Jump to content

Recommended Posts

cE3BeWL.jpg

Off Topic

Image

EdAziuiUYAAPPl6?format=jpg&name=large

Missing: The Other Side (미씽: 그들이 있었다)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Missing: Geudeuli Itseodda
Период на излъчване: 2020 – Август – 22 до 2020 – Октомври – 11
Време на излъчване: Събота - Неделя 22:50
Жанр: Трилър, Мистерия, Фентъзи
Канал: OCN
Епизоди: 12
Режисьор: Min Yeon Hong (Touch)
Сценарист: Ban Ki Ri (Who Are You?; Witch's Love), Jung So Young
Субтитри: Английски

Участват: 
Ko Soo като Kim Wook
Heo Jun-Ho като Jang Pan-Seok
Ahn So-Hee като Lee Jong-A
Seo Eun-Su като Choi Yeo-Na
Ha-Joon като Shin Joon-Ho
Song Geon-Hee като Thomas
Kang Mal-Geum като Kim Hyun-Mi
Ko Dong-Ha като Kim Joon-Soo
Kim Jung-Eun като Jo Myeong-Soon
Moon Yoo-Kang като Kim Nam-Kook
Park Hye-Jin като Choi Mi-Ja
Ahn Dong-Yeob като Park Beom-Soo
Lee Ki-Chan като Park Byeong-Eun
Lee Joo-Myoung като Jang-Mi
Lee Joo-Won като Park Young-Ho
Jang Kyug-Su като Detective Bok
Jang Sun-Yool като Seo Ha-Neul
Ji Dae-Han като Baek Il-Doo

Резюме: В село, обитавано от духовете на изчезнали хора започва операция по издирване на изчезналите тела и откриване на истината зад тяхното изчезване. В същото време Kim Wook (Ko Soo) е мошеник, който изглежда добре и умее да говори, той изкарва прехраната си с измами, но един ден попада в село Duon, където става свидетел на мистериозни събития. Там среща Jang Pan-Seok (Heo Jun-Ho), който тайно търси изчезнали хора и е връзката между село Duon и външният свят. Той става партньор в измамите на Kim Wook. Докато Lee Jong-A (Ahn So-Hee) е привърженичка на Kim Wook и хакер в битката за социална справедливост. През деня тя работи като държавен служител в обществен център. Пътищата им се преплитат и с този на Shin Joon-Ho (Ha-Joon) елитен детектив. Един месец преди сватбата му, годеницата му изчезва, затова за да я открие, той се включва е екипа по издирване…

Свали с английски субтитри :click: :click:

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 2
  • Thanks 2
  • Upvote 1

Ще има превод от ^малките вещици^. :)

• Thanks 1
  • Upvote 3

Как е сериалчето? Някой да сподели :D:rolleyes:

преди 2 минути, Krish написа:

Как е сериалчето? Някой да сподели :D:rolleyes:

По-добро е от "Алис".

• Haha 1
  • Upvote 1

Е да де, ама Ко Су не е толкова хубав. Ще му хвърля едно око. Благодаря за препоръката.

• Haha 1

Изгледах първите два епизода, грабна ми вниманието, дано успеят да задържат интереса нататък. Моментът с момченцето беше много тъжен. 

• Like 2
  • Sad 1

След първия епизод, който ми дойде леко тегав, оттам нататък като запрепуска, та няма спиране! 8 серии на един дъх. И сега пак текущо чакане...

• Like 4

Втори сезон? Oh, Ja, Ja, втори сезон, bitte!

• Like 2
  • Upvote 2

Много трогателен и човешки сериал. Самата идея за местенце, което временно да приютява ненамерените, е едновременно тъжна и прекрасна, а селото Дуон е повече от прекрасно. Щеше ми се да се фокусират обаче повече върху историите на жителите на селото, отколкото върху издирването на внука. А финалът...

ми разби напълно сърцето. Колкото и да се раздаде справедливост, все пак времето не може да се върне назад. 
Стана ми много жал, когато детектив Шин обвиняваше себе си за смъртта на годеницата си. Знаех, че е почти невъзможно дъщерята на аджоши да е жива, но пък упорито таях някаква надежда, понеже тя не се беше появила в селото. Добре, че беше сцената с ръкомахането в посока кафенето, за да ме развесели :D 

Четох, че рейтингът на сериала е бил висок, така че дано да направят още един сезон.

• Like 2
  • Thanks 1
  • Upvote 2

СПОЙЛЕР 

Off Topic

И аз се надявах да е жива дъщерята, да се окаже, че е някъде наблизо, жалко... 

Edited by bealonenomore
Не е достатъчно да напишете "спойлер," трябва и да скриете текста.
  • Like 1

Изгледан на един дъх :) и ще чакам продължение. Топъл човешки сериал. Препоръчвам :)

• Like 2
  • Upvote 1

Само 12 епизода ли е? Гледах пак последните серии, не знам защо, но все си мисля, че

Off Topic

изчезналото дете може да е детективката, която работи с главния. Може да е успяла да избяга от похитителя и да са я отгледали друго семейство. 

• Upvote 1

@Sunny1 

И аз си го помислих, понеже двамата много добре се разбираха. Обаче дъщерята му е била обявена за издирване и аджоши не се е отказал никога да раздава листовки. Би трябвало все някой да разпознае детето особено ако и телевизията е отразявала изчезването му.

• Upvote 1

На 21.10.2020 г. at 23:03, Sunny1 написа:

Само 12 епизода ли е? Гледах пак последните серии, не знам защо, но все си мисля, че

Скрий съдържанието

изчезналото дете може да е детективката, която работи с главния. Може да е успяла да избяга от похитителя и да са я отгледали друго семейство. 

И аз така се надявах до един момент, но

Off Topic

накрая нали откриха заровени няколко от жертвите на убиеца и сред костите бяха и тези на дъщеря му. За да му съобщят от полицията, че е мъртва е сигурно, че е открита сред тези жертви, днк и т.н. Тя не беше сред душите на изчезналите в селото, но нали обясниха, че съществували и други такива места, а накрая дадоха и това, в което се е намирала нейната душа - под моста, с душите на другите изгубени деца.