Jump to content

Love Alarm Season 2 (2021)


Recommended Posts

spacer.png

 

Love Alarm Season 2 (좋아하면 울리는 시즌 2)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Joahamyun Woolrineun Seuszen 2
По уебкомикса на Cheon Kye Young "Joahamyun Woolrineun”
Начало на излъчване: 12 Март 2021 г.
Време на излъчване: 
Жанр: Романс
Канал: tvN, Netflix
Епизоди: 6
Режисьор: Lee Na Jung (Fight for My Way, Oh My Venus, Snowy Road)
Сценаристи: Lee Ah Yeon (webcomic), Seo Bo Ra
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Kim So Hyun като Kim Jo Jo
Jung Ga Ram като Lee Hye Young
Song Kang като Hwang Sun O

Go Min Si като Park Gul Mi

Ki Do Hoon като Brian Chon

 

Резюме: Във втория сезон зрителите ще открият отговорите на много въпроси от първи сезон: кое от момчетата ще избере Ким Джо Джо (Kim So Hyun), дали програмистът на приложението е оцелял и дали може да премахне защитата от нея…

 

Линк към Сезон 1 :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, lazeto написа:

Даже има слухове, че ще са 6 само...

Еее вече се излагат според мен е хубава драмата а качват по 8/6 епизода и чак на сезони го правят да бяха поне 12 епизода и без 2 сезон ако ще са толкова малко за кво правят 2 сезон и аз не знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.01.2021 г. at 17:59, Ainin123 написа:

Еее вече се излагат според мен е хубава драмата а качват по 8/6 епизода и чак на сезони го правят да бяха поне 12 епизода и без 2 сезон ако ще са толкова малко за кво правят 2 сезон и аз не знам

И аз мисля ,че драмата е много хубава и сюжета е супер интересен. Надявам се ,че щом са само 6 епизода поне да свърши добре и краят да не изглейда недозавършен. Аз много се дразня, когато попадна на хубава драма и тя да се окаже късометражна и да е недозавършена. Имам хубави очаквания ,нямам търпение за 12-ти март.:es:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам,че никой не е коментирал и е ясно защо. Голяма скука с леки проблясъци на интрига в 4-ти и 5-ти епизод.Защо се напъват да правят втори сезон след като нямат идея с какво да го запълнят и сюжета са си го изсмукали от пръстите.:dunno:Вкарали са и крими момент.....освен всички други дивотии.:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, eligocheva написа:

Гледам,че никой не е коментирал и е ясно защо. Голяма скука с леки проблясъци на интрига в 4-ти и 5-ти епизод.Защо се напъват да правят втори сезон след като нямат идея с какво да го запълнят и сюжета са си го изсмукали от пръстите.:dunno:Вкарали са и крими момент.....освен всички други дивотии.:slap:

 

Пълна глупост, само ми развалиха впечатленията от първи сезон. Хич да не го бях гледала 2-ри, предпочитам да си остана с отворения финал от първи сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разочарована от тази втора част. Все по-негативна атмосфера, едно лутане на героите. Едни философски разсъждения, търсене на себе си и след края се питах за какво беше всичко това. И не съм доволна от избора на героинята. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

През цялото време се дразнех и едва го изгледах. Да чакаш някаква си аларма да ти казва кого харесваш. Пълна дивотия.

 

ПП. Има го качен във Vbox.

Редактирано от MuryG
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...