Jump to content

Train to Busan presents: Peninsula (2020)


Recommended Posts

spacer.png

 

Train to Busan presents: Peninsula

или

Влак до Пусан представя: Полуостров

Романизация: Bando

Хангъл: 반도

Също така известен като: Train to Busan 2

Премиера: 15 юли 2020
Държава: Южна Корея

Жанр: Екшън

Времетраене: 116 минути

Режисьор: Йон Санг Хо

Сценарий: Йон Санг Хо

Разпространител: Next Entertainment World

Субтитри: Английски

:imdb:

 

Участват:

Канг Донг Уон като Джонг Сок

И Джонг Хьон като Мин Джонг

И Ре като Джун И

Куон Хе Хьо като старшина Ким

Ким Мин Дже като сержант Хуанг

и други

 

Резюме:

Действието се развива 4 години след филма "Влак до Пусан". Хората на Корейския полуостров, които са оцелели от руините, се борят за оцеляване.

 

 

Свали с български субтитри  :subs:  :click: и :click:

Свали с английски субтитри   :click:

С руско озвучение :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В близките месеци...едва ли ще излязат...по вероятно е да излезе онлайн с руско или пък индонезийски някакви. Но очакванията са ми големи за филма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, darkbreathe написа:

В близките месеци...едва ли ще излязат...по вероятно е да излезе онлайн с руско или пък индонезийски някакви. Но очакванията са ми големи за филма.

По примера на първата част .. предполагам всички имаме очаквания , големи очаквания към филма...

Единствените ми очаквания обаче са за английски субтитри скоро , защото знам как дейно ще го "захапеш" филма:blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хехе руснаците вече чакат на полусъединител за този филм. Направили са тема за онлайн..преди да излезе.

Редактирано от darkbreathe
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.07.2020 г. at 23:45, darkbreathe написа:

Хехе руснаците вече чакат на полусъединител за този филм. Направили са тема за онлайн..преди да излезе.

Филмът вече е пуснат онлайн. Линк в описанието. И вече е блокиран от правоносителя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.07.2020 г. at 4:15, darkbreathe написа:

Филмът вече е пуснат онлайн. Линк в описанието. И вече е блокиран от правоносителя...

Накратко за филма ... слаб...откъм всичко сценарий... актьорска игра ...... обикновен екшън филм... и зомбита за фон... нищо общо с първият филм...  Има линк в описанието за теглене с вградени английски субтитри. Качеството не е кой знае какво, но за най-нетърпеливите. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, darkbreathe написа:

Накратко за филма ... слаб...откъм всичко сценарий... актьорска игра ...... обикновен екшън филм... и зомбита за фон... нищо общо с първият филм...  Има линк в описанието за теглене с вградени английски субтитри. Качеството не е кой знае какво, но за най-нетърпеливите. :)

Доверявам се на мнението ти и ... направо ме отчайваш...:(

Ясно е, че ще се гледа, когато го преведат, ама някак очакването ми е вече различно...благодаря ти, че сподели мнение!:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филмът вече е с хубаво качество. За съжаление е бледо копие на оригинала. Трудно се гледа целият поради скучния сюжет и никой от актьорите не ме впечатли с нищо, освен трите деца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам някакви надежди,че ще е хубав като първият.Ще видим...:dunno:                                                                                                                                                                                                

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да твърдя с категоричност, че това е най-бляскавата роля на Донг Уон. Дори напротив, леко ме отвя с дървеното си присъствие. Вероятно се дължи и на героя му, не знам. Но определено силните роли, които помниш след конеца са героините Lee Jung-hyun и Lee Re (наричам я "малката драйвърка"). Цялата визия на филма ми напомня на прекрасно нарисувана игра. Не мога да отрека, че не ми хареса. Но в съзнанието ми още са двете силни героинии, които споменах по-горе, финалната сцена и онзи влудяващо здрав джип. Искам такъв! Благодаря за превода! Прекрасни сте!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А,не! Защо? Този филм не ми хареса. Напълно съсипа добрата настройка, която получих от гледането на Train to Busan. Свърши, а аз бях по-скоро: “Да, гледах някакъв филм”.

Много герои и малко зомбита.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...