Jump to content

Kang Daniel


Recommended Posts

Даниел пусна тийзър снимки, после пусна график за завръщането и започна наново..

Тъй де, пусна първия си комплект концептуални снимки за предстоящия си пълнометражен албум „The Story“!

 

Kang-Daniel-6.jpg Kang-Daniel-42.jpg

 

Kang-Daniel-32.jpg

 

Off Topic

 

Kang-Daniel-5.jpg Kang-Daniel-22.jpg

 

Kang-Daniel-7.jpg

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много време изтече и въросното завръщане а което е писано в темата вече е факт.

Пропуснатите тийзъри ще ги пропусна, може да ги видите тук ако желаете, има доса интересни тийзър видеа и снимки, като тази, русокос Даниел..

Kang-Daniel-52.jpg

 

..но пък веднага ще споделя крайният резултат.

На 24 май в 18ч. KST, Kанг Даниел се завърна с първия си дългосвирещ албум „The Story“ заедно с музикалния видеоклип към заглавната песен „Upside Down“.

С текст написан от него, „Upside Down“ е ярка песен в поп жанр, която включва различни звуци като подсвиркване, пляскане и барабанене. Текстовете изразяват желанието да превърне всичко в начина, по който искат да бъде.

 

(KANGDANIEL) - Upside Down M/V

 

Ето и танцовата практика към новата му песен..

 

[Dance Practice] 강다니엘(KANGDANIEL) - Upside Down

 

И нещо сравнително по-ново като информация.

Даниел се готви за собствен концерт.

На 4 юли KST, KONNECT Entertainment обяви, че идолът ще проведе своя концерт „First Parade in Seoul“ на 13 и 14 август в Jangchung Arena. Концертът е първият му, откакто направи соловия си дебют през юли 2019 г. Името на концерта предполага началото на продължаващ фестивал и също така се отнася до „Parade“, промоционална B-страна от първия му дългосвирещ албум 'The Story.'

„Наистина ми липсвахте и съм щастлив, че най-накрая можем да бъдем заедно на този концерт“, каза Канг Даниел в официално изявление. „Вълнувам се още повече, защото това е първият ми самостоятелен концерт.

В друго изявление чрез Forbes, той също намекна за планове за концерти в чужбина. „Надявам се да имам световно турне в бъдеще след соловия ми концерт в Корея“, коментира той. „Тези дни подготвям представление за Summer Sonic 2022 [в Япония] и също така има няколко неща в процес на подготовка, които все още не мога да разкрия. Моля, очаквайте го с нетърпение и продължете да гледате моите промоции непрекъснато. Надявам се да го направя повече дейности в бъдеще в САЩ и световните пазари и искрено очаквам да се срещна с DANITY в САЩ възможно най-скоро! Ако имам повече шансове, наистина искам да ги посещавам по-често."

Междувременно билетите за концертите в Сеул ще бъдат отворени за предварителна продажба на 8 юли и за обща продажба на 15 юли.

 

1656922316-image.png

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 30 май KST соло изпълнителят се обедини с дигиталното студио M2 на Mnet, за да издаде видео с щафетен танц за новия си сингъл „Upside Down“, заглавната песен от първия му дългосвирещ албум „The Story“. В клипа се вижда как Даниел се забавлява много със своите резервни танцьори, докато изпълняват модифицирана еднофайлова версия на оригиналната хореография на песента. Екипът също позира за забавно миниатюрно видео, където всички носят якетата си наопаки, за да паснат на темата „с главата надолу“.

 

(KANGDANIEL) - Upside Down (4K)

 

Kang Daniel пусна английско лирик музикално видео за "Upside Down"!

Очарователният анимационен MV представя Даниел като котка, която е решена да отиде на островни приключения.

 

(KANGDANIEL) - Upside Down Lyric Video (English ver.)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първия му соло концерт на 13 и 14-ти август мина.

Момчето се раздаде докрай на публиката, настроението

беше страхотно, пожелавам още и по-често да прави такива шоута.

Ето и нещо зад кадър.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...