Jump to content

Recommended Posts

Не мисля, че досега сме виждали влюбен Сяо Джан. По тази причина с нетърпение очаквам драмата. Ще ми е интересно да сравня играта му тук с образите, които е изградил в другите сериали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Три телевизии, супер. Ще събере много гледания. Успех на сериала и главните актьори!

Редактирано от bond
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов тийзър за сериала.

Д-р Гу е тотално скаран със стандартните варианти на флиртуване :lol2: 

"Поправи крушката" и "Помогни ми да изчистим пода" е странен начин на флирт :rofl: 

 

И още един трейлър от миналия ден: 

 

 

Ще си имаме триъгълник май :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заради "промени" в програмата на Хунан тв, излъчването на сериалът Клетва за любов е отложено. 

Превод: Хунан са ги подпукали яко от партията заради множество нарушения, използване на съмнителен капитал и други сериозни неща и моментът не е подходящ за хитов сериал, който ще привлече още повече внимание към тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лошо, като гледам, Hunan TV има много сериали с костюми, тъй наречените "исторически".

Даже някои от любимите ми са излъчени от тази телевизия.

Да не ми пипат Youku, надявам се, че проблемите наистина са заради "съмнителен" капитал, а не заради забраната да се показват женствени мъже и препоръката да се прави пропаганда на любимата партия.

Има ли обща тема за обсъждане на китайската действителност, сериали и т.н.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, sss написа:

Има ли обща тема за обсъждане на китайската действителност, сериали и т.н.?

Такава тема има в Общи приказки -> Клюки от Китай.

А за другото - чистката и промените са всеобхватни, не е само до Хунан. Можем само да следим и да видим какво ще стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявиха го тази сутрин!

Клетва за любов започва излъчване от утре 15ти март по телевизия Хунан, по Тенсент видео и WeTV app :es:

Ето и един нов секси и забавен трейлър 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, bond написа:

А? Вярно ли? Ако на си срува чакането, лично ще ида в Китай да набия някого. Аман вече от разочарования.

Засега е вярно. Но ще стискам палци до последната серия като ги знам Хунан :lol: В момента всички са развълнувани, Клетвата е в световните трендове на туитър и в много горещи търсения в уейбо. Надявам се скоро да пуснат график за епизодите, но мисля, че ще вървят по 2 еп на ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нов трейлър 

 

Сериалът стигна 7 милиона резервации за гледане B) Най-високият номер на резервации на Тенсент за всички времена :lol: 

FN2vQh1VIAEazqx?format=jpg&name=medium

 

Има слухове, че ще пуснат пресконференция с двамата, май може и песен да има. Но ще разберем след 2-3 часа дали е само слух :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песничките от пресконференцията 

 

 

 

Пресконференцията е записана през 2020 година, в разгара на атаките срещу него, та леките сенки под очите му са обясними. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, bond написа:

Сериал излъчват или не? Или още е рано?

Сериалът почна тази вечер, да :es:

1 серия тази вечер в приложението wetv и youtube, по 2 серии на ден от утре. И на двете места е платено в началото, но става безплатно след 18:00 ч наше време. Направо ме сърбят ръцете да почваме превода :lol: 

Иначе започна с тройно по-висок от нормалния за Хунан рейтинг и се изстреля към номер 1 в класациите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, bond написа:

Остави рейтингите. Да видим първо дали е читава драмата. А дано.

На мен ми хареса. И двамата са скици. Семейството на главната е хаотична бъркотия в добрия смисъл. Нашият доктор е праволинеен, маниак е на тема ред и чистота :rofl: Редуват се смехотворни ситуации със сериозна житейска тематика. Тя се бори да намери своето място в живота, той се бори да преодолее ужасна професионална травма. Това е впечатлението ми от 1ви епизод :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...