Jump to content

Suppasit Jongcheveevat (Mew)


Recommended Posts

Mew за Around magazine 

Той е толкова е ефирен ,а тена който придоби от изтощителните стрелби под горещото слънце в Районг го направиха да изглежда толкова красив кожата му сякаш блести като злато.

88489324cd8a3503.jpg

Dr.Natee and Dr.Kitty са дежурни на лодката ,а логото на Океанските очи е много красиво.

2a14fdec53d6d6ae.jpg

Логото върху мокрия костюм също е толкова секси .

7ada96206d25be2d.jpg

Ох май год не мисля,че сме готови за този сериал

37179d4669d4ad61.jpg

5461e1d972875a71.jpg

специални костюми с логото ,лодки с логото на Океанските очи ,висококачествени филмови камери и огромен бюджет . Той не губи средства а създава качествен шедьовър . Ексклузивен продуцент и звезда Mew Suppasit . До колкото знам може да го гледаме около 01.09 тази година ,нo все още не e потвърдено . 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотна самодисциплина и отдаденост в работа.Той регулира калориите които приема.Дори зает той намира интервал между натоварения си график заради снимането на този сериал да тренира тялото си. Шесте опаковки са факт ,бебето Mew е толкова талантливо. Oh my god тези негови вени, ти приковат вниманието.

7b88eff4f600fe51.jpg

Той от няколко дена е в вода заради подводна стрелба .Дори вдигнал температура ,но с приема на лекарства всичко е наред .Гмуркане в студена вода всеки дава всичко от себе си ,за да може този сериал да излезе възможно най-перфектно.

99efb50b7306d55d.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно сериала в това ексклузивно интервю на Мю.

Линк на интервюто заради краткото видео в него .Мю говори японски много сладко :click:

Превод на статията :

b3aa6f0a901f27fe.jpg

9959907693e80760.jpg

Това е история, с която можете да разраствате с героя си.

 

В: Какво произведение е драмата „Океанските очи“?

Mew „Тази драма е история на четирима ветеринари. Нейти, Сенс, Грейс и Кити ,които работят в организация, наречена „The Ocean Eyes“, за да изпълняват някои мисии. Зрителите разказват историята. Това е драма, която расте заедно и с героите. ”

В: Каква роля играе Мew?

Mew "Аз играя ролята на "Natee". Той има някаква връзка с морето и започва да лекува водни животни. Това беше причината да стана ветеринарен лекар. Не само ще почувствате, че израствате с този герой, но и вие също ще можете да изследвате с този герой."

В: Какво оценихте в изпълнението си?

 

Mew „На първо място бе важно да си ветеринарен лекар. Когато всъщност лекуваш животно, трябва да можеш да боравиш с инструментите като истински ветеринар, като зашиваш и използваш медицински инструменти. И така, изучавах медицинските познания на водни животни от което имах нужда в работата си."

В: Този път казахте, че ще работите с чуждестранен продуцентски екип, за да направите произведение. Какви са вашите очаквания?

Mew „Надявам се, че ще можете да изпитате различна визия и система на работа от тайландския екип. Мисля, че ако смесите различни неща, ще бъде балансирано и по-глобално. Мисля, че е необходимо да си сътрудничим с различни държави и споделяйки взаимно гледните точки, за да разпространите по света.”

В: Каква според вас е привлекателността на този проект?

Mew "Първо, персоналът сам по себе си е голяма атракция. Освен това, всички актьори са хора от най-висок клас в Тайланд, а Хенри написа най-добрия сценарий, така че е перфектено!"

f16709b81c5b44b8.jpg

Това е първият път за мен да си партнирам сериозно с Тул. Аз съм наистина развълнуван
 

В: Тул, който също е популярен в Япония, също ще се появи в това произведение. С какво очаквате да играете?

Mew „Много съм развълнуван. Познавам Тул от години. Откакто бях студент. Срещали сме се на различни събития, но работихме сериозно заедно. За мен беше първият път да участвам в тази работа. Мисля, че този герой е като самия Тул и се опитвах да намеря някой като Тул, но след това самия Тул. Мислех, че би било хубаво да го играе (смее се). Случайно имах свободен график за Тул и аз почувствах съдбата."

741cefc7485c237d.jpg

Очаквам с нетърпение да гледам драмата, за да видя дали мога да слушам песента си
! (Усмихна се)
 

В: Mew е активен в музиката. Чуваме ли пеещия глас на Mew в тази творба?

Mew "Не мога да кажа това ... (смее се). Надявам се, че ще го очаквате с нетърпение за момента. Съжалявам, че не мога да ви кажа твърде много сега, защото може да са спойлери (смее се) Моля, очаквайте го с нетърпение . Моля

В: разкажете ни за личния си живот. Били ли сте пристрастени към тези дни?

Mew "Напоследък съм пристрастен към игрите. Особено съм пристрастен към" Monster Hunter "(смее се)."

2d884f57b1123287.jpg

    Япония много ми липсва сега!
 

В: И накрая, имате ли съобщение за японските фенове?

Mew „Бих искал всички японски фенове да видят тази поредица „The Ocean Eyes“. Това е работа, която обединява екип от световна класа и първокласен тайландски актьорски състав, така че се надявам, че ще ви хареса. В тази творба можете да почувствате драматичното развитие на всеки герой, както и забавлението, а също така можете да засегнете проблемите на околната среда. Искам да се свържа с вас чрез тази драма и преди всичко Япония много ми липсва ...! Ходих там всяка година преди Корона ка, но не успях да ходя толкова много, така че сега много искам да отида в Япония! Чакам с нетърпение да ви видя някой ден! "

 

Послепис: заради подчертания от мен  текст .Накрая нямам търпение да го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днешния Концерт на Cat Expo 8 това е музикален фестивал с продаване на собствени изработени тениски.

 

той от главата до петите с маркови дрехи . Обувки и колие на Alexander McQueen и цялото му облекло тези анцузи са Гучи а тениската му Tum Mai Tun / буквален превод не направено навреме е от тениските които ги е изработил специално за това изложение.

Ще му паднат гащите затова ги държи :lol2: прилича на фискултурен учител ако моя учител бе толкова красив щях с удоволствие да правя упражненията а не да ги избягвам.

58beb3c43f53efef.jpg

Само на мускули наддава /Не ли красив .Ох май год:inlove: 

4b56c7286ec4b49e.jpg

b6fffb6f0c93e56e.jpg

8fe6729b63aaf21d.jpg

Mew and ZooMarie 

6b18f5177675c11e.jpg

Нашето време в концерт лайф той пее и главните герои от лакорна Времето на Копидон  се движат около него .

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дългоочакваното Mv на първия му ost е тук. Нашето време ще си има музикален клип и Mew носи розов костюм изглежда като бъдещето гадже. 

 

Усещам как сърцето бие до моето . Една минута се усеща като вечност с теб .Ти и аз докрая на времето.Искам да останем така дълго време.

Доктор Natee без лабораторно палто и лабораторно палто логото The Ocean Eyes e много хубаво. А той е твърде красив.:inlove:

f5a301b33bd3271c.jpg

Тази негова усмивка :blush:

ad24f6a84fd7e875.jpg

С лабораторно палто бъдещ доктор Suppasit Jongcheveevat

266e955edfea1b3c.jpg

Dr.Natee and Dr .Sense или Mew and Tul 

ed9b585fe3416abe.jpg

Natee ,kitty ,Grace = 3 Cha 

de84495a3dec572a.jpg

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещам как сърцето ти бие близо до моето.

Най-накрая Пълното Mv е тук ,а той е мега красив .

Това бе преди да го пуснат в ютуб 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mew Journey Епизод 11

За колисите на подготовката му за концерта му по случай рождения му ден. Made For Two

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mew ще бъде втори герой в лакорн с заглавие Невинни лъжи ,но все още има две три опашки преди да приключи снимането на лакорна,но тях той ще ги снима август месец след като се върне от чужбина .Отива по работа за месец и нещо а щеше да е за два месеца,но имало някаква катастрофа,която го кара да намали времето ,в което ще е там. Другия месец графика му ще интензивен незнам къде отива и какво ще прави там,защото той не може да ни каже,защото това не негова пряка работа,Той е единствения тайландец за този чуждестранен проект.Но все още имат проблем с визата, все още не ясно кога ще лети .Надявам се скоро да я получат ,за да може той да разпери крила и да полети.:wub:

Снимки зад кулисите от стрелбата по лакорна:

Мю като Dan and Pupe като Vamila те са толкова сладки

Изображение

Изображение

FVMhQLvWUAAF_hO?format=jpg&name=large

FVMhP8lXwAAv_V3?format=jpg&name=large

Изображение

Вероятно героя на Мю ще страда от несподелена любов,нямам търпение да го гледам,когато се излъчи.

Мю и продуцента P'Ning:inlove:

Off Topic

Изображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За океанските очи стрелбата приключи ,но все още има много постпродуктивни работи.Mew даде всичко от себе си за този сериал не бе ден и нощ,малко часове сън,гмуркане в студена вода,снимане по жаркото слънце и минални наранявания.Но всичко си заслужаваше,защото това ще е холивудски блокбастърс все пак продуцентите са от Холивуд .

The Ocean Eyes - сезон 1 /8 епизода с  45 опашки продължителност три месеца и половина.

ИзображениеFVCH5Z4XsAE_XvF?format=jpg&name=large

Красивия ни доктор Натее; Принца на океана който даде сърцето си за този сериал.

FU_MupNWAAA2Pcu?format=jpg&name=largeFU-UK4yXwAIvT-A?format=jpg&name=large

Целия невероятен екип зад океанските очи.

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идва третия глобален сингъл .Само фотосесията за това Mv ни докара инфаркт.Той е твърде горещ :tongue:

японски ганстерски вид /Песен за лятото с четири възможни заглавия все още не знаем кое от тях е one lоve,self love,your love и forever love

Изображение

Изображение

Той каза наистина скоро :inlove:

Изображение

Тул наистина подкрепя Мю тяхното приятелство наистина е дар от бога

ИзображениеИзображение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най накрая се случи. Mew лети за Южна Корея имам предвид тя e първата държава от трите ,който трябва да посети.Успех в работа и начинанието, в което си единствения тайландец за този тайнствен проект. Той ще се срещне с Сам Ким и вероятно ще получим before 430 на живо той му обеща сандвич,когато отиде там.Найкрая той ще разпери крила и ще полети и по развълнуван от нас. На 2 юли ще лети и на 3юли пристига в Корея. Ким Мю Мю добре дошъл в Южна Корея прекарай си незабравимо и се забавлявай и се срещне с корейските mewlions. Още не си тръгнал и вече ни липсваш. Безопасно пътуване.:wub:

6142b6854c7d34cb.jpg

d10897b39a6b5318.jpg

e880f142d5b74a9a.jpg

0e3cab47f8719972.jpg

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така той направи лайф преди малко след като обядва ще се върне ,докато не довърши конструирането на легото няма да спре да говори с нас.

Някой важни аспекти за работа му в Корея.

- Ще снима сериал за месец.

-Ще записва нова песен която ще я пусне след тази която идва скоро. Снимките по Mv са приключили,и дори днес довършил трейзъра .Много скоро идва третия глобален сингъл за който е работил прекалено дълго време повече от седем месеца и го дал на чуждестранен продуцент да го разработва ,затова чак сега ще успее да го пусне.

- Проучване за рециклиране на отпадъците чул,че в Корея се справят чудесно с разпределението на боклука отива да го види това проучване е за дипломната му работа.Разни пътувания и аз се чудя ще има ли време да си почине със този стегнат график другия месец.Има нов член на семейството, тоест Mew има ново кученце .

Не ли сладко името му е Херкулес и Мю каза,че чопър не иска да си играе с него.

8de7ac21e4350e27.jpg

af3152c88aa1fc21.jpg

4891385aa6f5f044.jpg

f7adbe7550a64a00.jpg

Той е искал да си постриже косата ,защото била доста дълга тоест нула номер като тибетските монаси ,но южнокорейския екип искал прическа и цвят, който да пасне на работа му .Така че той ще се постриже и ще си боядиса косата ,когато отиде в Корея ,затова я остави да е дълга. Другата седмица ще го видим с нов стил прическа и цвят на косата. Oppa Mew ще стане реалност Мю ще стане кореец докато снима новия сериал.Нямам търпение да го видя как ще изглежда с корейски стил .

Така че в общи линии той в Корея ще отиде за:

Чуждестранен сериал,запис на песни,проучване за разпределението на отпадъците,пътувания,посещение на разни ресторанти и декустация на храната там.Ще ни липсва,но се радвам за него ще срещне нови хора,ще научи нови неща и ще пробва нови начинания.Едно ново приключение ще започне в неговия живот на 2 юли събота продължение на един месец и половина и някъде август ще се върне към края и средата предполагам .

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже мой припадам това е неочаквана новина .Той ще снима чуждестранно тихоокеански сериал в Корея колоoбрация на bl . Главен герой в Корейски тайландски bl сериал Любовта е като котка пак ще го играе любител на животните .Сериала разказва историята на новобранец на име Пино който е травмиран от четириноги като дете,но всичко се променя,когато среща директора на кучешки приют и той израства като любител на животните .Членовете на Just B - Geonu, JM, ще си партнират с него, но все още не знам кой от двамата ще му е партньора.Корейската бл драма ще се излъчи в началото на 2023 година и в началото на август ще прави фен среща с корейските mewlions. Някой фенове казват че партньора му е именно JM ,но все още нищо не е потвърдено .Ще чакаме да го потвърдят тази новина идва от корейска медия .Аз чакам да видя новия му корейски външен вид.

18ce087093e14183.jpg

Членовете на Just Lee Geon Woo и Chu Ji Min,но кой ще му е партньора нека видим като се излъчи догодина официално ще го преведа защото Мю е в него а щом той е там няма как да него преведа.Както и с океанските очи ,love me again .Може лакорна невинни лъжи да преведа ,но ще видим.Първо да се излъчат.

5cdd69e93a977bb6.jpg

5a5b406c290ff712.jpg

Тайландец и Кореец като бл двойка или по скоро това ще е броманс защото корейските бл драми са различни те са насочени по скоро към самата история отколкото към секса и целувките като в тайландските бл драми. Толкова се гордея с него . Заглавието на статията ти привлича окото те го разпознават като певеца който е .. Но тази новина не е потвърдена ,защото изтриха статията ще почакаме и ще видим дали ще го потвърдят дори студиото още не е туитвал нищо.

 Тайландския певец Mew Suppasit (наричан по-долу „Mew“) е избран за главна роля в съвместната корейско-тайландска драма BL „Love Is Like a Cat“.

Разюме 

 Любовта е като котка е приятелски настроен към животните романс между популярна нова звезда Пино ( Мю, който има травма с четириноги животни, и Джун Хьок, шеф на ветеринарна болница или кучешки приют. Ако е вярно и се потвърди ще е страхотно нова бл драма с Мю, но този път корейски броманс :wub:

 

 

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички разсъждения отидоха на вятъра .Оказа се,че е същата страна като втория му глобален сингъл ,но с друг изпълнител.И третия език ,за който говори е корейски ,ще го чуем да пее на корейски,защото той самия каза,че песента е трудна за пеене заради третия език в нея. В заглавието на песента се крие безкрайността и Mv ще се реализира на 8 ,което е числото на безкрайността всичко,което прави е свързано.

спойлер на текста помня вълната,когото ние .... Ще разберем на 8 как продължава.

Секси и летни вибрации . 

Завинаги любов от Mew Suppasit feat Bumkey / човекът изпял ost на редица чуждестранни сериали един от който е Корейската одисея /любимата ми корейска драма /

55c4341799ccc897.jpg

160da02955726f72.jpg

Той си промени биографията в Туитър Новата ера започна това галактическо емоджи и символ на любов и романтика . Завинаги любов от този който не вярва във вечната любов.Да видим и той ползва тъжни емоджита само да не е тъжен края .Защото той пее  Ти внесе цвят в живота ми без теб светът ми безцветен ако тези изречения са част от песента това вероятно ще е лятна любов,която свършва ,когато лято свършва 

3fcbc98584aa1944.jpg

Редактирано от Snowpanda_MSS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Teaser image 1

Твърде красив ,изглежда превъзходно кактусово момче заради блузата му . Получихме три :wub: Той лети тази вечер за Южна Корея ,където ще снима сериал ,сценария бил сладък и ще записва песни ,който ще ги пусне след песента Завинаги любов ,която идва на 8 юли петък.

И спойлера продължава докрая ще разберем отговора на гатанката:

Самата гатанка 

06a95bfdef0dd5d7.jpg

61e7dde21373e6fc.jpg

Помня вълната когато ние бяхме плавали.... и вероятно продължава почувствай тази надежда отново ,но ще разберем остават още четири думи и гатанката ще се разкрие....

 

Красив на n степен :inlove: Тези негови убийствени очи, потъваш дълбоко в тях ,наистина са твърде изразителни и красиви. Косата му е доста дълга ще видим каква прическа ще му направят в корейските фризьори за това,което ще снима.

f9f4fa026c30350f.jpg

851a76c52f7a0e74.jpg

db8b7c63fd226820.jpg

Летни и секси вибрации и стил ,в който досега не правил или пял . Съвсем различна от досегашните му песни.За следващия му сингъл ,който ще го пусне след този той сам ще си е продуцент има много песни на склад,но никой не иска да му ги направи,затова си е купил устройство и сам ще си я запише, и той се смее ,а ще има ли време да ги запиша като искам и да пътувам и да посетя различни места и забележителности.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...