Jump to content

Kang Daniel


Recommended Posts

Днес по MBC ще бъде излъчено предаване, където ще дадат кадри по време на заснимането на клипа му и  малко екшън сцена с мениджъра му. А това е като тийзър за предстоящото..

 

Добавям...

 

 

Добавям отново..

Участието на Даниел в MBC Omniscent Interfering Viewing .

PARANOIA MV Снимане на екшън сцена♬ с мениджъра, 210213

Снимал е MV-то при -15 градуса.

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Oт концерта на UNIVERSE:panda-145:

Гледан е от   2,6 милиона зрители от 164 страни.:es:

a11da4a443e2a6f9.jpg

 

Среща и обсъждания за проекта: Monthly MU:PLY:panda-145:

Има анг.суб.

강다니엘이 번따한 치명적 매력의 소유자 | 월간뮤플리 Prequel

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Излезе:panda-145:

Edit: Много ми хареса песента, самият клип.. танца

Може би най - добра песен на Даниел..

Там където пее този куплет е настръхващо. БРАВО ~
"Close your eyes

Demons in the night

Para Noia

Don't you look behind"

강다니엘(KANGDANIEL) - PARANOIA M/V

 

Пресконференцията за завръщането му~:panda-145:

5841bf1d62dbb59a.jpg 04c89bb7146b5d08.jpg

Off Topic

5a055ac5a0767666.jpg9a397e7b5debbdd8.jpg

 

 

Фенските викове ~:panda-145:

강다니엘(KANGDANIEL) - PARANOIA 응원법

 

Редактирано от bubble
Добавяне ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имаме и денс версия...

(KANGDANIEL) - "PARANOIA" Dance Performance | 월간뮤플리

 

П.П: Изслушах/изгледах песента. И кво да кажа.. Детето порасна.

Защо казвам това. Даниел го знам от едно предаване, в което участваше заедно с Шуимин (EXO) и той е толкова мил, добър, прекрасен, ангел направо. От там си го харесвам и повече обръщам внимание на него като човек, отколкото като изпълнител. Много си го уважавам. Обаче тук избухна. Много е хубава песента и клипа също. Аз не съм се и съмнявала, плюс това в последно време забелязвам, че с всяко ново завръщане всеки певец или група направо надграждат себе си от предишното им. Абе /с извинение за израза/, но Даниел си е Даниел. В него има нещо. Харизма...

 

Какво е казал: 

"Благодаря на моите фенове, които ми позволиха да си възвърна смелостта, да накарам човек като мен да стане толкова страхотен. Преди това Канг Даниел бе само Канг Даниел, но сега те придадоха много значение на това име. Второ, семейството ми ми дава много енергия . Моята майка и домашни любимци ми помагат много "

"Гледах много чуждестранни видеоклипове на изпълнители. Гледайки сцената им, започвам да мисля какво всъщност искам да преследвам, какво е нещото, което искам да покажа на хората. Оттогава започвам да лекувам" Канг Даниел и как той преодолява трудното време.
 

Anthony Russo и Inverness за него:

„Да можеш смирено да говориш за обект на натиск, като безпокойство и страх, означава, че артистичният израз на Даниел се е развил толкова много.“ Очаква се, че ще можете да срещнете Канг Даниел с допълнително развити музикални възможности.

 

Прочетох сега превод на руски на песента. То и преди това покрай някои фрази, като например:

You can run 
You can hide 
But they always find...

/Можете да бягате
 Можете да се скриете
 Но те винаги намират...

„Разнасяйки се бавно в сърцето ти / Те живеят на тъмно.“/

 

ме наведоха на мисълта, че май текста извира от сърцето му, заради тия душевни мисли и проблеми, които има.

/През 2019 г. си взе почивка, като призна, че се справя с депресия./

Но като прочетох за какво се пее, май наистина е така. Описал е тази вътрешна борба.

Чак болно ми става, че той, който аз наистина смятам за ангел се чувства така.

Уф...Песента предава борбата срещу чудовищата във нас. 

Видеото изобразява сцени на живот с вътрешните демони.

 

Даниел описа „Paranoia“ като едно от най-личните си издания досега, по време на интервю за списанието 1st Look наскоро. „Искам да се покажа като истински певец“, каза той. „Много от мислите и притесненията ми бяха включени в завръщането и ще има много искрени истории. Ще става дума за една част от човека, наречен Канг Даниел. "

 

rgh1613496437h.jpg

 

arx1613496578h.jpg

 

Ще добавя още нещо към поста:

На 16 февруари Канг Даниел проведе онлайн пресконференция за издаването на най-новия си сингъл „PARANOIA“!

По отношение на този сингъл, Канг Даниел сподели: „Това е първото ми завръщане след шест месеца. Това бяха подготовки за албуми, които ми позволиха да намеря отново корените си. Въпреки че е издаден като дигитален сингъл, това е песен, която действа като ключова дума за историята, която ще се развие в бъдеще. Това е и визуализация за поредицата „COLOR“. Определено ще се превърне в повратна точка. ”

Канг Даниел добави: „От гледна точка на изпълнението, ние го изградихме така, че човек да може да почувства комфорт, но и стимулиран.“

За да разшири значението на „ПАРАНОЯ“, споделя Канг Даниел, „Темата сама по себе си е тежка и далечна, но тъй като разрешавам чувствата, които лично съм изпитвал, исках да ги изразя честно. Вярвам, че това е усещане, с което всеки може да се свърже, има само разлика в степента и дълбочината. "

Той обясни: „Благодарен съм, че мога да покажа чувствата, които съм изпитвал чрез музиката. Причината да насоча вниманието си към такъв мрачен аспект е, че повечето хора не са склонни да повдигнат това. Исках да призная вътрешните си притеснения и да ги съобщя. "

Песента засяга и прекъсването на Канг Даниел и той говори за любовта си към феновете през цялото това трудно време. Той сподели: „Те са хората, които осмислят моето съществуване. На всичкото отгоре, чрез моето семейство, домашни любимци и изпълнения на чуждестранни художници, успях да се запитам какво търся, докато работя в кариерата си като певец. "

Наскоро беше разкрито, че Канг Даниел води преговори за дебюта си в актьорската игра в предстоящата драма на Disney +.

Той сподели: „Детската ми мечта беше да бъда филмов режисьор. Аз съм типът, който минава през цели филмографии. Актьорството е поле за експерти. Въпреки че съм играл и преди в музикални видеоклипове, тази възможност ми дойде, когато имах отворен ум и старателно се подготвях и мислех. Надявам се тази година да създам нещо, от което съм доволен. "

Канг Даниел добави: „Тази година като артист ще продължа напред без никакви съжаления. За по-дълъг период от време искам да остана като човек, който е честен и естествен. "

Източник...

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за няма и 24 часа песента му е с над 2 милиона гледания:panda-145:

А в момента на писането на моят пост  - 18 часа след издаването на песента е с над 2.9  милиона гледания :D

80e2f23e8607788d.jpg Image

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Канг Даниел се появи в „Radio Star“ по MBC и разказа за времето, когато трябваше да си вземе почивка от развлекателната индустрия поради страдание от депресия и паническо разстройство.

В епизода на "Radio Star" на MBC, излъчен на 17 февруари, като специални гости се появиха певицата Ким Бум Су, Кан Даниел, здравният треньор Ян Чи Сунг и комикът Парк Йънг Джин.

На този ден Канг Даниел не само разказа за състоянието си, но и сподели с зрителите как е успял да пребори болестта си. Водещият Ким Гу Ра попита: "Миналата година имате някои здравословни усложнения, така че възстановихте ли се сега?" Канг Даниел отговори: "Да, беше миналата година. Имах паническо разстройство и депресия."

Солистът продължи да обяснява: "Нямах воля за живот. Загубих апетит и сън. Продължавах да се питам:" Защо трябва да правя това? " Загубих чувството си за цел, така че се чувствах по-скоро като зомби, отколкото като жив човек. Чувствах се, че едва живея. "

След това Канг Даниел продължи да говори за това как е успял да преодолее състоянието си. Той обясни: "По това време слушах много музика. Гледах изпълненията на други изпълнители. Тогава започнах отново да придобивам страст. Мислех си:" О, искам да бъда такъв. Искам да бъда отново на сцена. ' Всъщност мислех да се оттегля и да напусна, но вместо това написах песен, която издадох на 16 февруари. "

Той продължи да казва: "По това време написах текста на песента, така че песента е много тъмна. Песента" Paranoia "изразява моята параноя, че бих могъл да си навредя. Хореографията също е много жестока."

 

Off Topic

 

 

 

 

 

 

 

Добавям..

В канала на 1stLook

Off Topic

 

 

 

Участие

Днешното му изпълнение в MCountdown.

[KANGDANIEL - PARANOIA] Comeback Stage |#엠카운트다운 | M COUNTDOWN EP.698 | Mnet 210218 방송

 

Редактирано от skofiild
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тийзър към представянето му в [PLAY COLOR ]:panda-145:

[PLAY COLOR Teaser] 강다니엘(KANGDANIEL) - PARANOIA l 2021.02.22 17:00 KST

 

Дебютна сцена с новата песен в MUSIC BANK:panda-145:

PARANOIA - 강다니엘(KANGDANIEL) [뮤직뱅크/Music Bank] | KBS 210219 방송

 

[K-Fancam] 강다니엘 직캠 'PARANOIA' (KANG DANIEL Fancam) l @MusicBank 210219

Off Topic

 

 

[K-Choreo 8K] 강다니엘 직캠 'PARANOIA' (KANG DANIEL Choreography) l @MusicBank 210219

Off Topic

 

 

Редактирано от bubble
Добавяне ~
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...