Jump to content

Recommended Posts

Шербет на екс. И то на фона на Гучи, Прада, Баленсиага  и още и още.:D

Off Topic

Ритмично, методично, целенасочено, без сръдни и раздели, гадни родители, препъни камъни и всичкото клише  що се сетите. Е Фанахме букета, да не е без хич.;)

Edited by Lawandula
  • Haha 1

@Lawandula, че пуснаха ли финала? Аз съм оставила последните 5 епизода за отпуската (демек тази седмица) , ама видях вече " таз година колиенце, нагодина пръстенче" :lol2:

• Haha 1

Малко извън сериала- тренерът (Yalkun Merxat) е рожденик днес :) Чуква 30. Още дълго да радва от екрана :)

a3c7fc68cc43a6aa.jpg

Edited by vivivan
  • Like 2
  • Upvote 1

Гледайки 29 еп.... каква марка беше червилото дет главната извади от джоба да се червиса точно преди битката :lol: Ти да излизаш на терена за финалните игри, само по екип... и да извадиш ей тъй от джоба си червило  ( а дали я дадоха и 2 - 3 пъти да сложи грим  за цял сериал) - явно голяма реклама, ама пък не видях марката му :lol2:

• Haha 1

Е, ти пък сега, хората рекламират, а ти не гледаш. Отиде на вятъра цялата реклама. Аз не съм стигнал още до 29 епизод, ама от червила не се интересувам. Зян стана червилото.

• Haha 2

Добрах се до края на сериала. Малко прекалено розово, но бива. Едно не ми е ясно - при толкова геймърски сериали тази  и миналата година, и във всеки един от тях някой отбор печели купата на Китай, колко купи раздават, че има за всички. И спечелилият купата отива на световните състезания. Та въпросът ми е колко китайски отбора са се явили на световните през 2020 и още колко ще стигнат до там през 2021. Той май съсезатели от други стари няма да има. Ето на това му викам истински прекалено.

Много ми хареса без да влагам кой знае какви разсъждения за това или онова, за отмора е страхотно сериалче, а частите с компютърно-анимираните битки от играта ми бяха любими :)