Jump to content

Recommended Posts

v2LOL5NLuHivBhOQ1ybEBgyAVpC.jpg

 

Do Do Sol Sol La La Sol (도도솔솔라라솔)
Страна: Южна Корея
Период на излъчване: 26 август 2020 – 15 октомври 2020 г.
Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 22:00
Жанр: Музикална драма, Комедия, Романс
Канал: KBS2
Епизоди: 32
Режисьор: Kim Min Kyeong
Сценарист: Oh Ji Young (My Secret, Terrius, Shopping King Louis)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Go Ara като Goo Ra Ra
Lee Jae Wook като Sun Woo Joon
Kim Joo Hun като Cha Eun Seok
Ye Ji Won като Jin Sook Kyeong
Shin Eun Soo като Jin Ha Young
Lee Soon Jae като Kim Man Bok
Seo Yi Sook като Jo Yoon Sil

Ahn Nae Sang като секретар Moon

 

Резюме: Ку Ра Ра (Go Ara) е пианистка, която достигна дъното, след като семейството ѝ претърпява фалит. Но пътят ѝ се пресича с този на Сон У Джун (Lee Jae Wook), който е топлосърдечен и не се интересува какво мислят другите за него. Той е свободолюбив и няма конкретна мечта или цел в живота си. Свързва двата края, работейки почасово.  Двамата се срещат в малката частна пиано академия LaLa Land.

 

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тук спират снимките временно, докато излязат резултатите, защото се оказва, че част от екипа е работил и за “To All the Guys Who Loved Me” .

А днес бе съобщено, че актьор от него е тестван положително за Ковид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То па едни сериали. Да ги спрат ако трябва, но да направят пет, като хората.Вече по постера само почнах да ги отсвирвам, не стигам и до режисьора.А бяха времена  до преди няколко години, да се чудиш кой да гледаш от три интересни в един и същи ден.Сега  е супер, ако има и по  един на седмица.

На тоя , като му прочетеш и само резюмето и то стига.

  • Харесвам 1
  • Мерси 1
  • Хаха 1
  • Upvote 3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и до постера взех да не стигам. Гледа ми се нещо наистина добро, но все не откривам. За не знам кой път гледам някои от старите драми.

А между другото Го Ара е добра актриса. Нещо във външността и ме дразни, но когато иска може да играе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много приятна първа серия. Три серии от три различни сериала по жанр и трите хубави (Private live i лисичката), срядата ми стана много по-приятна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, dgm58d said:

:slap:не мога да повярвам какво нелепо име са дали на главната Ку Ра Ра:slap: Жива да не бях:wacko:

Някъде из серията я написаха на латиница La La.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допаднаха ми първите 2 епизода. Ще си го чакам и гледам с удоволствие :), а и актрисата не ми е чак толкова зле, гледала съм я в други два сериала, които ми харесват ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само аз ли гледам тук (не, че ми пречи)  :lol2:?! Това сериалче така ми сгрява романтичната душа, толкова приятно и неангажиращо се развива, като успява да задържи любопитството ми. Знам си аз да не гледам текущ сериал, ама на, сега ще си изчакам чакането до следващата седмица. За ужас на коментиралите по-горе :D, ми не знам, защо толкова не го харесвате момичето, справя си се, поне за мен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този сериал съм си го записала за гледане, като излезнат руски или бгсубтитри. Защо – заради актьорите и заради музиката. За второто нямам вече надежди, защото при корейските сериали съм се убедила вече, че темата е само фон и то много блед. Затова залагам на Го А Ра, която много съм харесвала в изгледаното с нея дотук, а пък Дже Ук – определено ми е доста симпатичен, но за него имам спомен за един такъв нерешителен, свит, леко мазохистичен образ, който не бих искала за главен герой, но ще видим. 

И така – очаквам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, rose написа:

Само аз ли гледам тук (не, че ми пречи)  :lol2:?! Това сериалче така ми сгрява романтичната душа, толкова приятно и неангажиращо се развива, като успява да задържи любопитството ми. Знам си аз да не гледам текущ сериал, ама на, сега ще си изчакам чакането до следващата седмица. За ужас на коментиралите по-горе :D, ми не знам, защо толкова не го харесвате момичето, справя си се, поне за мен. 

Проблемът не е в актрисата, а в некадърната сценаристка. Затова лично аз не го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледам и ми харесва. Много се забавлявам с главната. Напомня ми на героинята на Рийз Уидърспун в "Професия блондинка" - много богата, разглезена и неумееща да прави абсолютно нищо сама. Но и много наивна и доверчива, добричка, жизнерадостна и безразсъдно оптимистична. Интересно е да видим как постепенно ще се научи да се оправя сама в живота, полага усилия в тази посока,  макар за момента да се е сдобила с цяла орда почитатели и приятели на чийто гръб добре си живее :28558:. С интерес чакам какво ще се случи след като се разбере кой всъщност е Джун, както и, че тя е измамена и всъщност изобщо не е разорена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 13 часа, kitket написа:

Този сериал съм си го записала за гледане, като излезнат руски или бгсубтитри. Защо – заради актьорите и заради музиката. За второто нямам вече надежди, защото при корейските сериали съм се убедила вече, че темата е само фон и то много блед. Затова залагам на Го А Ра, която много съм харесвала в изгледаното с нея дотук, а пък Дже Ук – определено ми е доста симпатичен, но за него имам спомен за един такъв нерешителен, свит, леко мазохистичен образ, който не бих искала за главен герой, но ще видим. 

И така – очаквам.

Момчето се справя страхотно още от епизод 1, та до 8 еп. направо съм му фен, противоположно на това, което помниш за него, много решителен, целеустремен, внимателен, романтичен, доста надраснал връстниците си в сериала :). Смятам, че ще ти допадне образа му :) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...