Jump to content

Suppasit Jongcheveevat (Mew)


Recommended Posts

K pop идола на Тайланд:wub: с първи сингъл на 1 август и концерт през ноември:) посладник на скечерите ,изпълнителен директор,актьор и още сумата ти таланти. Мултифункционален мъж добър във всичко и аз все се чудя къде може да се намери мъж като него .:DНо няма той e единствен на света и e специалния човек  на Gulf:wub:P'Mew каза, че тази песен дава положителни вибрации и насърчение и това, което пее е следното:  "Ти си всеки сезон, който чакам да срещна. Единственият, който сърцето ми чака." Тази песен вероятно е за Гулф, защото той е специалния единствен мелион за Мю. Който има Vlive приложението може да гледа глобалната му пресконференция, за реализацията на песента му на първи август в 16.29 pm тай време, което при нас е 12.29 pm на обяд:wub:

EeFQ0vUXkAA7r5r?format=jpg&name=mediumEeFQ0-KXgAUnPNO?format=jpg&name=medium

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето я песента. Той е невероятен. Направо нямам думи за песента. Чудесна е:wub: Като я чух се разчувствах. Дано ви хареса. Първоначалната му мечта се сбъдна той най-сетне издаде първия си сингъл Сезон за вас посветена на всички фенове, който го обичат. Момичета и момчета песента е за нас. Всички негови фенове по целия свят. До колкото прочетох тази настояща  година следва и ще има среща за втория му сингъл,но кога ще е това незнам. :wub:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента е готина. Обаче аз първоначално забравих, че ще е тайска песен и в първия момент ми дойде странно, не съм свикнала чак толкова на техните песни, колкото и да е те имат едно по-различно звучене, но после вече като се заслушаш и те грабва. Бавна е, аз мислех, че ще е нещо по-бързо. И хубавото е, че в клипа е изполвал всичките визии от сезоните.  Като за дебют на това поприще се е получило доста добре.:yes:

 

Иначе той май е имал и някаква пресконференция днес, излизат разни клипчета.

Ето едно на което е пял песента.

Season Of You - Mew Suppasit (Acoustic Version)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild Да той имаше пресконференция. Екипа на сериала, новите актьори, приятелите му. Гулф, новинарски телевизии всички бяха там, а да не говоря за залата, където бе. Вижда се, че е похарчил доста за реализацията на този проект и да той изпя тази, акостична версия на живо. И аз песента я чух още на конференцията. Vlive приложението го гледах в 12.29 те го качиха отново по-късно пак ще го гледам. Като се появи, а и то ще се появи с енг суб ще я кача пресконференцията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми допадна песничката. Много лежерна и завладяваща!

 

Сингъла на Mew с над 1 милион гледания.  Към този час е почти 1 милион и половина   :panda-145:

f6f67985d73d1d5a.jpg

 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Феновете имат подарък нови промо снимки /:es:

 

da14f578e9152f1a.jpg

 

Off Topic

ed5d9c73ab9aeb34.jpg9ea7e43012eb5aa9.jpg

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На днешните награди KazzAwards2020 е взел наградата Best Young Actor of The Year..

А ето тази сцена :click: е взела наградата Best Scene.

Eg-MPF22-Xg-AA-U5.jpg

 

#KazzAwards2020 #KAZZAWARD2020xMG

 

И няколко клипчета в титър:

:click:  :click:

 

Как пее...

 

Mew Suppasit - Season of you (Kazz awards 2020)

 

Off Topic

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 На 19 ноември излиза втората му песен след Season of You името и е Nan-Na. Песен, с която хората да го опознаят,дори феновете който него познават ще го обикнат. Тя e средно бърза май доколкото знам ще има танци. Значението Nan-Na останете така дълго време тоест да останем с него дълго време.  Ще е прекрасна като първата песен. Утре ще качат първата трейзърна снимка. Нямам търпение:wub: Мю вече е певец той веднъж на едно интервю бе казал вече ще издавам песни през два три месеца. А догодина ще имам пълен албум с около осем, десет песни. :) Той има дългосрочни планове за следващите години. Предстоят му два сериала, но все още не се знае, за какво става дума в тях. Предстоят да се реализират няколко проекта с P'Luke and P'Yaya те са тайландски актьори. Ще има четири големи музикални фестивала а те са следните:

На 21 ноември Cat Expo Stage 3

На 13 декември Big Mountain Music Festival 11

На 26 декември Chang Music Connection Presents บางกอกเฟส

На 23 януари Nunglen Music Festival

И на 12 декември นังหน้โรงCarnivalFunmeet там ще като  гост певец заедно с  Gulf  Kanawut  - Това нещо е като карнавал няма общо с четирите фестивала, но и там ще пее заедно с Гулф, който също издаде песен заедно  War. Нямам търпение да дойде 19, за да я чуя ще е страхотно, все пак защото Сезон за Вас първата му песен  е уникална неповторима. Извод господин Супазит е супа непредказуем просто знае как да изненадва хората. Не само, че  е великолепен актьор ,още е собственик на собствено студио,а сега и ново излюпен тайландски певец.А в бъдеще ще е докторант по индустриално инжинерство.Не знам реално ,дали въобще е човек ,защото графика му за миналия месец бе толкова сбит ,че нямаше време за почивка.А вчера работи цели 17 часа,но все пак имаше енергия да дойде на живо да празнува хелоин с нас.От къде черпи тази енергия ума ми все още не може да го асимилира той не  е човек а същински ангел:wub:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oh my God тази негова предстояща втора песен ме остави без думи. Май ще е хип хоп, поп даже и рап жанър. Гледайте го колко е красив само.Първа трейзърна снимка :inlove: Нямам търпение за другите четири снимки и трилъра на самата песен, а когато излезе цялата ще я добавя за слушане при другата му песен. Season of You и Nan Na са любовни песни с привкус на метоморфоза както при превръщането на ларва в пеперуда. Той няма спирачки експерементира други стилове. Тези песни са предназначени да завладяват сърца все пак този който ги пее е крадец на сърца :wub: Плюс това сега прочетох нещо, което бях забравила. Той каза, че следващия му сингъл ще е на английски сега още повече ми е любопитно какво се крие зад името на песента, но едно знам само, че Мю бе казал втория сингъл отразява моята същност. Някой от приятелите му, който са чули вече песента казват, че ще крещим. Въпроса е какво забога е Nan Na :D

Изображение

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора трейзърна  снимка за предстоящия му втори сингъл. Сладост в големи количества :inlove:

Първата парти до късно вечер

Втората събуждане сутрин след късното парти:D

Както казах същинска метаморфоза двойствеността на Мю вечер горещ нощен принц, а сутрин сладко хубаво бебе:wub: тук май има к поп вибрации натам клоня ще разберем на 19.

Изображение

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трета трейзърна снимка. Вече незнам въобще какво може да е НанНа. Красив, колко по-красив може да стане мистър изпълнителен директор. Песента все още не е излязла, а вече ми стана любима искам да я слушам вече. :wub: Да наистина е матаморфоза от свободен човек, който се забавлява и черпи от живота до подреден и влиятелен изпълнителен директор. Тайните самоличности на Мю:D Той пък каза, че са 2 сингъла  на едно интервю днес незнам дали са две песни, защото той каза преди месец може да пусна две песни наведнъж ще разберем на 19 ноември. 

Изображение

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teaser image 4. A въпроса дали това всъщност е заглавието на песента. Ще разберем на 11 ноември като излезе видео трейзъра. Как се казва песента? :blush: Красивия ганстер Мю  :inlove: Все още съм на мнението, че това е някаква метаморфоза много ме гложди любопитството, какво всъщност  представлява сингъла и каква е концепцията на самата песен еха кога ще дойде 19 :wub:

Изображение

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 teaser image 5 ще имаме дует в тази негова втора песен. Какво всъщност е NanNa не мога да отгатна, защото снимките нямат нищо общо по-между си. Ще разберем на 19 когато излезе цялата песен  или на 11 когато пуснат видео трейзъра. Nice и Mew в дует :wub: той всъщност Nice e рапър има готини парчета. Песента ще е фурор супер съм развълнувана от този предстоящ проект. :panda-145: някой фенове не са доволни от този дует незнам вероятно песента няма да получи толкова голям отзвук отколкото първата песен:blush: Гост ли ще или ще пее и това също не го знам. 

Изображение

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия видео трейзър  на втората му песен. Готино звучи поне има ритъм. :panda-145: нямам търпение за 19  вече наистина искам да я слушам Нанна Нанна Нанна става за сутришна аларма :D Това наистина е завладяващо той изглежда невероятно нямам търпение да чуя целия сингъл. На 15 ще излезе още един видео трейзър. :wub: Това е само  няколкосекундно видео, но ми звучи като световно музикално парче. Супер съм развалнувана да видя танцовата хореография на  Мю тук той самия каза, че има танци. :wub:

Първия сингъл: Ти си всеки сезон, който чакам да видя. 

Втори сингъл: Като те имам до себе си 

имам чувството, че тези песни той ги е писал за определен човек всичко води до това. Тези песни са за Гулф той когато избира цитат от първата му песен за Гулф избира именно ти си всеки сезон, който с нетърпение чакам да видя. И постоянно казва остани с мен дълго време. Така че тези песни са именно за Гулф. :blush:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и втория трейзър. Песента наистина ще е невероятна, защото концепцията е съвсем различна ще има и танцова хореография :wub: Нямам търпение 19 да дойде, за да я чуя. 

Защото ти си единствения нан на нан на. 

Харесва ми, че си единствения ми нан на нан на.

Да бъдеш до мен нан на нан на

Ти си моят подарък нан на

Даже текста звучи, че е писана за някой определен човек. :wub: Даже Гулф каза познавам НанНа той говори за себе си при първата песен не бе толкова подкрепящ, но при НанНа постоянно прави този танц със пръстите,защото просто знае, че песента е за него. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той пя и на английски днес това една от песните другата английска песен, която пя бе на Бруно Марс - Финес:panda-145:

Оказа, че той ще има сериал догодина името му е Aquarium man идеята е изцяло на Мю той е продуцента на сериала и ще главен герой в собствения си сериал, където ще играе ветеринар, който ще има семейни проблеми и започва работа в Аквариум. Иска да покаже доброто у хората и да изрази проблемите на обществото. Ще има сватба, но не неговата.Тоест тази продукция ще има много сезони. :)

Третият му сингъл ще излезе през януари 2021 година.концепцията на третия сингъл е Mew срещу Younggu. Ще бъде хипхоп и рап. Нямам търпение. Ще има арт изложба с произведенията му, MewSlympic games 2021 година това е олимпийска игра с Мю приятели гаджета семейство и фенове и гости това е неговата спортна  игра той е организатора преди това е бил просто участник в такива игри. Това е като цяло той днес имаше пресконференция той така го нарича, но това си бе изцяло мини концерт. Той сам е направил дизайна на логото на НанНа всичко е негово производство, а сега ще продуцира сериал. Aquarium man - Писателят е Стивън. Режисьор е К . Цялата идея е на Mew. Той го показал на чуждестранен режисьор. Иска да направи тайландски сериал равен на чуждестранните сериали. Получава чуждестранно финансиране.Ще работи с чужденец, даже феновете могат да кандидатстват в неговия сериал, но внимателно ще бъдат преглеждани избирани. Това е петата изненада, която ни съобщи на днешната му пресконверенция равна на мини концерт. Очаквайте го през 2021 година. Песента е невероятна и аз нямам търпение за третия му сингъл след нова година. :wub: Сега няколко думи за Мю актьор/певец, изпълнителен директор на собствено студио, а сега и изключителен продуцент на собствен сериал. Неговите мечти лека полека се разгръщат пред очите ни при него няма невъзможни неща. Отказа да подпише договор за лакорн, защото снимките са неудачни с неговия натоварен график, въпреки това реши сам да си направи сериал с негово участие и с неговата концепция.Нямам думи гордост, божество как да го нарека нямам представа невъзможното за него е възможно. Може би ще го нарека божество както го нарича Gulf. :rolleyes: До колкото и да слушам НанНа плюс това  четох английския текст на сингъла се убеждавам,че НанНа е Гулф тоест Мю казва обичам те на Гулф. :blush: Вече всички казват НанНаГулф:D И аз си викам да вземе Гулф в неговия сериал като му трябват актьори. :rolleyes: A посланието в свитъка, който държи в клипа на НанНа гласи следното. Великата сила идва с голяма отговорност. Като казвам, че песента е за Гулф не приказвам празни приказки в клипа има слънчогледи а те го потвърдиха Мю е слънцето а Гулф е слънчоглед. Слънчогледа винаги ще гледа към слънцето и слънцето ще осветява Слънчогледа. Даже и логото на НанНа е слънчоглед. :wub: Sunshine :icon_sunny:

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Клипа го има в предишния пост, не е нужно да се слага отново.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...