Jump to content

Recommended Posts

Чакам толкова дълго за тези епизоди и най накрая в рамките на седмица пуснаха 16 епизода, но сега отновотрябва да чакам за да могат да ми пуснат и 17:dunno::mellow:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, eminkata написа:

Чакам толкова дълго за тези епизоди и най накрая в рамките на седмица пуснаха 16 епизода, но сега отновотрябва да чакам за да могат да ми пуснат и 17:dunno::mellow:

Така като гледам, сериала е стартирал на 23 юни, днес е 3 юли. Голямо чакане е паднало :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@felicyti то добре,  че и на вип епизодите пускат субтитрите, че иначе  с 8 епа на седмица .... ;)

Седмичния график на феновете на Xu Kai :28558: В четвъртък е двойно щастие :lol2:

 

abd14fc7262b12e3.jpg

 

Тия младежи многи ми попаднаха и сериозно си ги загледах :) @Lawandula и  госпожицата вече ми е симпатична :D

a657b16755453a44.jpg

 

Още снимки от фотосесията ;)

 

Ама да си призная - и аз се нервя и чакам за 17 еп.....  :28558: 

Off Topic

Ей, този Chubby - как все той нацелва такива гледки хаххах

 

2bf0628c7ad23d1b.jpg

 

Гледах я сцената, така че - чакам коментари след епизода :28558:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Lawandula ти гледа ли клипчето за 17 еп.? Закопаха ме тия сценаристи със спец ефектите и със сълзи се смях :lol2: Ако не си..... 

Off Topic

 

 

П.П. Май повече се хиля с феновете на сериала :lol2:

36021659edb94a90.jpg

Редактирано от vivivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ОК, но малко не го вярвам аз този целия лукс в седалищата на клубовете. Досега не бяха прекалявали чак толкова много с другите сериали на тази тема. Ама ще се направя, че им вярвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в Калмара имаше доста лукс. Базата им беше страхотна, а дрехите които рекламираха вероятно също са на скъпа марка.

 

Но влязох да пиша друго :D Корейците ме отказаха да ги гледам заради отвратителните женски образи. Китайците и те тръгнаха по тоя път. Не може да наблъскаш филма с едно от друго по-великолепни момчета и да им сложиш такава бяла птица за партньор :wacko: Сю Кай колкото и да е химик тук е -10 химията с момата. Като свинкс е, при всякаква ситуация, нула емоция-_-

Иначе съм фен на отбора, страхотни образи :wub:

Приятелката също е сладурана, само да беше друга главната щеше да е повече от чудесно...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, daneto написа:

И в Калмара имаше доста лукс. Базата им беше страхотна, а дрехите които рекламираха вероятно също са на скъпа марка.

 

Но влязох да пиша друго :D Корейците ме отказаха да ги гледам заради отвратителните женски образи. Китайците и те тръгнаха по тоя път. Не може да наблъскаш филма с едно от друго по-великолепни момчета и да им сложиш такава бяла птица за партньор :wacko: Сю Кай колкото и да е химик тук е -10 химията с момата. Като свинкс е, при всякаква ситуация, нула емоция-_-

Иначе съм фен на отбора, страхотни образи :wub:

Приятелката също е сладурана, само да беше друга главната щеше да е повече от чудесно...

 

 Такава и е ролята- на свинкс. Ако беше като всички останали фръцли, нямаше да се отличава и да му хареса, а така, тя бронирана, той се прави на отракан, но реално един друг си свалят броните, та не мисля, че нямат химия. Да не говорим, че може и  да държат рекорда за целувки за епизод на китайски сериал. Иде реч 23 епизод.

Освен това е и певачка, която не знам колко е актьорствала и на какво е способна, но в случая на мен пък ми харесв, че е различна. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа - ние тук съвсем леко си ги коментираме. Китайците така се вихрят и  са в двете крайности. Едни много харесват сериалът, а другите ги оплюват колко неадекватно се държали като е- спортисти, колко не било реално и т.н. - особено мацката им е трън в очите. Четох, че агенциите  на актьорите са взели съдебни мерки срещу злонамерените коментари..... замислих се - в Корея веднага щяха да орежат епизодите и да спрат сериалът, ама китайците си го излъчват. 

Има си сериали и сериали - има си и такъв тип с много добре представено реалността на геймърите... и с 2 целувки на кръст и  без грам романтика. Но тука е за по- романтичните души :D

a65c79a4ce726acd.jpg

 

Като човек , който не е геймър, сериалчето си ми харесва и си го зяпам.  Е, нямаше да откажа повече живинка в главната, но пък Капитана се раздава двойно :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те па са едни целувки :slap: веднага си личи корейската школа :D Мацката стиска устенца все едно я насилват, докато младежа се опитва да се прави на мъж :rolleyes:

Тая е поредната прехвалена некадърница. Друга работа бяха с Бай Лу, там искрите хвърчаха по екрана :wub: 

При толкова хубави и талантливи млади актриси, те да се натресат на тая айдълка нещо не е както трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@daneto,  с Бай Лу, спор няма, но и като богът от Ancient Love Poetry  пак не случи на целувачка, ако трябва  да сме коректни. В първата брачна нощ  превъзходната актриса не беше много активна и тя с устните и  със затворените очи.:D

И понеже ги гледам и двата сериала на Сю Кай( дали не е по-правилно Шу Кай), едно е сигурно- Сю се справя отлично с различните роли.Хем хубаво, хем кадърно, това е важното;)! Все тая коя ще му залепят. "Усмивката" поне има идентичност, за мен. Млада, невинна, първи тръпки, сама жена сред толкова мъже, сред които да се доказва и отстоява права, нормално да е като свинкс и смутена, че и срамежлива, но другата, богинята, на хиляди години, живяла няколко си живота в няколко превъплащения, не  идва да е скумрия.

Но няма нужда от спор- различно виждаме, приемам го .

 

И да се редактирам, че все забравям да напиша.

След гледане на повече китайско напоследък, стигнах до извода, че в Китай, ако не си богат, най-добре е да си сирак. Едни сиропиталища по тия сериали- ум да ти зайде! А беден ли си, тежко ти и горко! Не можеш им се изплати на родителите си, че са те родили.Пореден сериал, в който гледам - детето е длъжно да ги издържа до гроб и да им върви по гайдите и дълговете на фемилитата. Родителски тормоз на макс и чувство за вина и дълг, стоварени върху децата до безкрай. Отврат просто.

Редактирано от Lawandula
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те затова повечето от по-така средните/бедните класи отиват да учат в Америка, работят по китайските ресторанти нелегално и накрая се женят за американци. Никой не иска да стои в Китай. Аз като човек с 2 съквартирантки и доста китайски приятелки се наслушах на какво ли не за Китай. Най-близката ми приятелка има брат, и за да не падне всичко в/у него после се късаше на две работи, между лекциите, и им пращаше пари... обаче, как веднъж не се оплака, даже готвеше и ме канеше да вечерям с тях всеки път :)  

 

Та, за сериала - аз като геймър, разбиращ и вълнуващ се до някаква степен от eSports, със сигурно ще има какво да се издразня по темата, ама няма да го правя. Нито Шу Кай ме вълнува толкова (макар че ще пукам по едно око като се появи, няма как), нито момичето. Тук съм да направя обзор на Xiaо Wen, че хората го оплюват, че не бил достатъчно красив, нито пък талантлив да изиграе Xie Lian. То верно, че не е официално потвърдена ролята му, ама ей-така за рисърча ще ми е интересно да го видя момъка колко може или не може, хаха.  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...