Jump to content

Recommended Posts

Аз пък още съм на Усмивката, но да не изтърва случайно, реших да погледна и този. :D Само че Главната ми е страшно неприятна, грознее ми до Хладилничето и не ме радват като двойка. Така че за такива като мен, които най-вероятно няма да изтраят сериала заради нея, скочете направо на 12-ти епизод, 55-а минута. :D Е, сега ако онзи пусти пъзел не беше развалил работата в Усмивката и там беше продължило започнатото...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Финиширахме тук :) Историята ми хареса.....,но главно заради Маркус си го гледах :lol2: Към края малко в повече ми дойдоха дроновете, но се преглъщат :28558:

А ето и целия ост - Маркус не пропусна да се разпише и тук та с 2 песни даже

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След първите няколко епизода почти щях да го зарежа, докато историята ме увлече и го глътнах за няколко дни. Е, то с такъв Маркус не се очакваше друго де, стар любимец ми е той, а тук е възмъжал и супер харизматичен, а как играе :wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момичета, щом сте го изгледали, хайде кажете в един голям спойлер какво става със сестрата.

Тая вещица получава ли си го накрая?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@skofiild

Off Topic

Сестрата буквално се "бъгна" и психяса (Ама пръст тука  имаха чичото и брата). Та след престой в лудницата се пооправи и стана добра, та даже помагаше на главния накрая :lol2:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз на въдицата. Друго щях да гледам, но се спрях тук. Явно така е трябвало. Първата серия доста жестока. Не съм фен на борбите за власт, но заради главната ще продължа да гледам. Историята е интересна, макар че в китайската интернет литература е пълно с автори, коректори и други такива, които се преселват в роман. Да видим какво ще излезе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, bond написа:

И аз на въдицата. Друго щях да гледам, но се спрях тук. Явно така е трябвало. Първата серия доста жестока. Не съм фен на борбите за власт, но заради главната ще продължа да гледам. Историята е интересна, макар че в китайската интернет литература е пълно с автори, коректори и други такива, които се преселват в роман. Да видим какво ще излезе.

Това е първият сериал с такъв елемент, който изгледах докрай. (Е с превъртане, но просто, защото нямах търпение да видя какво ще се случи. Когато имам повече време, мисля пак да си го изгледам, без да бързам.) Аз също го започнах, заради главната, обаче и Маркъс Чанг ме очарова.

Хареса ми и мисля, че си заслужава да му се обърне внимание.:)

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах и последните три серии. Маркус, страхотен този човек-харизма, тяло, елгант и страхотно играе.

Мацката не знам защо я обличаха токова зле, но си игра добре. Интересно беше с тази любов-в сънищата и наяве. Няма да ми омръзне и да го клонират мистър Запазена Марка-Марку:kissx:с. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мацката беше супер. Доколкото Маркус не е мой тип, заради нея гледах. Както вече казах, не си падам много по борбата за власт и богатство, но беше доста интересно, макар на места малко да превъртах. Като цяло си струва гледането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...