Jump to content

Suppasit Jongcheveevat (Mew)

Recommended Posts

Posted (edited)

Вторите треизърни изображения са тук и песента е пълна мистерия ,а текста звучи доста емоционално и впрочем мистерията е разгадана и четирите последни думи са разкрити. 

Remember the wave when we were sailing down that open ocean - Спомни си вълната ,когато ние бяхме плавали по този открит океан  .

bec09a0f0f0ddb2f.jpg

023a9eb3fee0a856.jpg

9656f42fd3bce280.jpg

Mew пристигна на международното летище Инчеон в Южна Корея тази сутрин в 9 а.м корейско време и 7 а.м тайландско време при нас това бе 3 a.m европейско време. Изглеждаше като к поп идол .Твърде красив ,за да е реален.

Целия лайф на пристигането на Oppa Mew в ,Южна Корея за да снима сериал. Очакване на новата му прическа след постригване и боядисване.

Един месец  и нещо почти два месеца няма да е в Тайланд.

3bbca4257f5a0c6d.jpg.dbff9a0fe5909a29.jpg

Edited by Snowpanda_MSS
  • Like 2
  • Upvote 1

Mv трейзър . Нямам търпение 8 да дойде и да чуя този шедьовър.

И днес почват да четат сценария за новия сериал ,за който той отиде в Корея. Той изглежда толкова сладък и малък ,обичам пухвата му коса и чакам новата му прическа и цвят на косата му,защото е твърде дълга.

98587c48e75bfdbd.jpg

• Like 1

Posted (edited)

Скрито от плана за реализирането на сингъла е обложката на албума и обложката на реализирането на песента на всички музикални платформи.Mv утре.

Oh my god той е толкова секси :tongue: ганстерски вид и убийствен поглед ,песента е шедьовър чух само част от песента, защото при нас все още не налична цялата.

Част от текста : Завинаги любов,каквото и да е любовта

3da8a4e9c3ca9f80.jpg

Якудза - шефа на мафията

2e926fd206dc308a.jpg

62d115d3798eb362.jpg

Красив , това е навсякъде във всяка платформа ,когато слушаме песента ще точим лиги по гърдите му  :lol2::inlove:

1c85a1cbf86e84be.jpg

Когато настъпи полунощ при нас можем да го слушаме ,а Mv ще се реализира утре. Но едно мога да кажа  това к поп лятно настроение. 

Тази песен и всичко в нея е шедьовър.Този път той надмина себе си .Искам да видя MV.

9da5f10757aaa4c5.jpg

Hip hop ,rap и к поп в едно това е жанър,който досега не е пял,но го закова ,ако не познавахме Mew никога не бихме си помислили,че тази песен я пее тайландски артист. Нямам думи това е повече от шедьовър .Толкова се гордея с него .Винаги се опитвал да се усъвършенства,неговия фалцет се подобрил драстично. Това песен,която те кара да танцуваш дори да не си в настроение за това. И ще я слушаш няколко пъти без да омръзне да слушаш едно и също по- няколко пъти.Ще видим утре дали той е в музикалния клип или не.Очаквай, неочакваното от Mew Suppasit седем месеца чакане,но си заслужаваше чакането.:wub:

Edited by Snowpanda_MSS
  • Like 1

Mew Suppasit в Южна Корея буквално блести .Това пътуване наистина го прави щастлив и той изглежда толкова сладък и по-млад :wub:

В Тайланд той се обличаше сякаш там е зима ,а в Корея той се облича подобаващо за летния сезон.

Толкова е сладък ,дори когато яде

b0c3cb09f8adb827.jpg

Твърде е красив ,за да е реален

11c990c35cc18d07.jpg

Тригодишно прекрасно момченце с тротинетка 

d2d54e54a2be4fa4.jpg

Красив е меко казано 

068de78ba373e1d8.jpg

Новия цвят на косата му за корейско тайландско бл "Любовта е като котка " чийто снимки почнаха днес е кафява.

Pink day // Forever love 

розово от главата до петите и никога не съм виждала по- стилен изпълнителен директор от него ,той наистина се облича перфектно.

твърде сладко бебе ,което ми се иска да скрия в джоба си

6689d841cdc45ee3.jpg

Mew е малко сладко момченце с розова близалка.

Off Topic

632706221f80d936.jpg

• Like 1

Posted (edited)

Ето го дългоочакваното MV

Мю не вярва във вечната любов между влюбени,но във вечното приятелство и това е интерпретирал в mv .То е направено по концепцията Глобален гражданин нашумелия въпрос ,който касае всички .Той не се страхува да изразява мнението си и да ползва социалните медии за това.Това е повече от гордост, той предизвика себе си и успя да ни даде качествена работа.

Превод на песента ,припева ти се набива в сърцето. 

ЛЮБОВ ЗАВИНАГИ 

[Куплет 1: Mew Suppasit]

Спомнете си вълните, когато плавахме по този открит океан.

Не ни интересуваше накъде отиваме, накъдето и да било.

Усещайки вятъра в косите си, любовта беше глътка свеж въздух.

Имахме всичко, което можехме да си представим.

О, всяка вечер виждах лицето ти.

Никога не бих се почувствал самотен, да

И насред летния бриз

Ще ме хванеш за ръката и ще ме държиш, да

[Предварителен припев: Mew Suppasit]

Къде сме сега? Моретата бушуват.

Не мога да разбера дали съм мъртъв или жив

И къде отиваме, когато небето продължава да пада?

Дъждът вали, а ние сме заклещени по средата

[Припев: Mew Suppasit]

Моля те, не ме оставяй

д-д-д-д-да се удавя в тези по-дълбоки води

Нося се в усещането за това, трябва да е вечна любов

Д-д-д-да се удавя в тези по-дълбоки води

Нося се в усещането затова, трябва да е вечна любов

[Пост-припев: Mew Suppasit]

Вечна любов, каквато и да е любовта

Кажи ми, че сега вярваш в нашата вечна любов

[Куплет 2: BUMKEY] рап часта

О, да, наистина е странно как си ни представях

Като цяло, { 시간을 달려 - управлявайте времето}, дните се превръщат в седмици

Не си говорим с години, докато не успеем да наваксаме

Вече няма кой да ме поздрави сутринта

Моят свят е безцветен без теб{니가 없는 흐르 - тече без теб}, знаеш ли?

Иска ми се да мога да плавам назад във времето, да намеря мястото, където те срещнах

Да те върна обратно,и да те направя моя, о, боже

Държи се така, сякаш нищо никога не се е променило, но предполагам, че това няма да се случи никога,

откакто пътищата ни се разделиха

[Предварителен припев: Mew Suppasit]

Къде сме сега, моретата бушуват?

Не мога да разбера дали съм мъртъв или жив

И къде отиваме, когато небето продължава да пада

Дъждът вали, а ние сме заклещени по средата

Моля те, не ме оставяй

[Мост: BUMKEY]

Кога стана толкова далеч?

В очакване на място, където можем да кацнем

Продължавам да се рея наоколо с глава си навътре и навън

Просто имам нужда да ми дадеш шанс, о

Моля те, не ме оставяй

[Пост-припев: Mew Suppasit]

Кажи ми, че сега вярваш в нашата вечна любов

Тази песен е абсолютен фурор ,не мога спра да я слушам .

Новия цвят на косата му е много ярко кафяво или по- скоро червениковокафяво изглежда толкова красив и сладък в същото време.Той и днес снима 

21365f875bbfa688.jpg

Edited by Snowpanda_MSS
  • Like 1

Мю днес бе специален гост в корейско поп шоу ,въпреки ,че бе уморен от дългия си полет все пак бе четири дена в Сан Диего за comic con 2022

се справи чудесно,той е роден да е на сцената.Изпълни последния си летен сингъл завинаги любов ,дори покани Bumkey да пеят заедно това наистина бе изненада.Както веднъж казах очаквай и неочакваното с Mю .Той извървя много дълг път ,въпреки всичката омраза и препядствия.Той не се отказа от себе си,а продължи да върви смело напред.Някой биха го нарекли късмет,но това не е просто късмет ,а солитна решимост да прави и невъзможното.

ето го пълното видео той е почти накрая след него има още три изпълнения и лайфа приключва. :click: той ни нарече моите mewlions с широка усмивка.Плюс каза,че ще има корейска музика.Идват още песни от него ,нека почакаме

Той бе мега красив днес.:inlove:

Изображение

Изображение

Изображение

Благодаря за топлото посрещане 

Изображение

Mew and Bumkey -Най-накрая се срещнахме лично братко.Благодаря за днешното шоу.

Ще се видим много скоро

Изображение

• Like 1

Сега малко за пътуването му до Сан Диего това бе изненадващо пътуване ,за да посети Comic con internacional 2022 света на анимационите  и научнофантастичните филми и фентъзи. Това бяха четири незабравими дни.Той буквално сияеше от щастие.:wub: Видя се със стари приятели и се запозна с нови хора .Той е социална пеперуда,където и да отиде се спретелява с хората.:wub:

Henry Gilroy сценариста на Океанските очи и Мю в Сан Диего

Изображение

В Сан диего в света на карикатурите той се запозна с нови хора.Единият от тях е Майкъл Фукунага, творчески директор, специализиран в създаването на анимета, а другият Том Кени, гласът зад Спондж Боб Квадратни гащи

Том Кени

Изображение

Майкъл Фукунага е човекът в средата 

Изображение

Gavin Haley и Mew най-сетне се срещнаха лично,те нали преди единайсет месеца имаха дуетна песен тоест кавър на песента  на Гавин - The Way I Am

Вижте тази негова усмивка,той наистина се радва,че се срещна с него лично.Това приятелство е ценно.

Изображение

Изображение

Нека продължим с снимковия материал от пътуването му в Сан Диего Калифорния

Мю почерпи Гавин със супа и дори го нарисува като подписа рисунка.

Изображение

Той сподели снимките в ig story и каза: това прилича на видри,който се прегръщат един с друг:D

Изображение

Той се срещна отново с филмовия продуцент на неговата поредица океанските очи Herbert Primig(човекът с бялата риза) и жена му Леа Антонио която е пиар на таланти и приятелка на Таз мениджъра на Мю - нейния надпис под снимката гласи:

готов да завладееш тази страна на Тихия океан… нека направим това, Mew. Радвам се да работя с теб! май подготвят нещо освен океанските очи.

Хърбърт,Мю и Хенри :wub:

Изображение

Мю и Лея:wub:

Изображение

Дори се запозна и се сприятели с хора,които са главни готвачи.Той живее наистина страхотен фенски живот.

Daniel Lyon и Koji 

Изображение

Щастливи фенове,които го срещнаха случайно и аз искам прегръдка,кога ли ще се срещна с него лично,някой ден може и да стане:P

Той е щастлив,когато се среща с феновете си ,буквално грее като слънце,а неговата усмивка е целия свят

Off Topic

Изображение

Изображение

Изображение

• Like 1