Jump to content

Recommended Posts

EZmNlpNXkAEryGj?format=jpg&name=medium

Off Topic

 

EaHNYhaXgAEmn9X?format=jpg&name=large

 

Lost Romance (浪漫輸給你)
Страна: Тайван
Също така известен като: Lang Man Shu Gei Le Ni
Година на излъчване: 2020 – Юни – 07 до 2020 – Октомври - 18
Време на излъчване: Неделя
Жанр: Комедия, Романс
Канал: SET TV
Епизоди: 20
Режисьор: Eri Hao
Субтитри: Английски

 

Участват:
Novel Characters
Marcus Chang като Si Tu Ao Ran
Vivian Sung като Zheng Xiao En
Simon Lian като Duan Mu Qing Feng
Jason Hsu като Si Tu Mo Ran
Tsai Jui Hsueh като Chu Chu
Liu Zhu Ping като Qiu Tian
Chen Xin Yan като Suzan
Real Life
Marcus Chang като He Tian Xing
Vivian Sung като Zheng Xiao En
Kelly Liao като He Ming Li
Jason Hsu като He Tian Jian
Tsai Jui Hsueh като Ling Chu Chu
Liu Zhu Ping като Lin Chun Tian
Chen Xin Yan като Suzanna
Tang Zhi Wei като Hu Chao Qin
Lin Jing Lun като Jason
Li Di En като George

 

Резюме: Zheng Xiao En (Vivian Sung) работи като редактор на романтични романи в издателска компания и мечтае да се влюби в изпълнителен директор. Когато не работи, прекарва дните си, мечтаейки за He Tian Xing (Marcus Chang), красивият изпълнителен директор на компанията, която обитава сградата срещу нейният офис. Докато един ден He Tian Xing магически се оказва пренесен в страниците на романтичен роман под името Si Tu Ao Ran. Въпреки това тя скоро открива, че в тази измислена вселена личността му е напълно различна. Затова Zheng Xiao En се надява да използва всички съвети и трикове, които е научила от романтичните романи, които е редактирала, за да помогне да пренапише сърцето му. Но скоро открива, че в този измислен свят, тя не е главната героиня - а вместо това е зъл страничен герой!
Може ли тя да преобърне историята в главата си - и да завърши с мъжа на мечтите си?
 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Редактирано от mrnkaloto
тагове
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, и Маркус се появи. :yes: Чакаме субтитрите.

Е,сценариите започват да си приличат. "Романса на Тигъра иРозата,нещо подобно.".. Няма лошо. Тук имаме и злодей обаче, не че и Тигъра първоначално не беше , стана душичка,накрая още не съм гледала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Момичета, почитателки на  ,Маркус?. Забравихе ли го ,верно той отдавна не се емяркал. Както виждате,готов е за действие.

Редактирано от mrnkaloto
премахнат неработещ линк
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, vivivan написа:

@bond, ей това е Маркус :D

 

Маркъс Чанг

 

Тук по ми харесва.

Ето оттук някои като мен го захаресваха.

Ама той няма ли тема? Да взема да спретна една,ако друг не иска.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче как могат да ги пускат само по 1 епизод на седмица - това са си 5 месеца влачене, а мисля че няма да се стърпя да чакам да излезе :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорите вие Маркус, та Маркус, бре викам кой ли е тоз...

А то кой бил, и аз съм го гледала, обаче в Between, много ми хареса там с рижавата коса.

И това ще се гледа, ама ще изчакам да излезе целия.

Почнат е на руски тук: :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже Between е от тия гледани по диагонал, не го помня, но помня момичето от Love the Way You Are с един друг ръб:D Ще го изчакам поне на половина преди да го пробвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пепеляшка и  директор. Заради Маркус изгледах първи епизод, който ударен беше, но се чака, като гледам Арлекин романче и едва ли с нещо впечатляващо, освен с Маркус.

Доколко е вярно не знам, но четох, че вчера е излязъл втори епизод. Значи може да не е само в неделя  и само по един по един на седмица.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само попрехвърлих трейлъра и не ме завладя особено.Ще чакам да коментирате, пък тогаз...

А пък.. много харесвам Маркус???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сериала е готин. Аз съм до четвърта серия все още...

Off Topic

 

Действието в романа ми е малко по-блудкаво, ама го разбирам. Все пак е любовен роман и героя е направен само да ходи след оная глупавата, дето я спрягат там за главната героиня / в романа/. Но ми е интересно как ще промени нещата в своя полза баш главната героиня на сериала. /Имена не помня/. 

На моменти чак искам тя да тръгне с приятеля му, не с него. Той ми е много интересен, но от друга страна и той е влюбен в глупавата, та ако ще трябва да става третото колело между главните и да ми страда там, по-добре да си остане влюбен в тая.

Истинския свят обаче е нещо съвсем друго. Действието там, направо първа серия беше страшнааа, много добра. Всичко там е коренно различно. Историята така те хваща. Очаквам да видя как главния ще се събуди и ще си го върне на сестра си, че тая е истинска кобра.

Иска ми се да разбера и оня чичото, каква игра играе, че сякаш май иска тя да затъне, а уж и помага. И той е една лисица.

А русия брат ми е много странен. Малко страхливец ми идва.

 

Да си кажа, харесва ми това, че действието се развива едновременно и на двете места, понеже аз това не го очаквах и ме изненада, но си е голям плюс, защото както казах действието в истинския свят е нещо съвсем различно и яко те хваща историята. От друга страна пък в романа историята е съвсем различна и се е получава нещо интересно...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, Маркус си е запазена марку,а. Изгледах до 8-ма, не е лошо,има какво да се гледа. Главната много говори,но не ми омръзна,че да я превъртам. 

С Маркус добре им се получават нещата. Как ли не се опитва милата, да промени сценария, да стане тя главната героиня, ма не става и не става...

Музиката е много приятна, както и в Усмивката, парчетата са на английски -май повечето.

Сега съм когато е сервитьорка в едно заведение и приятелят- й,другият директор(несподелено влюбените) й се обяснява, ма няма субтитри и не го разбрах съвсем.

Обаче онова със заключването в гардероба и страха от тъмнината, е  най-изтърканото клише , което можаха да използват.

Ама преглътнах го, сериал да става. 

Различното е, че няма такава героиня, която карайки се, да се обяснява в любов...

Оначе някои нейни изказвания не са за изпускане:

Off Topic

Когато го гледа гол в банята и той я видя.

После я пита срам няма ли, а тя му казва,че няма.

И веднага го пита: Ами вие?

А той: Аз какво?

Тя: Да сте такъв прекрасен, е противозаконно.

Харизматичен, мускулест,загорял, с идеално тяло
дори краката ви са дълги/пръстите божествени/руския превод/
Ако сте на моето място, бихте ли се сдържали?

----------------------------------------

Ха-ха-ха ,и той чак падна на дивана уплашен.

 

Русия брат -малко страхливец но получи криле...

Off Topic

 

Успя да овладее положението ама

оная, сестра му го изпрати в една фабрика в която работят тия които са пред пенсия, където и офис няма. Ха-ха.. И каза ако е кадърен  и там може да се докаже. И мисля в осма   доколкото видях,май се е справил или нещо такова.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз успях прилично да се въздържам и да изчакам повече серии , ама след случайно изгледан спойлер за 12 епизод се предадох и го почнах (който го е гледал ще ме разбере) :lol2: Харесвам идеята за преминаване във времето, паралелни светове и т.н., та това ми допадна - сега, няма да коментирам тоя неземен шанс да оцелее в първи епизод (и някои други дребни клишета), но .... екшън да става :) 

Пускам и едно видео от концерта на Маркус, който беше тези дни - двамата с дружката от НЕреалния свят - двамата изпълняват тайванската версия на  Dance monkey :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...