Jump to content

Recommended Posts

Call of the Country

spacer.png
국가가 부른다 / Gukgaga Bureunda / My Country Calls / Secret Agent Miss Oh

Жанр: романтичен, комедия
Епизоди: 16
Излъчване: KBS2
Период на излъчване: от 10.05.2010 до 29.06.2010
Дни на излъчване: понеделник и вторник 21:55

С участието на:
Lee Soo Kyung като Oh Ha Na
Kim Sang Kyung като Go Jin Hyuk
Ryu Jin като Han Do Hoon
Horan като Choi Eun Seo
Yang Geum Suk като Lee Soo Ja
Lee Byung Joon като Joo Soo Young
Kang Shin Il като Shin Ki Joon

Hyun Woo като Na Joon Min

Сюжет: О Ха На е жена полицай, която не вярва, че спазването на правилата ще й помогне да постигне целите си. Запознанството й с Го Джин Хьок води до сблъсък на моралните ценности на двамата. Но все пак сме в корейска драма и романтиката няма да избяга. Разбира се, че този сбълсък ще доведе до романтично привличане между тях.
 

Свали с български субтитри: ТУК

С английски субтитри: ТУК
С руски субтитри: ТУК

 

Приятни мигове с Eastern Spirit ®

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала ми изглежда доста приятен.

От този сайт може да сваляте епизодите: ЦЪК , пък във viikii да го гледате онлайн: http://www.viikii.net/channels/goto/mycountrycalls#"

Със субтитрите са се заели WithS2, така че ни остава да чакаме.

Ето и превю за зарибявка :P

http://www.youtube.com/watch?v=qL1tjSLhynw

 

P.S. След като изгледах първи епизод онлайн бързам да поделя голямото впечатление, което ми направи сериала.

Много забавна комедия. Главната актриса е страшен образ и голям карък горкичката. Накара ме да се въргалям от смях.

:rofl::rofl: :rofl: Общо взето с един епизод сериала ми влиза в графа Любими и силно се надявам някой преводач да му хвърли око ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой следи ли го? Аз стигнах до към 5-6 серия. Първоначално ми хареса, но после не успя да ме грабне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почнах го много скептично, но доста ми хареса главните не бяха особено впечатляващи, но директора Han Do Hoon ( Ryu Jin ) леле този актьор в тази си роля ми събра очите. Спокойно мога да каже че за мен той е актьора ( Героя) на сериала :yes: От

началото със студеното му отношение към Oh Ha Na и как постепенно си промени чувствата към нея :wub:. Няма да забравя като й поднесе първият си подарък ( онази кутия) и се чудих какво ли има вътре и като я отвори охо :282: , а горкия как се мъчеше да й готви ( все пак сготви де) беше супер . До последната минута на сериала си ми остана любимият герой :i love this:

Като цяло сериала го изгледах заради Han Do Hoon ( Ryu Jin ), но доста се посмях и с другите образи

много се смях когато Han Do Hoon ( Ryu Jin ) накара Oh Ha Na да отиде да си вземе май беше медальона и трябваше да представи Go Jin Hyuk като свой по- малък братовчед, но върха на торта беше "чичо" й "бременната й леля" а и " кучето". Този сериал ще го запомня най - вече с тази сцена :i love this:

 

Малко критика към сценаристите: Как можаха да направят почти всички (с изключение на Go Jin Hyuk и Choi Eun Seo) толкова зле в боя, все пак са ченгета де (особено в последния епизод)

те ги направиха за смях, макар че заловиха гангстерите, но си беше точно като на филм

Не че ще ми прочетат коментара, но аз да си кажа мнението :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свеж сериал,голям смях пада:es: Няма по-голям карък от О Ха На,егати и полицайката. :lol: Много ми е любопитно кой от двамата ще избере наш'та мома. ;),,Но иначе и двамата са много хубави :wub:

Така ми се иска да взема да подпукам оставащите/непреведени/ епизоди на руски,защото нямам търпение,но пък с български превод си е друго. :yes:

Благодаря на всички които работят по превода на този прекрасен сериал :thanks:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента гледам сериала и се голямо забавление.Отдавна не се бях смяла толкова много,а полицайката наистина си е голям карък и образ.Въпреки някои недостатъци през по голямата част си е голям смях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че е комедия, комедия е. Но на моменти ме отегчи до смърт.

Добре, че е приятно изглеждащият каст, че да не зарежа сериала наполовина. :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...