Jump to content

Missing: The Other Side Season 1 (2020)


Recommended Posts

cE3BeWL.jpg

 

Off Topic

 

Image

EdAziuiUYAAPPl6?format=jpg&name=large

 

Missing: The Other Side Season 1 (미씽: 그들이 있었다)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Missing: Geudeuli Itseodda
Период на излъчване: 22 август 2020 – 11 октомври 2020 г.
Време на излъчване: Събота - Неделя 22:50
Жанр: Трилър, Мистерия, Фентъзи
Канал: OCN
Епизоди: 12
Режисьор: Min Yeon Hong (Touch)
Сценарист: Ban Ki Ri (Who Are You?; Witch's Love), Jung So Young
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Ko Soo като Kim Wook
Heo Jun Ho като Jang Pan Seok
Ahn So Hee (ex Wonder Girls) като Lee Jong A
Seo Eun Su като Choi Yeo Na
Ha Joon като Shin Joon Ho
Song Geon Hee като Thomas
Kang Mal Geum като Kim Hyun Mi
Ko Dong Ha като Kim Joon Soo
Kim Jung Eun като Jo Myeong Soon
Moon Yoo Kang като Kim Nam Kook
Park Hye Jin като Choi Mi Ja
Ahn Dong Yeob като Park Beom Soo
Lee Ki Chan като Park Byeong Eun
Lee Joo Myoung като Jang Mi
Lee Joo Won като Park Young Ho
Jang Kyug Su като Detective Bok
Jang Sun Yool като Seo Ha Neul
Ji Dae Han като Baek Il Doo

 

Резюме: В село, обитавано от духовете на изчезнали хора, започва операция по издирване на изчезналите тела и откриване на истината зад тяхното изчезване. Ким Ук (Ko Soo) е мошеник, който изглежда добре и умее да говори, той изкарва прехраната си с измами, но един ден попада в село Дуон, където става свидетел на мистериозни събития. Там среща Чанг Пан Сок (Heo Jun Ho), който тайно търси изчезнали хора и е връзката между село Дуон и външния свят. Той става партньор в измамите на Ким Ук. И Джонг А (Ahn SoHee) е привърженичка на Ук и хакер в битката за социална справедливост. През деня тя работи като държавен служител в обществен център. Пътищата им се преплитат и с този на елитния детектив Шин Джун Хо (Ha Joon). Годеницата му изчезва един месец преди да се оженят, и за да я открие, той се включва в екипа по издирване…

 

 

Линк към Сезон 2 :click:

 

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първият тийзър излезе ..

С нетърпение очаквам драмата .

“저 사람들 다 죽었다고?” 생계형 사기꾼 김욱, 영혼을 보다! [고수 티저 30’] 미씽:그들이있었다 0화

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах първите два епизода, грабна ми вниманието, дано успеят да задържат интереса нататък. Моментът с момченцето беше много тъжен. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първия епизод, който ми дойде леко тегав, оттам нататък като запрепуска, та няма спиране! 8 серии на един дъх. И сега пак текущо чакане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много трогателен и човешки сериал. Самата идея за местенце, което временно да приютява ненамерените, е едновременно тъжна и прекрасна, а селото Дуон е повече от прекрасно. Щеше ми се да се фокусират обаче повече върху историите на жителите на селото, отколкото върху издирването на внука. А финалът...

 

 ми разби напълно сърцето. Колкото и да се раздаде справедливост, все пак времето не може да се върне назад. 
Стана ми много жал, когато детектив Шин обвиняваше себе си за смъртта на годеницата си. Знаех, че е почти невъзможно дъщерята на аджоши да е жива, но пък упорито таях някаква надежда, понеже тя не се беше появила в селото. Добре, че беше сцената с ръкомахането в посока кафенето, за да ме развесели :D 

 

Четох, че рейтингът на сериала е бил висок, така че дано да направят още един сезон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СПОЙЛЕР 

Off Topic

И аз се надявах да е жива дъщерята, да се окаже, че е някъде наблизо, жалко... 

 

Редактирано от bealonenomore
Не е достатъчно да напишете "спойлер," трябва и да скриете текста.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само 12 епизода ли е? Гледах пак последните серии, не знам защо, но все си мисля, че

Off Topic

изчезналото дете може да е детективката, която работи с главния. Може да е успяла да избяга от похитителя и да са я отгледали друго семейство. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Sunny1 

И аз си го помислих, понеже двамата много добре се разбираха. Обаче дъщерята му е била обявена за издирване и аджоши не се е отказал никога да раздава листовки. Би трябвало все някой да разпознае детето особено ако и телевизията е отразявала изчезването му.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 21.10.2020 г. at 23:03, Sunny1 написа:

Само 12 епизода ли е? Гледах пак последните серии, не знам защо, но все си мисля, че

  Скрий съдържанието

изчезналото дете може да е детективката, която работи с главния. Може да е успяла да избяга от похитителя и да са я отгледали друго семейство. 

 

И аз така се надявах до един момент, но

Off Topic

накрая нали откриха заровени няколко от жертвите на убиеца и сред костите бяха и тези на дъщеря му. За да му съобщят от полицията, че е мъртва е сигурно, че е открита сред тези жертви, днк и т.н. Тя не беше сред душите на изчезналите в селото, но нали обясниха, че съществували и други такива места, а накрая дадоха и това, в което се е намирала нейната душа - под моста, с душите на другите изгубени деца.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.10.2020 г. at 10:35, desini написа:

И аз така се надявах до един момент, но

  Покажи скритото съдържание

накрая нали откриха заровени няколко от жертвите на убиеца и сред костите бяха и тези на дъщеря му. За да му съобщят от полицията, че е мъртва е сигурно, че е открита сред тези жертви, днк и т.н. Тя не беше сред душите на изчезналите в селото, но нали обясниха, че съществували и други такива места, а накрая дадоха и това, в което се е намирала нейната душа - под моста, с душите на другите изгубени деца.

 

Сега го гледах пак и разбрах, жалко. Предполагам ако има втори сезон ще в с нови главни герои... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях решила да гледам Alice като преди това прочетох коментарите и попаднах на мнение, с което препоръчваше Missing: The other side. Благодаря! Ако не го бях прочела може би скоро нямаше да попадна на заглавието и да го изгледам. 

 

Прекрасен сериал, много искрен и човешки. Усетих някак близки съдбите на героите и успях да проявя съпричастност към тях. Страхотна актьорска игра, всички актьори придадоха живот на персонажите си. Музиката също беше много добра. Силно препоръчвам!

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...