Jump to content

Recommended Posts

Ето и линк към пълния плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Сега ще взема да си го доизгледам, че го зарязах по средата. Чак на 11 епизод ли започват да разкриват мистерията?!?! пууу айде дано има логика в развръзката, че ще ида до Тайланд и ще ги набия. :D  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 minutes ago, felicyti said:

Ето и линк към пълния плейлист за онлайн гледане: :click:

 

Сега ще взема да си го доизгледам, че го зарязах по средата. Чак на 11 епизод ли започват да разкриват мистерията?!?! пууу айде дано има логика в развръзката, че ще ида до Тайланд и ще ги набия. :D  

 

E, първо се разходи хубаво из Тайланд и тогава ги набий. Така не е пълноценно пътуването. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, niran написа:

 

E, първо се разходи хубаво из Тайланд и тогава ги набий. Така не е пълноценно пътуването. :D

Ето едно логично мислене! 

Очаквам и такова от сценаристите и режисьорът, че да не пострадат и да влезнат в реален Manner of Death. :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това тук го чаках да излезе целия с нашенски превод (:thanks:) , но заради работата поизоставам със сериалите  и това изостана назад в списъка с планувани. Но след това клипче, тия двамата  дръпнаха сериозно напред в списъка ми и тия дни ги подхващам :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Признавам си, че явно не съм родена да гледам сериал, по един епизод на седмица. Така като си го започнах от начало до край, нещата ми се изясниха повече и се насладих на историята. :D  Разделям си продукцията на две части - първата половина те хвърля в мистерията на малкия град, и зараждащата се близост между главните, а след 8 епизод, започват да изяснявта появилите се съмнения, и се затвърждават интересните отношения между д-р Бан и Тан. Доволна съм, че техните образи бяха добре изградени емоционално, последователно и логично, но не мога да кажа това за останалите персонажи. Твърде много нереални действия имаше при някои образи, или липса на екранно време, за да затвърдят позициите си. Просто бяха казани много думи, а според мен действията са важни. Същото и с криминалната линия в сериала: на моменти не ми беше убедителна. Но съм супер изненадана и доволна

Off Topic

от метаморфозата при Инспектор Ем.  Както и съм горда със себе си, усещайки още от първите 2-3 епизода, че не й е чиста работата на сестрата на Джен - Рунг.

Доволна съм, че имаше хепи едн за хлапетата - Нам, Тат и Сорауат. 

Финалните сцени бяха много красиви, един чудесен завършек на сериала.:happy: 

Още веднъж, благодаря за преводът. :)  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубав сериал, романтика,крими и напрежение,до последно те държи.Романтичните сцени бяха прекрасни,химия от всякъде.,а крими паста,леле този който най-малко очакваш е злодея.Страхотен филм,благодаря за превода.

А извън филма тези сладури май и в живота са заедно ,поне като гледам снимки и клипчета.

Чакам с нетърпение да гледам и другите им филми с превод.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Ayan khan said:

Защо ли надушвам превод от Ниран... А още не съм го гледал? Хм.... 

 

Не, не е от мен. Преводът е от @HikariDu

Следете в настоящи проекти, в завършени проекти.

Също така и в downloads.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сериал. Има си от всичко. Доста реалистично. И ме кефи, че не е толкова предвидим сюжета. 

Отделете му време. Заслужава си да се изгледа. 

 

(един съвет: НЕ ПРЕВЪРТАЙТЕ. ГЛЕДАЙТЕ ВСЯКА ЕДНА СЕКУНДА.) 

 

От мен 99 от 100.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Toва е горещо. Двамата са горещи. Полицаят с много тясната униформа също е много горещ.

Не знам как съм живяла преди БЛ сериалите. Мисля, че малко съм се вманиачила.

Има крими сюжет, имам съспенс и обрати. Хареса ми, че всичко ставаше бързо и нямаше време за почивка. Имаше динамика, която ме караше да гледам и да искам още. И романтиката, еха. Красив непознат, който случайно целува друг красив непознат, които после флиртуват и накрая се влюбват докато разгадават мистерия. Страхотно е.

Благодаря за превода.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...