Jump to content

Starcraft Korea


Recommended Posts

Туко що гледах Best worse game ever както се изрази един човек в чата на стриима.

Как можа Сторк да се изложи толкова не знам.?!? Но все още има шанс за Самсунг.

Все пак това беше едва първта игра. Чудно ми е дали ще видим как я кара и Бису?!

Сега е ред на мача между Jangbi(Samsung) и Hyuk (SKT) и резултата вече е 2-0. :mad2:

Samsung Fighting!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера се сътвори история и видяхме страхотни мачове, 5ти кръг няма време за губене !!!

3:0 за СКТ Т 1 над Самсунг, но не това е специалното, а че зергите на скт постигнаха тази победа , което е истинско чудо ! Зергската линия на СКТ става все по-добра и по-добра и засрамва тераните и протосите. Нека припомна че зергите на СКТ бяха най-слаботон ещо миналия сезон с невероятно лошата статистика 14-68. Направо врапиращо

Но днес нещата седят по различно и виждаме това невероятно зергско трио - Huyk , s2 , n.die.Soo

1275303667_1.JPG

ето и интервю с играчите:

 

soO

 

Thoughts on helping the team win ?

-I was in a losing streak, ending it makes me glad. Also, having the three Zergs all win makes me even happier.

 

You played Samsung’s Ace, Stork.

-From reputation, I am just a nobody in front of him, but I really practiced hard, so I wasn’t too nervous.

 

Your opponent’s first rush damaged you.

-In practice, I never would’ve let Zealots and HT damage me. Stork really is different from others. But even though I took some losses, I also made Protoss lose their entire army, so I didn’t think it was a huge disadvantage.

 

This is the first time your team had 3 Zerg wins.

-We weren’t completely trying for it, it seems that today was just special.

 

SKT seems to be recovering.

-Because regular season is ending soon, everyone’s kind of hurried. We all want to get into playoffs, so we’re trying hard, so I guess our record is improving.

 

You were the only Zerg on the team who was in a losing streak.

-For a period, I played pretty well, and I was overly content with it, so I practiced less. I had a wake-up call, so now I’m working hard.

 

Goal for R5?

-s2 and I have the same goal, which is 10 wins. In the future, we’ll strive for more wins.

 

Last words?

-I want to thank Hyuk for being our moral support for so long. Yesterday, Boxer-hyung’s relatives treated us to beef and sausages, need to make a note of that. We ate well.

 

 

 

Hyuk

 

Thoughts on winning?

-Not only was it the first time we played 3 Zergs, it’s the first time we won like this, I’m really happy.

 

Did you expect Jangbi?

-I knew he would play. From the players’ appearance rates on maps, Jangbi is the one who played on the map the most, so I was prepared.

 

The opponent wanted to play Corsair-DTs, your defense was very good.

-My Scourge saw the Corsairs, so I had a general impression. His Corsairs came to the main, so I thought he would have DTs, so I was able to defend it. Because of the huge advantage from that, I was able to win easily.

 

You’ve had good momentum recently.

-I feel like I’ve found my style for live games. Before this, I’ve just imitated other players’ styles, but recently, my hard work is paying off, so to a degree, I’ve found my own style.

 

Samsung played 3 Protosses.

-On Fighting Spirit and Grand Line, we expected Protoss. We predicted 2P1Z for the first three games, so we mainly practiced ZvP, so we were able to successfully counter them.

 

It seems SKT’s Zergs have become much stronger.

-I can’t speak for others, but personally, I’ve become much better at ZvZ and ZvP recently. I still haven’t found a good way to practice for ZvT, but I still feel better about it recently, and with some ZvT victories, I hope to continue this momentum.

 

Last words?

-Best helped a lot with practice, thanks.

 

 

 

 

s2

 

Thoughts on ending it?

-I played when we were up 2-0, so it was 3 Zergs vs. Samsung. Because my teammates all won, I wanted to win too, and to be able to makes me glad.

 

Your opponent played an aggressive management style.

-Brave quickly scouted my main, so I expected a 2-gate. My Zerglings saw his Zealots. I confirmed my opponent’s strategy, and I’ve played against this before, so I played with confidence.

 

You lost your second Hatchery, so you were in danger.

-Even though I thought that I could be disadvantaged when I lost the second Hatch, my opponent attacked with Zealots before Mutalisks came out, so I thought if I could kill off this force, I could just attack. It seemed to work well.

 

You were sent out when your team was up 2-0. Were you confident ending it?

-I practiced a lot of ZvP, so I was confident. I didn’t see a 2-gate in practice, but when I first saw this new map, I thought the rush distance is small, which is suitable for Zealot rushes, so I thought the opponent would do this. Because I expected it, I guess I could win.

 

You’ve been doing well lately.

-Even though I’ve done well recently, my overall record for 09-10 is still about 50/50, so I can’t be satisfied yet. I was able to get a good record recently because our Zerg leader Hyuk has been helping us a lot. When I have questions, Hyuk-hyung can always gie me advice, and give me powerful support.

 

Goal for R5?

-10 wins is my goal. And if we can get into playoffs that’d be best.

 

Last words?

-When we decided on playing 3 Zergs for this game, our team’s Protosses all helped us with focusedly. Best and sun,doo [T/N: whozzat?] helped me, I want to thank them.

 

 

Другия мач също бе много вълнуващ където STX 2:3 WemadeFox след много дълги и епични игри , пълни с обрати.

1275306456_1.jpg

 

 

Но да не се отпускаме защото и днес предстои едно голямо дерби , който никой не може да пропусне. Играчите говорат самиз а себе си:

ktozc.jpg

KT Rolster vs Hwaseung OZ

Set 1: Grand Line SE

Set 2: Judgment Day

Set 3: Match Point

Set 4: Fighting Spirit

Set 5: Polaris Rhapsody

 

 

друга новина, която искам да покрия е вчерашната липса на бису. Треньора на СКТ Т1 обясни причината в кратко интервю

 

In today’s SKT vs. Samsung Proleague game, Bisu didn’t arrive at the studio. SKT’s head coach explained that “Bisu needs to adjust his condition, so he’s currently at the practice house undergoing special training.”

 

Coach Park accepted reporters’ telephone interview after the games ended, and said “We hope Bisu can quickly exit this slump, so we’ve been focusing special training on him. During SPL games, having a player who we know won’t play come to the studio is not only a disappointment to the fans, but also a blow to the player himself. Thus, we decided to have Bisu stay at the practice house. He hasn’t been playing in any recent SPL games, but from in-house opinions and evaluations, Bisu’s condition has been improving.”

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те са наистина запалени много по тези игри корейците. Със старкрафта не съм много запознат но навремето играех Уаркрафт 3 и помня, че също беше много интересна и дори се играеше на професионално ниво. По мои спомени и в уаркрафта имаше много изявени корейци и то никак не слаби играчи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех на SKT T1 и Samsung Khan! Го, го, бойс! :)

 

Прогнози:

 

CJ vs SKT T1 1:3 (2:3) - а дано, ама надали ;)

KHAN vs eSTRO 3:1

 

P.S. Почти познах резултата, но поне познах победителите ;)

 

CJ vs SKT T1 0:3

KHAN vs eSTRO 3:2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Корейската армия ни взе Nal_rA

 

Корейският сайт fomos.kr проведе интервю с бившия прогеймър и коментатор в Ongamenet- Nal_rA. OSL шампион и един от най-емблематичните протоси, Канг Мин е сред най-обичаните от StarCraft феновете играчи.

 

Това е последният мач, който ще коментираш преди да постъпиш в армията. Как се чувстваш?

Все още не знам. Не съм наясно какво чувствам. Спокоен съм. Откакто започнах да играя в ранните си тинейджърски години, до сега - когато съм почти на 30 - не съм спирал да съм част от прогейминга. Винаги съм се занимавал с нещо в тази сфера и все още не ме е ударила истината, че вече няма да е така. Сигурно и това ще стане скоро. (смее се)

nal_ra_retire_2.jpeg

 

Все още си на работа, нищо че ти остават едва два дни преди да постъпиш в армията. Ще имаш ли достатъчно време да си починеш и да се приготвиш?

Мислех да си взема почивка, но моят път е свързан с работата ми, такава е съдбата, която съм си избрал и дадох всичко от себе си, за да постигна целите си. Една кратка почивка щеше да ми дойде добре, но предпочетох да не се възползвам.

 

Разочарован ли си, че призовката ти дойде малко изненадващо?

Разбира се, че съм разочарован. Исках да коментирам финала на Proleague, а и не исках да напускам сцената така по средата на сезона. Съжалявам, че изоставям играчите в такъв момент, но най-много съм разочарован от това, че няма да съм с всички останали на Proleague финала. Не можах да сложа точката така, както желаех.

 

Как ще прекараш двете години, които ти предстоят?

Чудя се по какъв начин трябва да изживея следващите две години. Така, както целта ми беше да печеля, докато бях прогеймър, според мен и сега нагласата ми трябва да е такава, за да мога да се завърна със стил. Все още обаче не съм минал през тренировъчния център, а и не знам поделението, в което ще служа, така че нямам някакви специални планове и мисли по въпроса. Засега искам да довърша работата си и да мина през тренировъчния център, за да се обуча и вляза във форма.

 

Кой е най-щастливия миг от прогейминг кариерата ти?

Мигът, в който слечелих MSL е най-вълнуващия за мен. Друг любим момент е този, в който феновете започнаха да ми се доверяват. Бях много щастлив, когато научих, че има хора, които вярват в мен и дори когато бях аматьор или не записвах добри резултати, чувствах, че имам отговорности пред тях.

 

А кой е най-тъжния ти момент?

Когато загубих финала. Бях много разочарован, защото публиката беше голяма, а голяма част от тях бяха там като мои фенове. Независимо дали в индивидуалните или отборните лиги, винаги ми е било много тежно, ако загубим финален мач. За щастие успяхме да опитаме и от вкуса на победата, но със сигурно като прогеймър съм пролял и доста сълзи.

 

Кои са най-ярките ти спомени, откакто стана коментатор?

Що се отнася до работата, винаги съм бил много доволен, когато успявах да обясня добре и разбираемо, това което имах на ум. По едно време също така имах и ежедневни срещи с фенове. Много се радвах, че въпреки, че вече не играя, все още има хора, които ги е грижа за мен и ме обичат. Страхотно е, че като коментатор успях да изпитам същите емоции, както когато бях играч. Имам по-малък опит от повечето ми колеги, но въпреки това срещите ми с фенове бяха най-много. (смее се)

 

За какво съжаляваш като коментатор?

Разочаровам се, когато не успея да обясня с думи какво точно имам предвид. Моята професия е свързана с говорене, но понякога правя грешки и не мога да представя това, което мисля. Трябва да правя по-малко грешки и да оправя говора си. Както вие забелязвате грешки в играта си, така и аз засичам пропуските в коментарите си и ако има такива, се разочаровам.

 

nal_ra_retire.jpg

 

Ти ще имаш повече свобода, тъй като няма да си редовен военослужещ. Ще играеш ли Starcraft или Starcraft 2?

Разбира се. Мисля, че това е добра възможност за мен да задобрея. Според мен завръщането ми към прогейминга ще е доста по-лесно, ако съм готов за него, когато дойде времето. Определено ще играя StarCraft 2. Ще ходя да гледам срещи и ще следя електронния спорт, за да съм наясно със ситуацията. Ако има нещо, към което ще трябва да се приспособя, аз ще съм готов.

 

Има ли шанс да станеш прогеймър отново, след като приключиш с армията?

Това е най-голямата ми дилема. Искам да бъда играч, но с годините нагласата ми се променя. Според мен алчността ми пречи да преценя ситуацията. Когато коментирам, искам да коментирам, когато снимахме шоуто "Oldboy", исках да бъда и играч, а пък сега мисля и за позиция като треньор или мениджър. Искам всичко това наведнъж. (смее се) Ще мисля по въпроса, докато съм в тренировъчния център.

 

За коя от тези три цели имаш най-голямо желание?

Да си коментатор или играч е горе-долу на едно и също ниво, а да си лидер в отбор е нещо, което засега е далеч в бъдещето за мен. Съжалявам, че не успях да бъда коментатор толкова дълго, колкото ми се искаше, а от друга страна, нищо че прекратих прогеймърската си кариера, аз съм роден за това и играта все още ме влече като играч.

 

Кой ще те придружи на изпращането на седемнайсти?

Най-вероятно ще отида със семейството си. Тази седмица ще се излъчи последния епизод на "Oldboy". Снимачният екип сигурно също ще е там. Искам да се извиня на феновете си, защото не можах да се срещна с тях днес. В бъдеще ще съм далеч и сигурно ще ми е трудно да се виждам с тях.

 

Искаш ли да кажеш нещо на феновете преди да заминеш?

Вълнувам се всеки път, когато разбера за вашата подкрепа, независимо дали когато бях прогеймър, като коментатор и дори сега. Вие сте много специални за мен и не знам какво друго да ви кажа освен "благодаря" за това, че се отнасяхте така добре с мен. Мисля, че единственият начин да ви се отблагодаря е, като се завърна със стил след тези две години. Ще дам всичко от себе си, за да може това да се случи. Така както феновете ме обичаха до край, и аз няма да ги забравя. Ще се върна в добро здраве.

 

wallpaper

 

nal_ra_wallpaper.jpg

 

 

 

Друга новина е че ОСЛ ро36 почва днес !!! Новия формат е добре направен според мен и имаме много интересни мачове и групи !!!

Решението да се играе по еидн мач от групата на ден е добре. Така ще гледаме 3 мача от бо3 всеки четвъртък и петък. И след превъртането на първите мачове ще почнат вторите. За около месец и малко ще мине тази фаза

 

още от дне спочваме епични дербита. Ето едно което ще бъде мнгоо интересно ! Best vs Great в група А

hadesbest.JPG

 

а ето и всички групи:

Ro16 seeds:

Flash, EffOrt, Kal, Pure

 

Group A

great vs BeSt

Winner vs Sea

 

Group B

free vs Canata

Winner vs Calm

 

Group C

JangBi vs RuBy

Winner vs Hyuk

 

Group D

Light vs Brave

Winner vs Fantasy

 

Group E

Leta vs Pusan

Winner vs Kwanro

 

Group F

Bisu vs Mind

Winner vs hyvaa

 

Group G

Really vs Snow

Winner vs ZerO

 

Group H

Shuttle vs Action

Winner vs fOrGG

 

Group I

HiyA vs Reach

Winner vs Shine

 

Group J

Stats vs Hydra

Winner vs BaBy

 

Group K

sKyHigh vs Killer

Winner vs Stork

 

Group L

Jaedong vs Ssak

Winner vs Movie

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ми е жив и здрав и да дразни още дълги години Горчицата с победите си. :P :P :P

 

А дано да побеждава както в последните 7-8 АСЕ двубоя ;) Или както в последния мач срещу EffOrt :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

201007251280049481807.jpg

SKT: We will get to the finals

 

Днес СКТ се класираха за полуфинала срещу STX !

 

Ето как стана това!

 

Първия мач между CJ и SKT бе много вълнуващ и напрегнат до самия финал !!

 

 

day1

(Z)n.Die_soO < (P)Snow on Match Point

(P)BeSt > (P)Movie on Polaris Rhapsody

(Z)s2 < (Z)EffOrt on New Heartbreak Ridge

(P)Bisu > (T)Iris on Fighting Spirit

(Z)Hyuk < (Z)Hydra on Judgment Day

(T)Fantasy < (T)sKyHigh on Fortress

 

SK Telecom T1 2-4 CJ Entus

 

Day 2

(T)Fantasy < (T)sKyHigh on Fortress

(Z)s2 > (T)Iris on Grand Line SE

(Z)Hyuk < (Z)EffOrt on Judgment Day

(P)BeSt > (Z)Hydra on Polaris Rhapsody

(Z)n.Die_soO < (P)Snow on Match Point

(P)Bisu > (P)Movie on Fighting Spirit

(T)Fantasy > (Z)EffOrt on New Heartbreak Ridge

 

SK Telecom T1 4-3 CJ Entus

 

 

Day 3

(P)Bisu > (P)Snow on Fighting Spirit

(P)BeSt > (T)sKyHigh on Fortress

(T)Fantasy < (Z)Hydra on Judgment Day

(Z)s2 < (Z)EffOrt on Match Point

(T)Canata > (T)BByong on Grand Line SE

(Z)Hyuk < (P)Movie on New Heartbreak Ridge

(P)Bisu > (P)Snow on Polaris Rhapsody

 

SK Telecom T1 4-3 CJ Entus

BisuvSnow16.jpg

радостта на Бису след последния мач ! Треньора се е развълнувал също (:

 

Следващият протвиник на четвъртфинала е WeMadeFox , тук Бису и компания настъпиха по-решително !

 

SPLSKTvsFOXPlayoffsBannerSma.png

 

day 1

(Z)s2 > (Z)Sacsri

(P)Bisu > (P)Pure

(Z)n.Die_soO > (T)BaBy

(T)Canata < (Z)Rorо

(P)BeSt > (T)Midas

 

SK Telecom T1 4 - 1 WeMade FOX

 

day2

(Z)s2 < (Z)Shine

(P)Best > (T)Mind

(T)Fantasy > (T)BaBy

(Z)Hyuk > (P)Pure

(Z)SoO < (Z)RorO

(P)Bisu < (T)Midas

(P)Bisu > (P)Pure

SK Telecom T1 4 - 3 WeMade FOX

 

1280042899_1.jpg

 

ето и интервюто на победителите след втория четвъртфинален мач

 

 

Thoughts on advancing?

 

▲ (P)BeSt=In the previous round of the playoffs, the victors of both series came back from 0-1 to win 2-1, so I’m happy that we were able to get a clean 2-0 victory. I am confident for the semifinals.

▲ (T)Fantasy=I’m extremely happy that we’ll get to rest tomorrow. The finals in KwangAnRi will start soon. We must win in the next round to get there.

▲ (P)Bisu=I’m very happy we had a good ending today. We have one more obstacle to go through before reaching KwangAnRi. I will definitely practice harder to beat the opponent.

▲ (Z)Hyuk= I am very excited our team advanced. In addition, I ended my losing streak, so it is a happy moment for me individually as well.

 

- You ended your post-season losing streak with a win.

 

▲ (Z)Hyuk=During my losing streak, I kept trying to think of innovations to improve my play, but the more I thought about it, the more I kept losing. Today I just played like I usually do without overthinking it and was able to get the victory.

 

- Yesterday the team was able to win without you making an appearance.

 

▲(T)Fantasy= In the post-season, it’s not about individual victories but the victory of the team, so I’m not too sad that I wasn’t able to play yesterday. On the contrary, I was able to save my strategy, which makes me happy. Even though I played on a different map today so I couldn’t use the strategy I had prepared yesterday, I’m still generally satisfied with what happened.

 

-Following yesterday’s game, today once again you were able to block the opponent’s SK strategy.

 

▲(P)BeSt= It seems like all the players who go up against me are afraid to play me in the late game, I’m not sure why. Personally, I feel the SK style is easy to defend against, but today’s situation was a little dangerous, which had me a little panicked. Good thing in the end I was able to hold it off and take the victory. In the future I will practice harder to defend against the opponent’s strategy.

 

- Were you pressured after losing in the 6th set?

 

▲ (P)Bisu=Before the set I was very confident that I would be able to end the match, but (T)Midas played very well. He had a very good economy, while I had to concentrate on rebuilding my army which left me with a bad economy. After losing, I went backstage by myself to think about what happened for five minutes, but when I took the stage for the ace match I forgot about the loss.

 

- Were you told to prepare for the ace match?

 

▲ (P)Bisu=Yes, and I was about 90% sure I would be facing (P)Pure because WeMade’s terrans and zergs have not been doing so well lately.

 

- You’re the only terran playing in the team.

 

▲ (T)Fantasy=If only our terran line could play together. It makes me feel regretful, but since I get to play, I will perform well to give the other terrans a chance to play. I want to help the terrans in our team to get a chance to perform. (not sure about this part)

 

- What do you think about your next series with STX?

 

▲ (T)Fantasy=Even though STX performed poorly in the last round, I think during this rest period they are recovering, so we cannot relax and let our guard down. If we work hard we’ll be able to win.

▲(P)BeSt= STX does not have a strong terran lineup, so I might not be able to show my strength. However, as long as I make up for my weaker points, I will be able to beat any opponent. I won’t be too greedy; I’ll be satisfied if I do my part well.

▲ (P)Bisu= My impression is that I haven’t done too well against STX, so I need to take this opportunity to improve my record. This post-season we have worked so hard to advance so I will try my hardest.

▲ (Z)Hyuk= To me, STX is an easy opponent. They are a strong zerg and protoss team, and these two match ups are the ones I am best at.

 

- After taking your first postseason win, has that given you the desire [to win more]?

 

▲ (Z)Hyuk= I am the type of player that relies heavily on momentum, so after losing to (Z)EffOrt, I entered a slump despite trying hard to end my losing streak. Since I won today and ended the losing streak, I believe I can ride the momentum and continue to win

 

-Who do you want to play against in STX?

 

▲ (T)Fantasy= Hard to say, but no matter who I play against, I am confident that I will win. If I play (Z)Calm again, I will work hard.

▲ (P)BeSt=I don’t really have anyone specific either, but no matter who it is, I will try my best for the team. I would like to play a terran; protoss would be okay to. Will I be able to win against a zerg? I’ll win…maybe (laughs).

▲ (P)Bisu=No one in particular, I just want to win.

▲ (Z)Hyuk=Same here. I just hope to play and win.

 

- Finally, words for your fans who have been cheering you on?

 

▲ (P)BeSt= There are 4 matches left, I hope that everyone will continue to cheer for us and we’ll work hard to win.

▲(T)Fantasy= I heard that the fans have been waiting here since the morning to cheer for us. I want to thank everyone for their support. Since we’ve gotten to the semis, we definitely won’t be eliminated. I hope everyone will continue to cheer for us. We’ll repay everyone with the trophy.

▲ (P)Bisu= We’re able to post good results because of everyone’s support. I promised everyone that I’ll help the team get to KwangAnRi. Now I want to add to that promise: I’ll help the team take the trophy.

▲ (Z)Hyuk=After my losing streak, everyone around me was worried about me, I will exit my slump as soon as possible and use my results to show everyone that I am thankful for their support.

 

 

 

 

Полуфиналите са в събота и неделя по същото време - сутринта ! Ще бъде невероятно дерби , гледайте да не го пропуснете ! Заслужава си ! Пътя за плажа на Пусан и финала на 7-ми Август !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

201008011280651613272.jpg

 

SKT стигнаха до финала на Пролигата !!! Другата седмица ще бъде решено всичко , на пясъците на Пусан !

 

По-страшнине са изглеждали СКТ до сега ! Дори мечките в гората се боят от тях !

 

победата над СТХ бе два мача с по 4:3 резултат (: с много епични моменти (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-важното е, че Stork остаря с още една година :P

Да ни е жив и здрав и да ме радва от малкия екран - независимо от резултатите му.

Изобщо това е най-готиния рожденник евър (както и Гън Сок де) :wub:

1280922836_1.jpg

 

П.с. За протокола - роден е на 4-ти август 1988г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тц, тц, ех, тоя Сторки, не знае колко фенки има! ;p (И, lol. туци, много ме радваш, как им помниш рождените дни на всички XDXDXD?!. Аз помня само на Бису и Бест /понеже като комбинирам техните се получава моята, лол ^=^/ и там на още един пич (cough, Майнд, cough )). Но да си дойдем на думата, утре е важният ден! Искам да пожелая успех, късмет и прочие неща на любимите ми OTP-та Flash/Forgg и Bisu/Best, със сигурност ще изнесат невероятен спектакъл.... единственото жалко е, че няма да мога да ги гледам, но се надявам все пак да имам достъп до нет в Холандия, че да знам поне резултата :(

 

 

Аз залагам за СКТ, не за друго, ами TaecYeon Best ми е обещал нещо, ако спечелят финала, така чееееее... мога да си умра щастлива, ако го изпълни! Fan service ftw!

 

Но нека по-добрият отбор победи!!! XD

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

plfinals3.jpg

 

Утре е големият ден. Най-гледаното нещо в Корея през цялата година и най-дълго очакваното !!!

Десетки хиляди ще наблюдават финала на епичната сага наречена " Финал на пролигата:

 

Както знаете финала се провежда в град Пусан на Пясъка на плажа пред 50 хилядна публика. Емоцията е голяма , зрелището гарантирано.

 

Утре специално даже ще има мач на звездите преди финала , за забавление на публиката с други известни звезди.

 

 

proleague_final.png

Самия финал е изпълнен с интрига.

СКТ х КТ

Това е вечното дерби !!!

Левски срещу ЦСКА , Манчестър срещу Ливерпул , Англия срещу Германия , Аржентина срещу Бразилия. Бразилия срещу Русия ( Волейбол)

от този магнитут

 

Аз като луд привърженик на СКТ няма за кого другиго да викам освен за невероятния ми отбор !!

 

ГО ГО СКТ !!!

 

sk_telecom_t1_proleague_finals.jpg

 

 

parab проблема е в твоя телевизор (: Ако това ти изписва значи 75 % от Корейските сайтове не можеш да ги виждаш. Позволявай им да преминат защита безопасни са...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пожелавам успех на СКТ!

Файтинг!

 

Наистина ще бъде една епична битка.... дано Бису, Бест, Каната (иска ми се да се падне с Флаш... имам усещането, че ще го разбие), Фанта и компания да размажат Флаш, Виолет, Статс и сие.

 

П.С. Време е зерг играчите на СКТ да започнат да мачкат, нали така, Емо? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 На мен ми бяха доста интересни мачовете. Жалко за отбора на СКТ, но като неутрален наблюдател, победата беше заслужена.  Зерг играчите бяха доста слаби на този финал. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 На мен ми бяха доста интересни мачовете. Жалко за отбора на СКТ, но като неутрален наблюдател, победата беше заслужена.  Зерг играчите бяха доста слаби на този финал. 

 

Бяха доста слаби през целия сезон, а не само през този мач ;) Бису не трябваше да пада... Или поне ръша на Каната трябваше да успее, но не успя. Напълно заслужена победа на КТ... Най-накрая и те са шампиони, да им е честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...