)

Лиу Шуай Лян

Сю Уей

 

Описание:

Това е време, когато електронният спорт все още не е достигнал своя връх.

 

 Сяо Бей и Сяо Фън преодоляват пространството и времето в една и съща игра.

Формират свои собствени екипи, представят своите тактики, което  им помагат да се развиват.

Капитанът Сяо Фън изпраща съобщение чрез радио сигнал директно на Лу Сяо Бей

През 2008 г. капитанът Сяо Фън е отстранен от е-спорт.

Въпреки това  хората от екипът му настояват да се борят за мечтите си.

Заради даденото обещание на брат си да стане професионален играч в електронни спортове през 2019 година  

Сяо Бей става гений в битките.

В действителност той е млад мъж в инвалидна количка, 

който е изгубил шанса си да се присъедини към професионален отбор заради злополука

 

Малко ми е мътно резюмето,ма като гледаме ще поправим.

 

Свали :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крайно време беше да прекратят серията на сериалчета  тип шеф-асистентка. Нищо че пак се върнахме на старите геймъри - но пък какви геймър са :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ахааа, особено залюхания:lol2:  Тая прическа мислех, че е отищла в миналото, ма явно феновете на Джи Соп са мноо активни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мислех, че героят на Лухан ще е в инвалидната количка, но май съм сгрешила...

【穿越火线】先导预告 鹿晗吴磊平行追梦 7月20日开播

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, skofiild написа:

Аз мислех, че героят на Лухан ще е в инвалидната количка, но май съм сгрешила...

【穿越火线】先导预告 鹿晗吴磊平行追梦 7月20日开播

 

Лео е в инвалидната количка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, lukreciana написа:

Лео е в инвалидната количка.

 

Да, да, разбрах го, като гледах клипа...

Обаче струва ми се, че това ще е много драматична история и като сложим и борбата за тая купа.

Дано да е интересно...

 

【穿越火线】终极预告:鹿晗吴磊青春不服输

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах трейлърът и като ми се заби в главата песента от него - позната ми е, ама не мога да се сетя, пък шазама не я открива щот и говорят. А пък не е английска да драснеш текста в гугъл и да излезе :lol2: Е, открих я - съвсем случайно, докато преглеждах темата на гледан филм - песента е на Лухан от филма Sky hunter.

Off Topic

 

 Но и тук ще пее песен :)

А, има ли и друг, на който Лео да му изглежда "направен" като по - възрастен от Лухан  :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снощи от любопитство прегледах първи епизод, ей така без субтитри..

Е, има някои неща, които не подразбрах, но то така или иначе ако получи руски превод ще си го гледам като хората, сега просто ей така...

Тая сутрин гледам, вече има излезли до десети епизод. Ми супер... /Китайците може да бавят сериалите си с години, ама като ги пуснат са доста бързи./

Но от една серия ще кажа това.

Героя на Лухан е голям тарикат, как прекара един и му гепна цигарите. :28558:

Off Topic

 

А иначе първото, което прави впечатление е различната обстановка.

Момчето в инвалидната количка, не знам до колко е богат, но живее в приличен дом, мястото на което играе е обурудвано с най-новата техника.

Лухан живее в мизерен квартал, с прятелите му ходят да играят в една интернет зала, която имам чувството, че сякаш е забранена някаква и се ходи тайно там.

А компютрите са все едно гледаме нашите правец.

Два напълно различни свята. Интересно ми е кога ще се обединят. То товае едно от нещата, които не ми стана ясно, те познават ли се, защото накрая на първа серия играха един срещу друг и си говореха чрез слушалки...Но може и да е просто заради играта.

Другото готино, аз го подозирах това от тийзърите, но не бях сигурна, е че тази игра, която я играят, понякога я дават с истинските хора. В смисъл, примерно играе Лухан и неговият играч е представен от него, тоест пресъздават я тази игра /явно тя ще е важната в сериала/ и накрая на серията двамата главни яко се гонеха и стреляха.

Мисля, че Лео като човек в инвалидна количка и ограничен в много неща, в нея вижда свободата да прави неща, които не може. Това е неговият свят...

 

 

И ако мислите, че прическата на Лухан е зле, трябва да видите на приятелите му...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз доколкот схванах,щот малко орязах от резюмето,обаче и сега ми е съвсем мътно,от врагове,стават приятели...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да си призная, резюмето на сериала ми е малко странно, накратко почти нищо не разбрах от него. Но  пък авторката е казала, че е така... Сега обаче видях, че вече са му създали тема и в руския сайт и от описанието там някои неща ми станаха ясни. Ами те няма как да са приятели, те няма как да се познават даже, защото живеят в различни години. Лухан в 2008, когато все още киберспорта не е развит, а Лео в 2019, когато всичко е доста напреднало. И тук си обяснявам и още едно нещо, което заради липса на субт. не разбрах в първа серия, а именно появяваха се едни странни вълни докато двамата играеха, а това явно са били радиовълните, чрез които става връзката на минало и настояще...Интересно ми е кога ще се научи това и дали ще се срещнат и като се срещнат как ще бъде, през 2008 Лео ще е още дете, през 2019 Лухан ще е големичък /е колко да е, към 30-35/...Оф, не знам, но ми стана още по-интересно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз това казах, така че не упреквам или нещо такова...

Ако е прозвучало така, извинявам се.

 

И да не е офтопик, вчера ми излезе това:

【穿越火线】花絮[Behind-the-scenes]01.鹿晗吴磊在线Battle

 

【穿越火线】花絮[Behind-the-scenes]02.鹿晗吃面震惊

Off Topic

 

 

 

А някой друг следи ли сериала или само аз нещо съм луднала по него...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...