Jump to content

Recommended Posts

vvkzt9lTgTaznMHNIpqHNge8cl6.jpg

 

Off Topic
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
Да паднеш в усмивката си (2020)
 
 
 

 

Falling Into Your Smile 

 

ВЛЮБЕН В УСМИВКАТА ТИ

 

Страна: Китай
Епизоди: 31
Излъчване: 23 юни 2021
Канал: Tencent
Продължителност: 45 мин.
Режисьор: Qiu Zhong Wei
Жанр: комедия, романтика, младежки

Адаптиран по романа  "You're Beautiful When You Smile" на Цин Мей 

Субтитри: Английски

 

Участват:
Xu Kai като Lu Sicheng
Cheng Xiao като Tong Yao
Zhai Xiao Wen като Jian Yang
Yao Chi като Lu Yue
Zhou Yi Ran като Ai Jia
Wang Ruo Shan като Chen Lingyang
Merxat като Yu Ming
Ling Chao като Li Hengshuo
Gao Han като Lao K
Xiao Kai Zhong като Lao Mao
Wang Yi Jun като Jiao Huang
Qi Yan Di като Su Luo
Sun Kai като Xiao Pang
Cui Shao Yang като Xiao Rui
Gou Chen Hao Yu като Liang Sheng


Описание:
Момиче, занимаващо се с електронни спортове, се зарича никога да не се среща с някой от същия спорт,

но ето че привлича вниманието на капитан на елитен отбор.

Тя става официално първата жена състезателка в професионалната лига на Китай.

За да се докаже, с постоянство и упорита работа преодолява редица трудности. 
С подкрепата на своите съотборници, най-накрая тя успява да застане на световната сцена и да прекъсне

6-годишната серия  от загуби на отбора на китайската Лига на легендите,
както и да осъществи мечтата си.

 

Свали с български субтитри :subs: :click:

 

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
Обновена
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз, и аз:panda-145: Щом "щот става" е тук,  при това без дълги коси и задължителната му половинка, значи задължително ще го видя.  Главната я  чекам да мре (персонажа и де) в един от фъркатите сериали дет го мъча вече втора седмица и определено е открояваща се. От материята тук, разбирам колко да си изпрося боя, та добре, че са тия сериалчета и въпреки тоновете захар и глазура, фащам по некое обяснение.

Плаката го спасява животинската част, след това сичките са участвали в състезанието: "Кой ще гледа по-намръщено"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оле, оле, Xu Kai, сладурчето от военната академия и то в съвременна продукция! Веднага се нареждам и аз! 

Ще го чакам тук, ако междувременно някоя добра душа българска не започне превод...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За превод изобщо не питам. Да видим първо дали ще го излъчат или ще си останем с надеждите, защото не виждам дата за излъчване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера ми излезе клип от сериала, ама аз имена като не помня и си нямах и на идея, че става въпрос за този.

Добре, че после реших да го проверя с идеята даже да го започна, ама греда, поредният все още не започнал.

Но пък въпросният клип е трейлър към него и е излязъл началото на ноември.

Все пак в описанието на същия клип, но в друг канал пише, че излъчването ще е през пролетта на 2021г. Да видим.

Чакам го с нетърпение.

 

Falling Into Your Smile (你微笑时很美) | Trailer

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая, :es:oбявиха дата на започване, 23 юни. В момента в Туитър е пълно с нови снимки за драмата, дори обявиха и кои ще изпълняват OST. 

IMG_20210621_064441.jpg

 

Още снимки

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Преполових първа още когато излязоха субтитрите , нямаше нищо смешно или забавно което да ме грабне

Главната не ми харесва. Държи се като до болка познатите героини ,срещнали принца на белия кон...

Няма ли па една стабилна, умна сериозна и нахакана мома да завърти главата на баш главния...

Все едни безлични и невзрачни, на коите възможностите не съответстват на държанието...

Иначе, момчетата от отбора са готини...

 

Редактирано от lukreciana
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, lukreciana написа:

Преполових първа още когато излязоха субтитрите , нямаше нищо смешно или забавно което да ме грабне

Главната не ми харесва. Държи се като до болка познатите героини ,срещнали принца на белия кон...

Няма ли па една стабилна, умна сериозна и нахакана мома да завърти главата на баш главния...

Все едни безлични и невзрачни, на коите възможностите не съответстват на държанието...

 

Епа въобще не е така, на мен ми направи впечатление точно обратното. Баш си е нахакана, като за начинаещ в дадената професия и въобще не се подценява. И е много бойна. Отделно, че не страда от скрупули, че трябва да се подчинява безропотно на родителите си и в прав текст им заяви, че няма да изживее живота си по общоприетите техни  правила- учение, работа, брак, деца, без любов, без щастие и без да работи, каквото иска. Много си е харна героинята.Отсвири като малка гара и бившия, който в случая е успял и и се натиска отново.

Та, имаме мъжкарана, а не някаква лигава безволева кукленска красавица.Даже от розовата стая в шок изпадна.  Добре ми стои до сладникавкия ни Убавец .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Издразни ме в асансьора и го спрях.

Не съм чак толкова напред.

Но че се противопостави на родителите това видях.   Щом казваш, че е забавно може и да го продължа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това в четвърта с якото противопоставяне на родителското тяло.Отделно отборът е колоритен.Всеки е башка луд, но се допълват в отборната работа със силните си страни и са дисциплинирани. Като единствена дама, някои я гледаха подозрително, но се довериха на старшия  и тя успя да ги спечели с моженето си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хванах се и аз тук. Ма повече се бях захласнала по трейлъра....... като за 3 изгледани епизода - попревъртях си. @Lawandula съгласна съм с описанието ти за главната - харесва ми такъв характер, но физиономията и ми е малко странна :D  Но пък присъствието на демона Merxat  (Demon girl) радва :) Та засега зяпам :lol2:

 

А музиката... Жокера веднага го усетих като запя :)

 

 

Но пък се изненадах от един друг глас - трябваше ми снимка на изпълнителката, за да се сетя от къде ми е позната - Лара от Alice in Wonder City

 

 

Off Topic

и целия ост

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vivivan, може би странното на главната идва от русото. Не е обичайният цвят за китайките, с който сме свикнали да ги гледаме.  Но пък, на мен специално ми харесва. Даже Сюто с нея, са ми е в пъти по-приемливи като двойка, отколкото с Мима, при все, че много я харесвам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...