Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Off Topic

 

EbKAZ8HVAAAdXQp?format=jpg&name=900x900

 

Men Are Men (그놈이 그놈이다)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: That Guy Is The Guy
Период на излъчване: 6 юли 2020 – 25 август 2020 г.
Време на излъчване: Понеделник - Вторник 21:30
Жанр: Комедия, Романс, Фентъзи
Канал: KBS2
Епизоди: 32
Режисьор: Choi Yoon Suk (Queen of Mystery 2, Chief Kim)
Сценарист: Lee Eun Young (My Little Baby, Sweden Laundry, Standby, The Painter of the Wind)
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Yoon Hyun Min като Hwang Ji Woo
Hwang Jung Eum като Seo Hyun Joo
Seo Ji Hoon като Park Do Kyum
Jo Woo Ri като Han Seo Yoon
Choi Myung Gil като Kim Sun Hee
Seo Hyun Chul като Hyun Joo’s father
Noh Susanna като Oh Young Eun
Lee Hwang Ui като Hwang Ji Woo's secretary

Lee Si Un като webtoon author (епизод 1)

 

Резюме: Со Хьон Джу (Hwang Jung Eum) е мениджър на екип за уебтуун. Тя е взискателна, когато става въпрос за работа, но художниците, които работят с нея, винаги стават популярни. Въпреки факта, че постоянно я избягват заради вниманието ѝ към детайлите, клиентите не стават по-малко. Со Хьон Джу е нещастна в личния си живот, затова реши да остане сама, но получава ненадейно признание от двама мъже: Хуанг Джи У (Yoon Hyun Min) и Пак До Гьом (Seo Ji Hoon). Хуанг Джи У е изпълнителен директор на фармацевтична компания, който има отличен бизнес нюх, но е студен по характер, докато Пак До Гьом е популярен писател в уебсайт, нежен и искрен младеж с весела усмивка. Двамата със Со Хьон Джу са израснали като брат и сестра, но той отдавна е влюбен в нея...

 

Свали с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно време е имало много жени, щото мъжете са ходели на война и са измирали.., тогава според някои източници се е обособила традицията един мъж да има по няколко жени, щото е нямало достатъчно мъже за всяка една жена..

 

а сега мъжете и от казарма се освобождават.., явно има достатъчно, за да се въртят около една жена :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятни първи две серии. Нещо леко, забавно и романтично, много подходящо за лятно сериалче. Главната принципно ми е симпатична актриса, но след майчинството си е пипала лицето или остарява, но нещо ми е различно в лицето й и това ме дразни.  На Джи Хун пък са му избацали прическа с такова бритонче и кафяв цвят, че направо са го загрозили, само Холото си е пърфект. :28558: Иначе си падам по този вид романтика, с преражданията и любовите в няколко живота, но пък тук има надежда и да разчупят статутквото с младежа. Мисля, че има потенциал да запазят до самия финал тръпката кой от двамата ще избере главната героиня. 

Приветствам и добрите хрумки да разчупят клишетата със сватбата на героинята и с гей закачките с главните. Дано им се получи и броманса. :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.06.2020 г. at 13:45, Aretka написа:

едно време е имало много жени, щото мъжете са ходели на война и са измирали.., тогава според някои източници се е обособила традицията един мъж да има по няколко жени, щото е нямало достатъчно мъже за всяка една жена..

 

а сега мъжете и от казарма се освобождават.., явно има достатъчно, за да се въртят около една жена :P

Няма смисъл. От гледна точка на продължението на вида самците се борят за надмощие помежду си и победителят взима всички самки. Получвава се многобройно потомство. Обратното-самката да избира, е неефективно, защото колкото и да избира, тя може да роди само веднъж на една, две години, (за около10-15 г.) и видът ще е обречен на изчезване. Освен това може да си е избрала някой "освободен от казарма" или просто някой, който не я харесва или пък не може-тогава наистина нещата отиват на изчезване.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма смисъл при изчезващите видове, какъвто човекът не е. Напротив, планетата е пренаселена и иде идеално няколко да се въртят покрай една жена и тя докато се натутка и намотка кой, кога и как, вече ще е излязла от фертилна възраст :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, seal_reinforce said:

Няма смисъл при изчезващите видове, какъвто човекът не е. Напротив, планетата е пренаселена и иде идеално няколко да се въртят покрай една жена и тя докато се натутка и намотка кой, кога и как, вече ще е излязла от фертилна възраст :D

Абсолютно съгласен с това, че планетата е пренаселена. По тази причина има упадък във всичко.

Но виж hwang-10.jpgHwang Jung Eum ще гледам с удоволствие. Харесвам тази актриса, макар че тя май повече е певица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 12 часа, skofiild написа:

Спират снимките на сериала, тъй като актьора Seo Sung Jong е тестван положително с Ковид 19.

Източник...

 

Само 2 серии останаха, дано го довършат скоро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Доколкото прочетох не е имал контакт с главните( не гледам и не знам какъв го играе, но останах с впечатление, че е нещо епизодично).Като ги тестват и не са положителни ще го приключат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубав сериал, хареса ми.  Търсих да гледам нещо с Hwang Jung Eum , след фиаското с преден неин сериал.  Тук ми хареса, заприлича ми на нея - усмихната, весела, ритаща, биеща, викаща.  И с много артистични обеци. Сериала държа добро ниво от началото до края. Нямаше спадове според мен.  Идеята му беше добра, напрегнатите моменти не натежаха. Смешен ми беше също от началото до края. Което за мен е комплимент.  Някои сериали започват смешно, но в един момент комедията се губи.  Родителите и бяха типично корейско семейство, да се чудиш да ги убиеш или да.  Къде ли не си пъхаха носа.  Малко ми беше странен младежа, дето от 19 години и беше брат , а я харесваше като жена?  Чудно ми беше.  Явно главната го беше била недостатъчно. За мен беше неприлична цялата работа, и той защо сега се сети , главния не и беше първото гадже или любов??  Иначе беше доста смешно как тя се грижеше за своите художници, новият и екип, приятелките и.  Имаше и опити на жена да носи мъж?? Препоръчвам за гледане. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...