Jump to content

Penshion: Koi wa Momoiro (2020)

Recommended Posts

ERMpaKGVUAAquuR?format=jpg&name=small

Off Topic

EN4s1zsU4AAreDJ?format=jpg&name=small

Penshion: Koi wa Momoiro (ペンション・恋は桃色)
Страна: Япония
Също така известен като: Pension: Love Is Pink
Период на излъчване: 2020 – Януари – 16 до 2020 – Февруари – 13
Време на излъчване: Четвъртък 25:25
Формат: Renzoku
Жанр: Семеен, Романс, Драма
Канал: Fuji TV
Епизоди: 5
Режисьор: Yasuhiko Shimizu, Ryoma Ouchida
Субтитри: Английски

Участват:
Lily Franky като Shiro
Takumi Saito като Yoshio
Sairi Itoh като Haru
Haruomi Hosono като Kiyoshi

Резюме: Shiro (Lily Franky) управлява пансиона "Love Is Pink" с дъщеря си Haru (Sairi Itoh). Къщата за гости се намира в покрайнините на Токио. Haru има проблеми с краката, но работи усилено и се опитва да привлече повече гости от баща си, който не се интересува от това. Yoshio (Takumi Saito) е млад мъж който става служител на непълно работно време и започва да живее в "Love Is Pink"...

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

• Like 1

Доста симпатична творба. Кинофилм в 5 части по-скоро. Поне аз така го гледах. Нещата от живота как могат да бъдат погледнати от забавно-весел-"несериозен" ъгъл. Дори и най-тъжните моменти, които не липсваха и тук, ясно щом е за "нещата от живота". Хареса ми и самия финал , 

Spoiler

туй с дрона и целия екип махащи. Напълно в духа на творбата :D.

Актьорите се наигриха и забавляваха според мен.

Браво на целия екип начело с творческия. За сценариста и режисьора , поне според достъпното за мен инфо туй е дебют или почти такъв.

• Like 2

Да, може да се каже че е точно в този стил. Приятно гледане. Има едни повтарящи се сцени в бар на чашка от единия главен герой - Йошио, които всеки път ги гледах с голяма усмивка и :D

• Upvote 1

Изгледах първи епизод, определено на Сайто му беше смешно и от време на време се подсмихваше подсурдинка, ако мога така да го кажа:D....

Много инди е това заглавие. Ама Сайто напоследък в тази сфера работи. Перфектно му е. И другите двама идеално му пасват.

Невероятно, какъв хамелеон може да бъде Лили Франки.

• Like 1

Барът на Сайто Такуми и разговорът с чужденците е още един елемен от инди излъчването на дорамата.

Героят му е голяма мистерия. Появи се от нищото и остана в пансиона да помага на тези хора.

Дядото ме кефи. Голям симпатяга. 

Много странни птици се навъртат в този пансион. Приятни отношения. Създават интересна картина на съвременна Япония и ни показват мислите на чужденците по отношение на хората и страната.

• Like 1

Приятна дорама. Развитие на отношения и промяна на герои, без дори да усетим. Невероятно!

Финалът беше много готин с този дрон.