Jump to content

My Girlfriend is an Agent (2009)


Recommended Posts

my_gir10.jpg

My Girlfriend is an Agent

IMDB

Държава: Южна Корея
Други заглавия: 7th Level Civil Servant
Година: 2009
Жанр: Романтична комедия
Дата на излъчване: 23 април 2009
Режисьор: Shin Tae Ra
Продължителност: 112 минути

Участват:
Kim Ha Neul като Ahn Su Ji
Kang Ji Hwan като Lee Jae Joon
Jang Yeong Nam като Hong Tam Jang
Ryoo Seung Yong като Won Seok

 

БГ СУБТИТРИ
СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ 2

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ
СВАЛИ С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

СВАЛИ С РУСКИ СУБТИТРИ

ОНЛАЙН С РУСКИ СУБТИТРИ
 

 

Сюжет:
Тя: Работейки под прикритие като туристически агент, Су Джи е правителствен шпионин, която не може да разкрие истинската си работа на гаджето си Дже Джун. След поредната ѝ лъжа той къса с нея и я напуска без предупреждение, оставяйки я сама да се справя с тъгата. Три години по-късно, докато преследва шпионин, дегизирана като камериерка, тя се натъква на Дже Джун, който е станал квалифициран счетоводител...
Той: Уморен от постоянните и подозрителни лъжи на приятелката си, Дже Джун ѝ казва по телефона, че напуска Корея, за да учи в Русия. Три години по-късно, предрешен като виден международен счетоводител, той постъпва като агент в NIS (Национална разузнавателна служба). Той е силно мотивиран и поема своята първа мисия. Докато е по следите на руска криминална организация, внезапно се натъква на Су Джи…

 

Редактирано от bealonenomore
Добавен линк за онлайн гледане с български субтитри.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Филма е много забавен и Kim Ha-Neul и Kang Ji Нwan са много добра двойка. Само се надявах ролята на Kang Ji Нwan да е по-мъжествена, да има повече екшън от негова страна, но може би иначе нямаше да се получат толкова комични ситуации. Като цяло филма е добър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весел, отпускащ, сладурски филм :D

..само малко края съвсем го засилиха в холивудски дух, но определено адмирации за играта на Джи-хуан.

Много як персонаж, "брутален" льольо на моменти, но толкова чаровно-сладък, с акцент, без акцент...

с костюм...по гащи :lol: дори и сериозен руски агент, гледайки неговия образ във филма, би се ухилил

и на руския му и на заложбите му...

Филмчето е забавно, има доста предвидими сцени, но и сладки малки "гъделчета" за публиката...

MY+GIRL+FRIEND+IS+AN+AGENT1.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено Kang Ji Нwan се справи страхотно с ролята си. Съгласна съм, че страшно му отива да се прави на идиот xD А пък руският му е направо "брилянтен" - познах, че е именно руски, защото си спомних мнението на blacky80 purple-hikahaha.gif

Подозирам обаче, че не бях в подходящо настроение за филма - ако бях, щеше да ми хареса още повече, ама какво да се прави - минало свършеноpurple-hikaconfus.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега го гледам и главните герой са всичките от 90 days time for love, а руския на нащо момче е сравним само с английския му. Голям смях е като се мъчи да говори на руски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току-що го гледах, уникално филмче

Много се забавлявах всеки път когато нашто момче надаваше луди писъци в стил "ощипана булка" - за пръв път чувам мъж да пищи по подобен начин.

Заслужаваше си всяка отделена минута. 10 по десетобалната система.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се присъединя към добрите отзиви за филмчето. Както се казва "кърти мивки" и пада смях, та тръшка...

Наред с всичките драми, този наистина ще ви разсмее от сърце

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям смях падна. Бях резервирана малко в началото, но после така се забавлявах...

Някои моменти направо са култови

 

сцената в залата с оръжията беше невероятно попадение, как нашето момиче позна гаджето си след 3 години, как нашето момче пищеше -това просто ме уби, кой какво беше завършил и мн.мн. др. комични ситуации

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшен смях падна. Руския беше полу руски полу чешки-страхотия. Интригата си я биваше. Май единствената сериозна роля в която съм гледала нашия "агент" е в Rough Cut .

 

Мистър и мисис Смит в корейски вариант

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз едва изтраях до финалните му надписи... БраТ ти Пит хич не мога да го трая.

Докато на Джи-Хуан на физиономиите мога да се съдера от хил дори и да не е в роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Една от най-добрите комедии, които съм гледала. Впечатлена съм много, макар че съм привърженичка на драмите и рядко гледам комедии. Невероятен актьорски тандем и смях се от сърце!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна комедия!! Толкова много се смях, че чак сълзи ми потекоха докато гледах филма (паднах от леглото от смях, ... буквално, когато с

е стреляха с фалшивите оръжия в увеселителния парк)

!! Отдавна не бях се смяла толкова по какъвто и да е повод. Джи - Хуан отново е прекрасен... .... и много забавен. Страхотен филм!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм не знам как съм го пропуснала до сега..добре че Пам ми го препоръча...Страхотен е !! Толкова много се смях

Kang Ji-hwan е много готин!! И играта му беше страхотна..толкова беше замотан горкичкия..Особено смешни ми бяха моментите-когато двамата бяха в ресторанта и той ,като отпиваше от чашата си дигна кутрето...и когато майка му звънна:"КОй е голямото момче на мама?".."Аз съм голямото момче на мама"

Филма беше почти същия като американския Mr.& Mrs.Smith..Но ми хареса това,че не е само екшън,а и комедия..Ако я нямаше забавната част сигурно не би бил толкова интересен...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкючително забавно филмче,много добра актьорска игра особено на Kang Ji-hwan mama's big boy :lol2: момента с "крантата" беше просто уникален!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го преди доста време и доста ми хареса...комедията беше толкова разтърсваща :lol:

С глас съм се смяла на телефонния разговор в началото,как двамата се намериха,и въобще всички абсурди в него

:yes: Страхотно филмче,когато искаш да си вдигнеш настроението или просто си в настроение за много смях :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се забавлявах много на този филм

особено към края при сцените с преследването с конете и с полицая в ролята му на шофьор на такси :)

, филма е разтоварващ и незаангажиращ с много забавни и комични ситуации B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, това беше най-забавният корейски филм, който съм гледала! Имаше от всичко ... имаше даже сълзи, но повечето пъти бяха от смях! :D Историята наподобява Мистър и Мисис Смит, но сравнение с My Girlfriend is an Agent оня е истинска боза. Въпреки че си е дългичък филма и се чудех как ще го изгледам, нямаше момент, в който да ми е скучно. Действията се развиваха нормално, добре измислено беше как в комедията се прокарва лека нишка драма. Героите бяха уникални, тя перфектна във всичко, а пък той спънат във всичко! :lol: Иначе голям късмет и поредица от съвпадения ги следваха. А техните шефове бяха също големи образи, особено шефа на Jae-joon... и когато разбра онази парола! :282: Актьорът много ми изглеждаше познат и после се сетих, че е играл в Personal Taste.

Така или иначе филмът си заслужава! Давам му 10/10! Повдигаш духа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E това е филмът. Много смях, много екшън и покрай всичко и една любовна история

Главният герой е такъв идиот, няма втори като него, в какви ли не смешни ситуации попадна, ама иначе му сече пипето, как разгада кода от картите. Женската обаче и тя не отстъпва, хем умна, хем бойна.

 

3414759E.jpg

3414762V.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...