Jump to content

Recommended Posts

K pop идола на Тайланд:wub: с първи сингъл на 1 август и концерт през ноември:) посладник на скечерите ,изпълнителен директор,актьор и още сумата ти таланти. Мултифункционален мъж добър във всичко и аз все се чудя къде може да се намери мъж като него .:DНо няма той e единствен на света и e специалния човек  на Gulf:wub:P'Mew каза, че тази песен дава положителни вибрации и насърчение и това, което пее е следното:  "Ти си всеки сезон, който чакам да срещна. Единственият, който сърцето ми чака." Тази песен вероятно е за Гулф, защото той е специалния единствен мелион за Мю. Който има Vlive приложението може да гледа глобалната му пресконференция, за реализацията на песента му на първи август в 16.29 pm тай време, което при нас е 12.29 pm на обяд:wub:

EeFQ0vUXkAA7r5r?format=jpg&name=mediumEeFQ0-KXgAUnPNO?format=jpg&name=medium

• Like 1

Нови промо снимки (от клипа ) :panda-145:

Image

Off Topic

Image

ImageImageImage

Image

• Like 1
  • Thanks 1

Ето я песента. Той е невероятен. Направо нямам думи за песента. Чудесна е:wub: Като я чух се разчувствах. Дано ви хареса. Първоначалната му мечта се сбъдна той най-сетне издаде първия си сингъл Сезон за вас посветена на всички фенове, който го обичат. Момичета и момчета песента е за нас. Всички негови фенове по целия свят. До колкото прочетох тази настояща  година следва и ще има среща за втория му сингъл,но кога ще е това незнам. :wub:

• Like 3

Песента е готина. Обаче аз първоначално забравих, че ще е тайска песен и в първия момент ми дойде странно, не съм свикнала чак толкова на техните песни, колкото и да е те имат едно по-различно звучене, но после вече като се заслушаш и те грабва. Бавна е, аз мислех, че ще е нещо по-бързо. И хубавото е, че в клипа е изполвал всичките визии от сезоните.  Като за дебют на това поприще се е получило доста добре.:yes:

Иначе той май е имал и някаква пресконференция днес, излизат разни клипчета.

Ето едно на което е пял песента.

Season Of You - Mew Suppasit (Acoustic Version)

• Like 1

@skofiild Да той имаше пресконференция. Екипа на сериала, новите актьори, приятелите му. Гулф, новинарски телевизии всички бяха там, а да не говоря за залата, където бе. Вижда се, че е похарчил доста за реализацията на този проект и да той изпя тази, акостична версия на живо. И аз песента я чух още на конференцията. Vlive приложението го гледах в 12.29 те го качиха отново по-късно пак ще го гледам. Като се появи, а и то ще се появи с енг суб ще я кача пресконференцията. 

На мен ми допадна песничката. Много лежерна и завладяваща!

Сингъла на Mew с над 1 милион гледания.  Към този час е почти 1 милион и половина   :panda-145:

f6f67985d73d1d5a.jpg

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Феновете имат подарък нови промо снимки /:es:

da14f578e9152f1a.jpg

Off Topic

ed5d9c73ab9aeb34.jpg9ea7e43012eb5aa9.jpg

OPPO Reno4 ชัดเจนที่เป็นคุณ Clearly the best you