Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic
Г-н Честност (2020)
Г-н Честност (2020)
Г-н Честност (2020)
Г-н Честност (2020)
Г-н Честност (2020)
Г-н Честност (2020)
Г-н Честност (2020)
Г-н Честност (2020)

Mr. Honesty

 

Китайско заглавие:不 说谎 恋人局 中人 

Жанр: романтика,комедия

Епизоди: 31

Излъчване: 29 юни 2020 г. - 13 юли 2020 г.

Дни: Понеделник вторник сряда

Оригинална мрежа: Tencent Video

Субтитри: Английски

 

Участват:

LiangJie

Син ЮнЛан

Лю Хайкуан

Луо QiuYun

У YiFeng

MinYee Chen

 

Описание:

Сю И Жън губи връзката си и кариерата си за една нощ. Кандидатства за работа в архитектурна компания.

 По време на интервюто тя открива, че изпълнителният директор е човекът, който е разкрил истината, че приятелят й

и изневерява публично..Но все пак става асистент на изпълнителния директор-И Жън, но тя е изправена пред нелеката задача - да лъже шефа си.

Склонността на шефа й публично да разобличава лъжите й винаги води до неприятни ситуации.

 

 

Свали :click:

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски :click:

С руски онлайн :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тенкю за темата. Днес даже щях да се примолвам да му правиш.

Понеже мисля да го гледам, като го почнат някой ден на руски.

Иначе тия дни се нагледах на доста тийзъри около сериала...

Mr. Honesty | Trailer | The bossy boss falls in love with the cute assistant! | 不说谎恋人 | ENG SUB

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главния ме кефи. Голям ръб, обаче много ме кефи.

Ама толкова директно да си казва всичко и както мрази лъжците.

Почнат е на руски и аз ще си карам с него, засега 1 серия само...

 

Off Topic

 

Интересно ми е мъжът, който го наблюдаваше вечерта и каза тогава: Върнах се, а след това главния сънуваше кошмари, дали този човек е детето от кошмарите.

Главната, милата, шматка голяма. Те едва ли не я набедиха за лъжкиня, а тя не е, просто така се получи.

Пък ролята дето я получи, да видим как ще се оправи.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от всичките "особени" шефчета, дет ги излъчват в момента, си избрах баш това грозноватото да загледам :lol2: Чак след 4 изгледан епизод реших да проверя тоя младеж защо ми е леко познат - играе във филма Cry Me a Sad River.

Шефчето уж не я ще, ама тя така лекичко и плавно навлиза в живота му :D

Още един линк за сваляне (субтитрите трябва от subscene) - аз успявам да свалям през втората опция, но пък там са по няколко епизода накуп.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То вярно, че много сериали с шефове излезнаха напоследък. Но тук участва актьора, който играе Лан Сичън от Неукротимият, тъй че съм на клона заради него. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам си аз сериала, асистентката  отива в къщата на шефчето - викам си мнго ми е позната тая къщурка, ама май за първи път я дават тука.... е, не стига, че много шефове се навъдиха по сериалите, а и къщите взеха да си споделят - същата "осветена" къщичка както в "My Dear Lady" :D Само и асистентките да не почнат да споделят :lol2:

 

За гледалите 12 еп. - да е жива и здрава сестричката :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На осма съм.Този е най-ръбат,вярно,от всички шефове. Веднъж не се усмихна.

Самия артист толкова намръщен,но има някаква харизма,не знам,харесва ми.

Наистина от всички сериали с шефове със секретарки ми най-харесва,въпреки, че няма грам смешни и забавни моменти.Не знам за напред, може и да ми втръсне.

И наистина сестричката му(по-скоро прилича на дъщерчка)не знам още откъде такава голяма разлика,суперска сладурана. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce постилай червения килим, дойдох у Китайско! Тоя е голям тапир, наистина, почти колкото Грозника у Корейско.

Някой каза, че не се бил усмихвал, но аз го излових - една тлъста усмивка пусна, главната като си разби носа. Садист! :bee:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еп.15

Off Topic

Шефчето : "Макар да не зная какво да кажа, знам какво да направя" + kiss, kiss :lol2: Въх, не знам от къде ги вади тия реплики, ама ми става любимец тоя човек :D

Добре че беше малкият, та да му обясни какво друго може да прави с устата.. освен приказките :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях гледала само първа серия и днес реших да го продължа. Много бързо се гледа. Главната двойка са ми големи сладури.

Главния, ръбат е, ама се видя, че е добричък. И всъщност ме кефи това, че си има характера и не си нарушава принципите, един твърд е и не прави евала на никой.

Те с главната, нищо общо, ама тя пък все му говори, разпитва го, една жизнена около него, та от там мисля ще му привлече вниманието.

Е, и от приказките на сестра му. Това хлапе е страшно. Само вкарва мухи в главата на човек.

Ами аз продължавам с гледането, това беше само малко да въздигна темата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...