Jump to content

Suppasit Jongcheveevat (Mew)


Recommended Posts

Ето трейзъра на предстоящия му сериал. Идеята за него е изцяло на  Мю той е изпълнителния продуцент. Сериала показва човешката доброта. Нямам търпение за 2021 година. :wub:

Excs3fMVEAAGQLA?format=jpg&name=large

Ето превод на казаното в трейзъра:)

Мю: Някои места не се нуждаят от нас.

Мю: Тъй като рибата е в грешния резервоар ... може да не е щастлива.

:rolleyes::Доктор ка.

Мю: Може да съм риба в грешния резервоар.

Мю: Но тук ...... ме накара да осъзная ..... че трябваше да ме има.

Мю играе ролята на  ветеринар в Aquarium man:icon_sunny:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колаб Mew с warner music Thailand . Това е специален подарък :blush:

#AtMyWorstxMSS

Имам нужда от някой, който да ме обича в най- лошото ми. :wub: Той e красив дявол:inlove:, но вече има такъв човек, който не би го изоставил за нищо на света. Всички знаем, че това е Гулф:rolleyes: един единствен специален mewlions в живота на Mew  :blush: 

 

Eor_baMVEAIqawO?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тук той рекламира витаминозна минерална вода :wub:Просто късмета го следва навсякъде,където и да отиде.

EosqbxjUwAAUdYA?format=jpg&name=large

Тук рекламира пералня на  Haier Thailand. Много сладко видео. В неговия канал има още четири, който ще кача , но те са различни. Всяко е само за себе си. Това нещо като влог на Mew. :panda-145:Приятно гледане. 

Off Topic

 

Дано скоро оздравее два пъти в болница за рамките на един месец. Той никак не си почива. Красив работохолик, който се напряга до краен предел. :cry:

Има симтоми на апандесит, но все още не се знае дали въобще става дума затова. Докторите го пратиха вкъщи да се наблюдава за симтоми не трябва да върши резки движения и скачания, но пак може да работи нормално. Ще видим след ден два, дали въобще става дума за тази диагноза. Дано скоро оздравее. :( За три пъти в болница в рамките на година, дано да няма четвърти път, но блажени са вярванията той си е роботохолик.:mad2:оказа, че не апандесит слава богу, а ентерит според резултатите му. :unsure:

Eou5FrDUYAMsHFn?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно негово предаване с Енг суб.Говори със шепнеш глас ще се посмеете,когато се появи Ница ,който участва в Mv и пее рап часта на втория му сингъл НаНна .Приятно гледане:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето още един кавър с пряко партньорство с Warner music Thailand. Новогодишен подарък:wub:

Новия имидж на Мю. Той си боядиса косата. Толкова е красив като леден принц . Джак Форст стана реалност. Той е свършенство :blush:

Изображение

Изображение

ErJDuRJVQAAuwcl?format=jpg&name=largeErLCc64VcAEmHin?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето трейзър на предстоящия му трети сингъл Good Day . 4.02.21 ще излезе цялото mv. Това са само 17 минути, но вече съм влюбена в тази песен. :wub: it's really a good day. Розовата му коса е страхотна, дори Чопър участва в музикалното видео. :blush::panda-145:

 

Фламинго момче със своето сладко кученце :inlove: Розовата му коса ми напомня  на играта Candy Crush. Плюс това е без риза това трябва да го подчертая   :tongue:

EtSkMfKVoAExqNj?format=jpg&name=large

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и трейзър 2. Вълнувам се за утре. 4.02.21 излиза целия невероятен клип. Игнорирайте негативизма, лошите коментари и всичко лошо, което се случва напоследък и просто имайте Добър Ден и се забавлявайте сякаш утре няма да има :wub: Майка му и сестра му също ще се появят в някаква част от Mv освен Chopper за баща му незнам може и той да е част от Good Day. Февруари е неговия месец. Мю само ни изненадва всеки ден:rolleyes: Предимно за тази песен нямам търпение, защото тази предимно се допирва до неговия стил. Той каза първите два сингъла бяха за феновете, но третия сингъл е за мен самия. Сезон за вас бе за благодарност, че феновете са до него, НанНа бе да кажеш любов на някого. А добър ден е за игнорирване на лошото и внасяне на щастливо настроение и позитивност. :blush: Всичко е перфектно ако съдя от музикалните му клипове и влогове. Постпродукцията на предстоящия му сериал Aquarium man  ще е свършенство с удоволствие да се гледа. Сега на 20 февруари ден преди рождения му ден ще имаме кратък екшън филм заедно с Yaya и Luke това е общия им съвместен проект. Филм тип игра Яа е Vee командира  на групата, който се бие, за да е номер едно, Мю е mr. Sho добър мъж, който носи положителни емоции, а Лука е Рен тайствено красиво момче надарено с хитроумност. Това ще e бая интересно най-доброто трио, непобедимия екип Ви, Шо, Рен :rolleyes: Bang Bang Bang :)

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го забавния трети сингъл на Mew Добър ден. Тук трябваше да има рапър, но нещо се объркало и той го оставил за по-нататък. :panda-145:

На 8 февруари новата му  роля на водещ в музикалното шоу T- pop stage. :inlove:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заповядайте официалния трейзър на екшън филма на Мю заедно Яа и Лука. На 20 февруари 2021 година. :wub: и го отложиха за кога незнам ще чакаме.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден невероятно момче. Навърши 30 години ,но все едно си навършил 20.Ти винаги ще си останеш дете Мю запази своята чувствителност и неземност. Както ти обичаш феновете си така и ние те обичаме. Възхищавам ти се за упоритостта и всеотдайността ти да преследваш мечтите си. Благодаря ти Мю,че не се отказа ,въпреки всички пречки ,негативизъм,лоши коментари ,оплювания и болката ,която си преживял. Благодаря ти,че продължаваш да стоиш на краката си всеки на твое място щеше досега да се предаде,но не и ти .Ти продължаваш да вървиш и да показваш на света,че нищо не може да сломи духа ти ,или да ти попречи да постигнеш всичко,което си си наумил да постигнеш.Живей живота си ,както искаш мнението на другите не е толкова важно .Ти сам избираш пътя,който искаш да следваш и никой не може да ти казва как да живееш ,и да постигаш успехите си.Ти винаги ще си любов .Щастието е навсякъде около теб ,дори няма нужда да го преследваш ,ти просто си се родил с късмет. Любовта е твоята пътеводна светлина,а щастието е твоя океан ,в който да плуваш. :wub:Happy Birthday to Mew again! :kissx:

 

Изображение

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори трейзър на екшън филма на Мю. Господин Шо се върна на 9 март от 13:00 часът тайландско време ще се излъчи .:wub: А утре на 4 март от 15:00 часът тайландско време изпълнителния ни директор Mew Suppasit ще има пресконференция с адвокат ,защото цяла седмица го обвиняват в плагиатство и нарушаване на авторски права .Поставят под съмнение целия му живот.Според тях музикалните му клипове били копирани,даже нападнаха и неговата докторска дисертация и работа му като водещ в музикалното шоу Tpop stage .Даже и сексуалността му го поставят под съмнение и заради този кибертормоз и медиите се намесиха и затова Мю ще прави пресконференция ,за да спре цялата тази каша.Живота му за някой хора е заплаха .Той на едно интервю бе казал няма да спра да работя в тази индустрия ,не че не мога да започна отначало все пак съм го правил много пъти.Той е предвидил ,какво ще стане той мисли със светлинни години напред.:)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 14 март излиза четвъртия му сингъл Танос тъжна песен ,балада за разбитите сърца.Най-сетне получаваме  дългоочакваната му балада композирана от Wan Thanakrit . Петия му  сингъл преди да реализира целия си музикален албум  ще e негова самостоятелно композирана песен ще почакаме и нея ще я чуем кат излезе:wub: Прекрасен трейзър 4К резолюция на видео получаваме пълното Mv в неделя.Кой е готов за клуб на разбитите сърца ще се плаче доста :cry: 

 

Актрисата която участва с него в тази балада е  Min Peechaya Wattanamontree , a тя май има няколко лакорна доколкото знам.:)  Не са ли сладки тя е по-голяма от него за нея той  e Nong Mew :wub:

image-D072_604A229F.jpg

image-C5D0_604A30C5.jpg

image-D40C_604A3248.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Премиера на четвъртия му сингъл Танос  :wub: Мин е Танос ,която щрака с пръсти и Mew изчезва от живота и  всичко се случва пред очите му всички техни спомени ,а той нищо не може да направи ,за да поправи нещата.Все още плача не за хора със слаби сърца.Сълзи се леят.:cry:

Певеца и героинята на Mv . Тяхната химия е на друго ниво надявам се да ги видим в сериал .Mew и Мин те са великолепни :inlove:

image-B68B_604DB691.jpg

image-4843_604DB691.jpg

image-C79A_604DB691.jpg

image-7B7A_604DB77B.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

image-A3F0_604E59B9.jpg

 Интро на Мю преди да почне да пее: :cry:

 

Ако един ден изчезна,  можете да продължите да живеете без мен, нали?"

 

Превод на текста на  четвъртия му сингъл Танос::panda-145: английския превод в клипа е сбъркан на места.

 

Вече съм ти дал всичко, което имам
добра любов, която никога не съм давал на никого
Тогава ти ми каза просто да спра да си губя времето с теб
Днес вече го няма, това ме боли и няма къде да остана


От любовник до някой, който вече не се нуждаe от любовта ми
Е, не е толкова трудно
Не трябва да нараняваш  нечий чувства
Не е нужно да бъдете злобни  и да казвате думи, които ме обиждат до такава степен, че не мога да издържам да ги слушам.
Просто щракнете с пръсти и ще изчезна

 

Всичко, което имам, се руши точно тук  ,където стоя
От онези велики дни до времето, в което трябва да изчезна
Тези думи "не те обичам". Дори просто да ги кажеш  без усилие , не понасям да ги слушам
Отсега нататък, / вероятно не е останало нищо
И не знам, дали някога ще го забравя


От любовник до някой, който вече не се нуждаe от любовта ми
Е, не е толкова трудно
Не трябва да нараняваш  нечий чувства
Не е нужно да бъдете злобни  и да казвате думи, които ме обиждат до такава степен, че не мога да издържам да ги слушам.
Просто щракнете с пръсти и ще изчезна

 

От любовник до някой, който вече не се нуждаe от любовта ми

Е, не е толкова трудно
Не трябва да нараняваш  нечий чувства
Не е нужно да бъдете злобни  и да казвате думи, които ме обиждат до такава степен, че не мога да издържам да ги слушам.
Ако не се сбогувате, аз също разбирам
Не го правете да изглежда като трудно нещо за правене
Просто щракнете с пръсти и ще изчезна 

Ще изчезна.....

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За епизод 5 има енг суб ,за другите все още няма ,но ги гледайте без субтитри много са забавни.:D

Тъжната песен Танос Mew и Мин -много тъжно свършва :cry:

image-E955_604F33AA.jpg

Нереално красивите брат и сестра Nong Jom и P'Mew Jongcheveevat :wub:

image-6FA2_604F33AA.jpg

image-FA81_604F33AA.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...