Jump to content

Recommended Posts

ii2z8wP.png

Off Topic

viu1601183126c.jpg

Ek0WVqQXIAA-Alw?format=jpg&name=900x900

GMysSYU.jpg

 

TharnType 2: 7 Years Of Love (เกลียดนักมาเป็นที่รักกันซะดีๆ 2)

 

ТарнТайп 2: 7 години любов


Страна: Тайланд
По BL новелата на: Miss MAME – „ TharnType 2: 7 Years Of Love “
Година на излъчване: от 2020 – Ноември – 06 до 2021 – Януари – 22
Времетраене: 50 мин.
Жанр: Романс, Приятелство, Момчешка любов, Драма
Канал: GMM One
Епизоди: 12 + 1 Спешъл
Режисьор: Pique Passawut
Субтитри: Английски, Руски, Български (скоро)

 

Участват:

Suppasit Jongcheveevat (Mew) като Tharn
Kanawut Traipipattanapong (Gulf) като Type
First Chalongrat Novsamrong като Fiat
Ja Phachara Suansri като Leo
Boat Napat Srinakluan като Champ
Jame Jirayu като Dr. Khunpol
Mild Suttinut Uengtrakul като Techno
Tong Thanayut Thakoonauttaya като Thorn
Becky Armstrong като Thanya
Title Tanatorn Saenangkanikorn като Phugun
Haii Sarunsathorn Tanawatcharawat като Cirrus
Petchpailin Chitcharoon като Amy
Thaweesak Alexander Thananan като баща на Tharn
Tao Sarocha Watitapun като майка на Tharn
Thanayong Wongtrakul като баща на Type
Ampha Phoositкато майка на Type

 

Резюме:

 

"7 години любов не са малко. Но през тези 7 години... любовта може да се промени."

 

Тарн и Тайп са заедно вече 7 години и се наслаждават на предимно хармоничния си живот. Все така се карат и се срещат с приятелите си от университета.
Като вече големи и работещи хора, ще им се наложи да се изправят пред проблеми и трудни избори, които ще ги научат, че животът не винаги е цветя и бонбони. Дали ще успеят да преодолеят трудностите или ще бъдат победени от тях?

 

 

:essub:

 

Линк към сезон 1 :subs: :click:

 

Линк към сезон 2: :click: и :click:

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългоочакваното продължение  ще се излъчи ноември месец, а не декември изместиха го с един месец. Официално навсякъде е. Плюс това ще има друг официален плакат за сериала на 16 септември те двамата рано сутринта се  снимаха  за постер, плакати за сериала. :wub: Скоро идва и официалния му трейзър началото на октомври или края на този месец ще го излъчат трейзъра. Нямам търпение, какво са ни подготвили. :wub:Плакнете си очите, момчета изглеждат като наемни убийци идеални са за роли в екшън сериали. Говори се, че Мю е подписал за сериал, който не Y-серия нещо от сорта на лакорн/сaпунка ще почакаме и ще видим. Още нещо интересно Мю знае, че има български фенове. Той знае за нас вероятно Гулф знае за нас. Защото на вчерашната витрина имаше Слайд където казва благодаря на всички езици и видях на български, че пише благодаря. Ако има техни фенове бъдете благословени. Той ни обича и ни благодари. :wub: И ако възможно бих отишъл навсякъде, където са моите фенове.Мю го каза на едно негово интервю. Ако някой ден се домъкне тук аз буквално ще забравя как се диша. Той е невероятен, а витрината му снощи бе феноменална осем часа разделена на два етапа. Мечтата му се сбъдна той бе там, където искаше да бъде това са единайсет години на падания и възходи. Той успя. Хиляди сърца биеха като едно снощи.:wub:

MG0011.jpg

MG0031.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте истинския официалния постер на дългоочакваното продължение. Запознайте се със Тарн и Тайп и тяхната седемгодишна любовна връзка  на 6 ноември всеки петък по One31 и Line Tv. Еха колко са щастливи само и то постер със сватбен мотив. Нямам търпение  ще чакам петъците през ноември и декември даже януари ако се съди по първия сезон ще продължи два месеца и половина, докато се излъчат всички 12 епизода плюс специалния от един час и нещо.Но някой от епизодите се падат по празници и вероятно ще ги отлoжат.Ако сте готови да чакате след месец и половина идва сладостта и новите им премеждия. :wub:

Седем години любов. Периода не е кратък и не и  дълъг. Но може да накара любовта ни ... да се промени " Тръгнаха от омраза един към друг, след това преминаха на приятели и гаджета и стигнаха до момента, когато ще си кажат заветното Да, завинаги не съществува, но при тях завинаги е възможно. :wub: Пръстените и техните усмивки са важни :blush: последно ако постера е такъв, какъв ли ще е трезъра вероятно ще е мега як ще почакаме и ще видим:) И нещо малко от тях да ви гложди любопитството може да се нарече и спойлер. Много повече е от целувка по глезена и леда :inlove:

Ето спойлер за слъзливите сцени:

Попитаха ги дали плачат в ss2:

-_- : "ще е тежък плач" (Type)

-_-: "(Tharn) също ще плаче щастлив, тъжен плач също, плач от гняв също ... не знам, какво не е наред (с него (tarn)) винаги плаче. Ето за тези сцени не съм готова да ги видя. Ще се плачи, затова си пригответе кърпички. :(

6 ноември до 22 януари, ако разместят епизодите заради коледа и нова година и заради тайладските им празници вероятно края ще е  на 26 или на 29 януари. :rolleyes:

Ei5dokjX0AER-KL?format=jpg&name=large

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах ще има няколко трейзъра за сериала, а доколко е вярно ще разберем впоследствие . Ето го първия, но аз не виждам разлика затова Тарн и Тайп равно на MewGulf. :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ви още един постер.Романтично и сладко много се обичат. Честита първа годишнина на TharnType the series. Преди една година се срещнаха и се влюбиха, а сега седем години все още са заедно, а любовта им е по силна от всякога. Нямам търпение да започне. :wub:

Ejp4_vvWsAAUzKF?format=jpg&name=medium

Ejtn00sUwAEuOrn?format=jpg&name=large

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един постер и отделно снимката,която са ползвали ,а утре ще качат първия трейзър на предстоящия сезон 2.Нямам търпение 6 ноември да дойде:wub:

Ej4AVHdUwAA7Zic?format=png&name=small

Любов и то голяма:inlove:

Ej4DtfmUcAErBmI?format=jpg&name=large

Ето малко романтични снимки,които ни предоставиха . TharnType the series season 2 7 years of Love :panda-145:

Романтиката е във въздуха:blush:

Ej4eLRoUcAA1t3r?format=jpg&name=large

Off Topic

Ej4eLRlUcAA_U19?format=jpg&name=large

Ej4eLRmU4AE19go?format=jpg&name=large

Ej4eLRlU4AE8cO1?format=jpg&name=large

 

3 teasers, 1 trailer се очакват да ни предоставят още. :rolleyes: Официалния трейлър по-дългата версия с част от сдържанието ще дойде след тези три кратки трейзъра. :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Официален първи трейзър ще има още два преди трейлъра дългата версия. Пазете си сърцата и успокойте душите си, защото това ще е мега яко и по-пикантно и от сезон 1 :wub: 

ElFtgNnUwAA9Y7x?format=jpg&name=large

Ето превода на всичко, което те говорят в това 45 минутно видео. :)

Тайп: С теб съм от 7 години, няма да ти отстъпя/да загубя от теб

Тарн: Аз също съм с теб от 7 години, винаги ще ти отстъпя/все пак губя от теб. 

Това първото ако е малко объркващо и него разбирате ето малко пояснение за това. Нали помните,че  Тайп  винаги се конкурира с Тарн. За каквото и да става дума в игрите, за любовта и за съвсем друго нещо. Ето го пояснението::inlove:

 Основно Тайп каза "ние сме заедно от 7 години, няма шанс да ви пусна." Тарн каза "ние сме заедно вече 7 години, но все още ме правиш слаб всеки път.":rolleyes:

А това е второто, което говори в  палатката: Тарн: Да се оженим на Тайп. Никога няма да се разболея/отегча от теб/ Никога няма да ми омръзнеш. :blush: В тайладския език всяко нещо има по две или три значения. Спойлер : за тази сцена с палатката. :)

Off Topic

Тарн и Тайп работят сега и нямат време помежду си толкова често, така че Тарн планира изненадваща вечеря за Тайп на покрива.Това е  много сладка и романтична сцена :wub: и ще я видим скоро. 

И последно къде е 6 искам още утре да е 6 ноември:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ekq0Aq8U0Acf8Es?format=jpg&name=large

Фиат е за убиване :mad2:

Изображение

Гуш с Фиат най-болезнената сцена. Спойлер: тук Тайп е пиян, напил се след като се сбил с Тарн и той заминал на командировка и не се свързва с Тайп, прегръща Фиат, защото си мисли, че прегръща своя Тарн, а Фиат се възползва от това.

Ekq0czkVkAA8hOe?format=jpg&name=large

Ето и трезър 2 тази сцена аз я чакам с нетърпение  да я видя,ядосания Тарн, а в същото време не съм готова да плача :cry: Но едно не съм мислила, че Тарн е такъв и че някога ще каже "Майна ти Тайп" към края на видеото. За седем години взе, че заприлича на гаджето си, затова казват с какъвто се събереш такъв ставаш:rofl: С една дума въобще не съм готова да гледам това. 

Има енг суб в видеото и ето и бг превода. 

Любовта се нуждае от доверие. 

-Така какво се случило? 

-Не мисля, че му изневерявам

-Той би трябвало да знае най-добре от всички. 

-Ядосан съм, че той ми няма доверие. 

-Видях те да се целуваш с него. 

-Казах ти нищо не съм направил

-Майната ти Тайп! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един постер. Никога не пускай ръката ми нищо и никой няма да ни раздели. Още малко и ще го видим в ефир:wub:

Любовта се  нуждае от доверие :blush:

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изображение

Ето заповядайте официалния трилър на Тарн и Тайп седем години любов. Пригответе се ще се плаче и то доста. :cry:Аз след като гледах това въобще не съм готова, а тази песен, която се чува е ост на сериала тя ще излезе скоро. И

накрая:

"Тайп. В този живот ти си един, единствен за мен завинаги.Ще се омъжиш ли за мен. О аз да! И така 

тяхната любовна приказка свършва с тяхното заведно Да. 

 

 

бг превод на всичко казано:wub:

-Тайп

-В този живот....

-ти си един единствен за мен завинаги.

-Ще се омъжиш ли за мен?

Когато връзката достига повратна точка.

-Това е достатъчно.

-Ето защо не искам да говоря с теб. Накрая ще се бием

-Тогава ми кажи защо толкова много искаш да се ожениш.

-Защото те обичам!

-Не разбираш ли?

-В случай че си забравил,ти и аз и двамата сме мъже.

-И какво? Не могат ли гей хората да се женят?

И когато любовта не се състои ...

''само от двама души.''

''само от трима души.''

-Тайп мога ли да получа твоя Line ID?(това е нещо като индификатор на линия подобно на месинджър)

-Вземете ми самолетен билет.Връщам се в Тайланд .Сега.

-Той има гадже.

-Значи

-Те не са женени. И все още имам шанс.

-Ти знаеш,че е зает .Защо просто не се откажеш?

-Защото го искам.

-Съжалявам,aз също харесвам Тайп

-Тарн!

-Можем ли да се оженим, Тайп?

Имената на Актьорите:

Suppasit Jongcheveevat като Тарн
Kanawut Traipipattanapong като Тайп
Phachara Suansri като Лео

Chalongrat Novsamrong като Фиат

Suttinut Uengtrakul като Техно

Sarunsathorn Tanawatcharawat като Сърус

Tanatorn Saenangkanikorn като Пигун
 Napat Srinakluan като Чам
Jame Jirayu като Dr. Khunpol
Какъв ще бъде крайния резултат?

-Тharn,липсваш ми.

Превод на песента ::panda-145:

Винаги ще бъда тук

Обещавам, че няма да ходя никъде

И ще дам всичко от себе си ,за да ви докажа

стига да не пуснеш ръката ми

За добро или лошо

аз винаги ще бъда тук.

Обещавам, че няма да ходя никъде

И ще дам всичко от себе си ,за да ви докажа

стига да не пуснеш ръката ми

За добро или лошо

аз  ще бъда до теб. ... песента е страхотна

Тайп

Омъжи се за мен

Аз....

-Да

Премиера петък  6 ноември  по One 31

Повторениe po Line Tv

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нарочно странях от всички трейлъри, тийзъри и т.н., за да мога спокойно да си издържа докато започне, ама не издържах :lol: Видях тийзърите, видях трейлъра и вече нямам търпение да започне. Някой да знае къде и как ще е достъпно за гледане извън Тайланд, за да може още в петък да се налази? Надали ще го качат в youtube като Gmmtv...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакането свърши утре почва, но сега изгоряхме. Готови ли сте ще чакаме доста преди да се излъчи целия сериал три месеца и половина. Ето ви графика за излъчване на сериала. 9 епизод е на 8 януари всеки петък прескачат петъчния 1 януари защото е нова година:wub: Приятно чакане, ако е като първия да свършва на най-интересното ще ни грезе любопитството. :D

EmDHzKPVoAwMe4M?format=jpg&name=medium

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ето трилър  или спойлер от Line Tv на епизод 1 те го изтриха от фб, защото май разбраха, че са го пуснали много рано. Ако всички епизоди са такива с такава химия изгоряхме. Да наистина химията им се подобрила доста за седем години. :inlove: Любовните сцени се случват навсякъде а не само в леглото :D

Трейзър 3 на Тарн и Тайп сезон 2 :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това вече се казва сериал няма нищо общо със първия сезон.Епизодите наистина са дълги, а следващия епизод в петък 13  се очертава да е мега як. Новия екип ,който ни предоставиха този сезон, заслужава нобeлова награда. Защото новия режисьор сравнение със първия ми харесва повече и този сезон ми допада повече от колкото първия.Новия директор наистина има страхотен метод на заснемане все едно гледаш сериала в 3Д плазма. Каквото и да е било гледайте този сезон и ще забравите за сезон 1 тук наистина ще ви трябва резервоар със кислород и много тоалетна хартия.:rofl: Наистина Гулф бе прав  когато казваше сезон 2 е пикантен сравнение със сезон 1:D

Изображение

Но едно не ми хареса края на епизода, защо трябваше да свърши по-този начин :( P Mame ни предоставя много сцени, който са изрязани от версията на националната телевизия one tv само по Line Tv може да видим пълния епизод заедно със изрязаните части. Тук получихме душ сцена, а в следващите епизоди имало още повече сцени, който са били поискани от феновете. Тя ги  предоставя като подарък за любителите на сериала. Изчакайте и ще видите това е невероятен край на един изключителен сериал. Последен сезон, но изключително запомняш се ще ви се преиска да го повторите като го изгледате целия. :wub: казах си, че няма да го гледам, ама това си заслужава да се гледа, а не да се чака да излезе целия :inlove: В ютуба @elyon незнам дали ще го качат,защото бе качено изтрито веднага заради авторски права.Ако все пак го качат няма да е в пълната си версия ,а в изрязаната си версия.Просто чакай превода или ако имаш туитър там има линкове за Line Tv от там го гледай,ако не ти се чака.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първи епизод и не само един път, трябва да си призня, а и няма да спра до тук.:blush: Страхотен бих казала, просто невероятен. :wub:Успях да не гледам спойлери и трейлъри и насладата беше пълна. От сега така ни главозамаяха та не знам по нататък как ще се оцелява. :inlove:Играта, сцените, с нищо не ни разочароваха, но чакането серия за серия ще е мъчително хехе 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...