Jump to content

Recommended Posts

Отиде ми селската идилия и романтика :unsure:, отмъкнаха и "принца", почна драмата<_<

Off Topic

Момъкът ме кефи все повече, при първа възможност и офейква, ама то с такива родители, нищо чудно, а пък сега като е и влюбен, направо не знам как ще го опазят :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 23 часа, Allanon написа:

Остави ти, че селската романтика я няма вече, ами и сватба дигна главната май... :slap::rofl:

 

Off Topic

Не е истинска, до колкото разбрах от превюто за следващия, мисля, че е нещо като част от бизнеса на Сън Ги и Ха Йон, нали показваха някакви бизнес планове на майките :) Мен повече ме притеснява да не вземат да лепнат някаква болест на Джун, защото нещо такова ми намирисва, с кървенето на носа и това, че майка му каза докато е в болницата да мине някакви прегледи, а той излетя да спира сватбата и те така сега ще си играят с нервите  ми :wacko:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, как ми се искаше да не съм права за 

Off Topic

болестта на Джун! Как можаха да съсипят чудната романтична комедия! 

Иде ми да гръмна сценариста <_<, пак успяха корейците да ни докарат сълзлива драма, сълзи, сополи, аман! Отивам да гледам последния епизод, без каквито и да е очаквания, защото ми писна да се разочаровам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 26.11.2020 г. at 21:36, rose написа:

Ех, как ми се искаше да не съм права за 

  Скрий съдържанието

болестта на Джун! Как можаха да съсипят чудната романтична комедия! 

Иде ми да гръмна сценариста <_<, пак успяха корейците да ни докарат сълзлива драма, сълзи, сополи, аман! Отивам да гледам последния епизод, без каквито и да е очаквания, защото ми писна да се разочаровам. 

Нали това не ти е първият корейски сериал? "Сценарист: Oh Ji Young (My Secret, Terrius, Shopping King Louis)"-ето затова казвам да видите първо кои са сценаристите и режисьорите и тогава да гледате.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 28.11.2020 г. at 23:44, dido100 написа:

Нали това не ти е първият корейски сериал? "Сценарист: Oh Ji Young (My Secret, Terrius, Shopping King Louis)"-ето затова казвам да видите първо кои са сценаристите и режисьорите и тогава да гледате.

Има, няма 11 години съм тук и гледам (предимно корейско), та им предусещам замисъла за скапваме на сериал, но още не мога да ги разбера напълно. Аз залагам на актьорите и историята, като си набелязвам нещо за гледане, не обръщам внимание на сценаристи (специално от тези май само Териус съм гледала до половината). Не мога да разбера, що за извратен похват е това 

Off Topic

да "убиеш" главния, да отделиш екранно време, в което всички си спомнят и реват за него и накрая да го възкресиш в последните 2 минути без каквото и да е разумно обяснение :blink:

 

Еми знам, че е корейски сериал, ама пак не мога да го разбера. Иначе, за мен лично, първата половина на сериала има голям потенциал на нещо свежо, забавно, поучително на моменти, искрено им се радвах и се забавлявах... и изведнъж това... dido100, тази сценаристка изглежда ще я запомня вече :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше в по-голямата си част забавно и свежо сериалче с много хубава музика (обожавам пиано). И така, гледам си аз и изобщо не предполагам за наближаващото бедствие. И тогава дойде безумния, потресаващ финал...с думи не може да се опише колко глупав, шокиращ и нелогичен. Съсипа цялата драма, да се чудиш с кой акъл си си губил времето 16 часа. След 12-13 години гледане си мислех, че съм свикнала, но неее...! 
Явно трябва и аз да запомня имената на сценаристите. Avoid this one like the plague, както казва мъжа ми. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.07.2020 г. at 11:42, dido100 написа:

Само като видя кой е сценарист на това нещо и знам, че няма да го гледам.

Ами аз сбърках и го гледах, жалка боза е.:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...