Jump to content

Suppasit Jongcheveevat (Mew)


Recommended Posts

On 2/1/2022 at 11:43 PM, Snowpanda_MSS said:

Да трябва му почивка ,но не само това на него някой трябва да му каже да не се пренатоварва толкова.Той мисли повече за нас отколкото за себе си .Дори да го боли прави всичко възможно да ни развесели макар че e болен.Аз както казах веднъж въобще не го заслужаваме този човек не реален той е истинско въплъщение на ангел.Но Mew е щастлив когато работи това,което обича .Ние го обичаме ,но мразим да го виждаме в това състояние. Февруари май е месец на изпитания миналия месец февруари бе болен от изтощение сега пък Ковид 19 догодина какво ще е .Надявам се догодина февруари месец вече да няма такива изпитания за това

 добро момче . Силен е но колкото и да е силен човек тялото му се нуждае от почивка .Не безсмъртен е трябва си почива .Но той не е виновен този вирус е навсякъде само малцина имат шанс да него прекарат въобще.Дано скоро се оправи се върне по-силен .Ще чакам деня, в който той ще ни върне хубавата си ярка усмивка и заразителен смях .

image-F0A6_61F9A91F.jpg

image-28E6_61F9A91F.jpg

 

 

Напълно съм съгласна с теб. Рядкост има хора като него, толкова слънчев и земен. Надявам се и аз скоро да се върне при нас, но до тогава и ние ще го подкрепяме (едно голямо семейство). :wub::es:

 

 

ms.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже днес е добър ден . Mew е излекуван и днес ще бъде изписан от болницата ще има още няколко дена домашна изолация в дома си ,за да се излекува напълно и после може се върне на работа. Моето момче се спаси от вируса само за четири дена той наистина е Super Mew.:wub:

image-EE47_61FE6151.jpg

image-3F0E_61FE6151.jpg

image-BAE1_61FE6151.jpg

 

Mew вече е у дома :wub: плача от облекчение знаех че силен ,но все пак се притеснявах 

Candy и Mew.:inlove:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето първи епизод на sitcoma много смешно дори да не разбирате какво казва.

Това ще го преведа ако се появят енг суб все някога .

Красивия и готин работник от любовната фабрика

image-DF35_6202CBBA.jpg

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес има страхотни новини . 

Първо сценария на Океанските очи е готов ,само това произведено от Mew Suppasit ме направи толкова горд с него ,нямам търпение да го видя със собствените си очи. The Ocean Eyes coming soon:wub:

image-9944_62029097.jpg

Неговия концерт за неговия рожден ден тази година носи заглавие направено за двама а 2021 името на концерта бе имало едно време. Неговия разтеж е невероятен и той постигна толкова много неща сам без да има голям лейбъл зад гърба си. Той е магистър по управление на времето ,върши толкова много неща ,за един ден за него деня има 48 часа а не 24 часа. А част от приходите ще се дадат на фондация за хора с увреждане .Той е ангел с златна душа .Прекалено е ценен за този неблагоприятен свят.

image-07E2_62029097.jpg

Това е доста секси трите логота.

MSS studio ,Mew Suppasit ,MSS connection . Мю е президент на MSS Connection.

Той отново работи и отново е здрав . И си е върнал загубените килограми аз се радвам ,че се оправил. Но все пак не се претоварва може би следващата седмица ще се върне да работи на пълен капацитет.

image-3FB8_62029320.jpg

 

И той мега красив за корицата на списание Dont - Мега звезда колко по красив може да стане.

image-E99E_62029097.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mew ни дразни ,дори се смее като ни пита  Кастинг на The OE ,коe ?:lol2: 

image-0C74_62037F98.jpg

Вече яде обилно ,скоро ще видим пълничък Mew ,той вече не затворен вкъщи излиза навън да яде,но все още не се претоварва .

Добри дошли във вселената на Мю - мега красив за списание Praew 

Повече от красив.:inlove: The King Mew 

image-D2C9_62038163.jpg

image-617F_62038163.jpg

image-F6A3_62038163.jpg

image-263D_620381DC.jpg

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак въпроси и отговори,но за Praew списание превод:

 

Mew: Здравейте на всички фенове на Praew. Аз съм Mew Suppasit.

В: Какво бихте казали, ако не можете да кажете Sawasdee( здравей)?

Mew: Здравейте момчета. Аз съм Mew Suppasit, радвам се да се запознаем.

В: Коя е най-добрата история за това, че сте свръхестествени?

Mew: Свръхестествено?

Както всички бихa знаели. Обичам да се обличам в щастлив цвят на деня. И винаги се опитвам да избягвам всичко, което ще донесе нещастия. Казват, че когато станете от леглото, опитайте се да излезете от него с десния си крак. И ще бъдете благословени с късмети. Така че, когато се събудих, бях като, не мога да лежа на лявата си страна. Трябваше да легна на дясната си страна, а след това на другата.

В: Забравили ли сте някога за този малък ритуал?

Mew: Да, имах. Върнах се в леглото. Отново заспиване, само за да нулирам всичко.

В:Какво разтапя сърцето ти?

Mew: Мисля, че Чопър? Той винаги го прави. Трябва да кажа, че винаги е добро момче. Въпреки че понякога се държи глупаво, като кучетата. Просто ще усетя, че "Добре, каквото ти подхожда". Разбирам кога издава звуци или лае. За да бъдете предпазливи при всякакви заплахи, нали знаете. Той направи всичко за предупреждение.

Така че всичко е наред.  Лайте колкото искате.  Когато му е достатъчно, той отново се връща към целия лай.  И аз повишавах тон към него.  Трябва да му дам урок.  Но наскоро просто му позволих.  Най-накрая разбира как да се държи.  

В: Можете ли да демонстрирате гласа си, когато говорите с Чопър?  

Меw: Хей, Чопър.  Кое е доброто момче?  Доброто ми момче.  Разтриване на корема му.  

В: Сладки истории между Мew и Чопър.

Mew: Просто се влюбих в Чопър, веднага щом го видях.  И имаше един път.  Сънувах Чопър да е огромен, като онези сибирски хъскита.  Като, можеш ли да си представиш?  Той е померан с онова мечо лице със заоблено огромно тяло.  Голям колкото сибирско хъски.  Прегърнах го и беше рай на пухчетата.  Но това беше само сън.  

В:Ами ако трябваше да сте в открития космос и има само една песен, която можете да слушате?

Mew: Ако беше SPACEMAN, щеше да стане още по-самотно.  Тъй като SPACEMAN е песен за самотата.  Засега ще отида с "Преди 4.30, тя каза".

 Това е очарователна песен. Успокоява ушите ми.  

Пее:

Затова й казах, че изглежда прекрасно.  Като класическо филмово клише. Моля, подкрепете списание Praew. Този февруарски брой. Наистина ви моля.

image-02A6_62038CC2.jpg

image-6383_62038D60.jpg

image-0C21_62038CC2.jpg

image-CD9A_62038163.jpg

image-3A2A_62038CC2.jpg

 

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11 февруари Мю отново се връща в кухнята заедно с композитора на Танос P'Wan ще е мега забавно Мю не може да готви освен да взриви кухнята .О бедната кухничка :lol2: Неговия смях е заразителен това е предварително заснето чак сега се намери възможност да го пуснат в ефир. Трейзър 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втория епизод от ситкома на Мю

Скоро ще добавя  и превод към двата качени досега епизоди

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Двама от Специални гости на концерта за рождения му ден направено за двама са разкрити утре ще разберем за следващия специален гост доколкото разбрах ще са общо девет или нещо такова:wub: ще видим колко са общо .

Pixxie and Pretzelle special guest

 

image-5FA9_62093EB6.jpg

image-1182_62093EB6.jpg

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно забавно шоу .Отбора на Мю стигна до рунда с Джакпота.

Нашия красив  победител :inlove:

image-8F56_620B9EA3.jpg

image-71D6_620B9E7F.jpg

image-ED40_620B9E60.jpg

Четвъртия специален гост на Концерта му е Най-добрия артист сред жените на Howe Awards e BOWKYLION

image-3D3B_620B9E60.jpg

Hotter than your ex Better than your next :blush: превод на надписа на тениската" По-горещ от бившия ти по-добър от следващия" къде е лъжата :lol2:

Ето как Мю празнува Свети Валентин

image-6355_620BA059.jpg

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мю за списание Dont:wub:

Честит рожден ден на супер мениджъра на Мю P'Tasz. Да е жива и здрава и всичко най-хубаво и желая .

image-2AE7_6210CF70.jpg

Бебето е палаво и дразни мениджъра си ,но ми харесва как я нарича моят супер мениджър:wub::lol2:

И честит рожден ден на Сам Ким създателя на втория му глобален сингъл Before 430 . Мю се надява наистина скоро да се срещнат Корея 

image-04D9_6210CF70.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит 31 ви рожден ден Mew ❤️ Той е на 20 години плюс 11 години опит. 31 не края това е само началото:kiss2:

Още една година на мъдрост и желание за самоусъвършенстване. Нека този ден ви донесе безкрайно щастие, защото го заслужавате. Пожелавам ви вдъхновение във всичко, позитивно настроение и изпълнение на всички планове. Нека късметът ви бъде водач! Искам

да не бъдеш тъжен, да се усмихваш много, да блестиш от щастие!

А през идващите години вярвай в най-доброто и имай мечти, които със сигурност ще се сбъднат. Наздраве :wub: :beer: #lาาevvDAY 

image-3750_621279C8.jpg

image-BAF3_62127630.jpg

image-2BC7_62127630.jpg

FMDhm3uaAAAueVw?format=jpg&name=large

image-C604_62127630.jpg

Целия свят празнува с теб прекрасно мое момче. Но той завинаги ще е на 21 годишно момче,което никога не представа да се самоусъвършенства и да дава всичко от себе си. Весел празник мое слънчево момче.

 

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешния епизод на ситкома Любовната фабрика. Днес Мю се държи все едно е Таен изпълнителен директор тук нещо се крие но ще разберем по нататък какво ще става всяка неделя в 4 часа тайландско време:wub: 

пълния епизод го направихa личен и го предоставиха на части остaналите три части ще ги намерите youtube.

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Останалите гости на концерта му за рождения му ден.

The Toys

Изображение

Старши певец в музикалната индустрия SINGTO NUMCHOK

FL3FHEOVIAAQETb?format=jpg&name=large

И дуетната му половинка в сингъла Липсваш ми от албум 365 и приятелка.която го подкрепяла

в трудните моменти Zom Marie

FLxSeb4UYAABsAq?format=jpg&name=large

Редактирано от bealonenomore
Оразмерена снимка.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...