Jump to content

My Girlfriend is an Agent (2009)

Recommended Posts

Тоя филм съм го гледала поне 4-5 пъти, много забавен и разтоварващ, всеки път се смея, въпреки че знам за какво иде реч :D :D :D :D :D :D :D :D

Корейският вариант на "Мистър и мисис Смит" ;) ! Единствената разлика е че тази версия е по-смешна и актьорите са много по-добри (ми така де, дядо Пит и баба Джули да се пенсионират вече :lol2: ).

Тъкмо го изгледах и не мога да спра да се хиля :D:D:D:D Отдавна не бях се смял така с глас. Уникално филмче! :) Йоги бусейооооо :D:D:D:D:D:D:D:D:D

И аз се присъединявам към харесалите филма - наистина много забавна комедия с култови моменти. На Канг Джи Хуан страшно му ходят такива гейски роли, особено ме изкефи как се самоуспокояваше като си стискаше юмручетата :lol2: Наистина пълен льольо! Ким Ха Нъл - отново перфектна!

Е наистина много забавен филм. Отпуска те напълно и те кара само да се смееш и смееш ,и смеееш :) И Джи Хуан и Ха Нъл се справиха блестящо. Много култови моменти си имаше но умрях да се хиля на :

когато снима руският агент,който тъкмо си беше махнал маската и бе станал жена. И само се показва телефона и се чува "Кажи зеле" и я снима )))))))))))

Това ми беше един от най-първите (а може би и първият) корейски филми и тогава нямах никаква представа кои са актьорите в него. Всъщност нямах никаква представа от корейско кино :slap: ! Но доволствието е неизменно огромно (след 5 гледане)! Култовите моменти са толкова много-разпознаването в тоалетната, мандра "Патриот", "голямото момче на мама", престрелката в увеселителния парк....Гледането на този филм е задължително за всеки почитател на корейското кино.

Този филм го гледах преди 2-3 дни и се побърках от смях:

какъв бой хвърли само главната на главния в тоалетната :lol2:

а когато Канг Джи Хуан(дано не съм му объркала името) яздеше коня, малееее побърках се :rofl: ако не сте го гледали и имате нужда от разпускане и доза смях, няма какво да му мислите.

Значи този филм изби рибата !! Не знам от доста време се не бях смял така искрено тези двамата са големи образи :lol: :lol: особенно на сцената когато го хваща в крачка със рускинята и чупенете на бутилки и крясаците ... за малко да умра от смях :lol: :lol:

Хохо този филм се оказа един от първите ми азиатски, но не успява да изпревари "Days With You", който го считам за първи. Та този съм го гледал 2-3 дена след това, но това го осъзнах чак снощи, когато си го пуснах "за първи път". И много се чудех от къде всичко ми е толкова познато, дори си мислех, че може и да съм гледал някакъв американски римейк, но просто се оказа, че съм забравил, че изобщо съм го гледал (преди 2 години). А най-странното беше, че след 40-тата минута пък изобщо нищо не си спомнях.

Та филма вярно си е много добра комедия! Ким Ха Нъл и Канг Джи Хуан много си паснаха и бяха много подходящи за филма. А и да не забравя да похваля и актьора, който имам чувството, че го гледам във всеки втори филм и сериал, а именно Рю Сънг Рьонг. Определено го препоръчвам на всички, които искат да се смеят! Единствения минус е малко блуткавия финал, но аз не виждам как можеше по-добре и да го направят. Все пак стига с тази смърт :D

Ако денят ви е калпав, ако са ви ядосали всички главни герои в него - пуснете си този филм и след като го изгледате отново ще се усмихнете и ще си кажете "Има и следващ ден!" .

Добре, че има и такива филми. Ако някой е гледал нещо подобно - подскажете малко.

Много симпатична комедия с качествен хумор. Ким Ха Нъл ми е голяма любимка, но тук и на Канг Джи Хуан добре му пасна образа.

Тук онлайн с БГ субтитри
:click:

• Upvote 3

Благодарение на коментара на  Baioretto обърнах внимание на този филм и прекарах два много весели часа. Благодаря! :bow:

Edited by Amaia
  • Like 1
  • Upvote 1

Хареса ми филма , от него научих че -  Не е важен размерът , важно е да са две. Така каза главната героиня оправдавайки се. Не мога да не се съглася. Имаше майтапи.