Jump to content

Recommended Posts

Ох, майката ,тя е отвратителна, само за себе си мисли, е накрая се появи майчинският й инстинкт. 

Тя движи в основни линии главното действие в сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз напреднах. Харесва ми сериала, добре се развива действието и засега няма бой, писъци и скубане на коси, което е голям плюс. Вейр е много сдържан, но предполагам, че ще му се вдигне кръвното много скоро. Все още не разбирам на колко точно години е малката. Той каза на 17-18, а тя каза, че е шести клас... как става тая работа??? Колко години да е повтаряла класа? Или в Тайланд тръгват много късно на училище?

Надявам се да стане ясно и да е пълнолетна преди да тръгне да се жени за нея. Като й сложиха малко повечко грим вече не изглежда така фрапираща разликата във възрастта.

Много ми харесва каката. Как можа да израсне такава грижовна и разумна при толкова вятърничава майка? Полицайчето женкар си пада, но тя май ще го вкара в правия път.

В началото ми харесваше приятелката на жената на Вейр,

Spoiler

но сега виждам, че тя подкокоросва хлапето, явно иска да върже таткото, но той й се изплъзва. Жалко за нея, изглеждаше много мила и грижовн, а се оказа скрита гаднярка.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А забеляза ли, че жената на Вейр е партньорката му от Occupied Heart? И се казва Уан, точно както там се казваше? Все едно продължават историята :yes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха! Тая майка взе да ме кефи чак каква е манипулаторка - как се настани в къщата на мафиота все едно е нейна, че и гости си покани с чужда вечеря да ги храни - подреди си плановете набързо. И как го командори! Чак се чудя как така досега не го е строила в две редици и да си е взела документа за заема, каквато е властна, той очевидно не може да се справи с нея :rofl:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, ако не беше толкова гадно, направо щях да кажа, че си получи заслуженото. В случая нагледно показаха поговорката "Който гроб копае другиму, сам пада в него". Не се осъзна тази жена дори и когато 

Spoiler

мафиотът почти изнасили собствената й дъщеря. Чак като й се случи на нея самата й дойде акъла в главата. Ама тя уж се пише с много житейски опит, а ходи по мъжките спални по сатенено халатче с мегадеколте да си говори с пияндурници... 

Иначе доста бързо се съвзе и взе да крои нови планове. Голяма сводница, лика прилика са си с мафиота, да вземат да се вземат накрая... Явно изобщо не е още за изхвърляне, стара била! :huh:

Прилича ми на мисиз Бенет от "Гордост и предразсъдъци" - все крои как и на кого да хариже дъщерите си :lol2:

А малката като видя чичото да се вихри на кайтсърфа и й падна ченето. :tongue: Малко й трябваше, че да се влюби. Даже и от спасяването и изкуственото дишане нямаше нужда, тя вече беше лапнала, гледаше го с възхищение и забрави и отмъщение и всичко.

И на мен той най-накрая ми се издигна в очите :rolleyes: Не очаквах човекът да е такъв екстремист :yes: Евала!

Ех тези корейски сериали! И аз гледам, ама не мога да обясня на никой как да стигне до хотела, най-много да му се извиня и да му се обясня в любов :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ох, тая Мон направо пращи от акъл! Върлува пандемия, а тя тръгнала да го съблазнява със симулиране на температура и кашлица :slap: И после се чуди какъв мъж бил...

@seal_reinforce ти нямаше ли да го гледаш? Излязъл е до края и има субки на английски.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ти дойдеш да гледаш Психото ;)

 

Ти па, зайците ги бригат пандемиите, мислиш :D

Веир ми мяза на професор по ядрена физика с цайса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce ти изнудваш ли ме? В Психото сте един куп народ, има с кого да си коментираш, аз за какво съм ти?

Абе не знам дали ги брига, ама не ми се струва особено съблазнително някой да ти кашля насреща и да текат сополи. 

Ядреният физик ако знаеш как сърфира и джогира! :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрав за тези,които си падат по Веир и тези на които цайсите му, им изкривяват погледа.от него.:)

от Mister Indy Honey Hipster

 

 

Много забавно сериалче отначало.Така съм се смяла с неговата бенка.

После ще се прехвърля на този.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, този вече съм го гледала! С много превъртане. Но на Вейр не му ходят комични роли, предпочитам да е сърдит, бесен, ревнив и да страда. Никакви усмивки и шегички за него. <_<

Spoiler

Аз след този, ако оцелея, мисля да прегледам Пин Анон.

Тука мащехата ми е първата любимка, само заради нея си струва да гледам - уникално смешна ми е каква е нахална и как се дърли с Монката без традиционните писъци, крясъци и скубане на коси. Иначе засега главните хич не ме впечатляват. Очаквах да има отмъщение, а то едно нищо. Братът и сестрата са къде по-интересни за гледане, макар че при тях работата е ясна, няма никакви въпросителни. На него любовта му определено минава през стомаха, тя е главен готвач, какво му трябва? Даже рамьон вече се нагласи да ядат, маминка ако знае, ще позлати оня храм, че по едно и също време й се изпълняват всичките желания. Ами не е чак такава егоистка значи жената - за себе си нищо не иска, само да устрои щерките си с богати съпрузи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 4 часа, Чингулинка написа:

@seal_reinforce ти изнудваш ли ме? В Психото сте един куп народ, има с кого да си коментираш, аз за какво съм ти?

 

Да. А аз за кво съм ти, като тоя вече си го изгледала почти :rolleyes:

Главната, ако те кефи, ще ти я препоръчам в друг, ама не съм го довършила още.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа, ще има отмъщение, доволна съм :D Добре че е мамчето, че иначе наникъде нямаше да отиде сериала. Само да кажа, изобщо не разбирам за какво й трябва да жени дъщерите си за богаташи? като толкова иска пари, напълно съм убедена, че с нейните манипулаторски способности съвсем лесно самата тя може да оплете Вейр и да се омъжи за него. Все още си я бива на външен вид, не е за пенсия.

Тя да знае, че лейтенантът вече четири рамьона е ял у дома й с каката и то изобщо без нейна намеса и настояване...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 minutes ago, seal_reinforce said:

 

Да. А аз за кво съм ти, като тоя вече си го изгледала почти :rolleyes:

Главната, ако те кефи, ще ти я препоръчам в друг, ама не съм го довършила още.

Ааа, не съм го изгледала, дори средата не съм стигнала още. Само те информирах, да знаеш, че има английски превод вече, щото изглеждаше заинтересована. Кат не щеш, не гледай сега. После сама ще си коментираш.

Главната не ме кефи, кефи ме майчето. Такваз гаднярка отдавна не съм виждала в сериал, толкова да е подмолна и такъв гениален манипулатор, направо загубен талант, тя държави трябва да управлява, политиката идеално й се отдава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rofl: Ще му го върнат на Вейр за малолетната любов, видях че 2021 го готвят да се влюби в баба :lol2:

Krong Nampueng

Spoiler

He knows as soon as met her that his life is for her but she appear to be his gradma. Tiaoleng, successful businessman in Phuket, was murdered. Chalumpol must fins out the truth meanwhile feel shaken toward Nampueng, his youth grandma

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Чингулинка написа:

:rofl: Ще му го върнат на Вейр за малолетната любов, видях че 2021 го готвят да се влюби в баба :lol2:

Krong Nampueng

  Скрий съдържанието

He knows as soon as met her that his life is for her but she appear to be his gradma. Tiaoleng, successful businessman in Phuket, was murdered. Chalumpol must fins out the truth meanwhile feel shaken toward Nampueng, his youth grandma

 

 Замислих се за такава врътка.... ако тя е майка на младата съпруга на възрастния му баща може и да ги докарат на прилично сходна възраст :lol2: След "влюбен съм в съученичката на мама " от Beautiful lie вече не се шашкам чак толкова :lol2: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, vivivan написа:

 Замислих се за такава врътка.... ако тя е майка на младата съпруга на възрастния му баща може и да ги докарат на прилично сходна възраст :lol2: След "влюбен съм в съученичката на мама " от Beautiful lie вече не се шашкам чак толкова :lol2: 

Голяма баба, няма що на 23, той на 32. Сигур е фентъзи нещо сериала. Отива в миналото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще има ли отмъщение или не, моля ви кажете ми!!! Вече колко епизода никакво отмъщение не се задава на хоризонта, даже напротив! И мащехата изчезна, пратиха я в десета глуха и взе да ми става скучно. 

Полицайчето пък, дето уж се прави на голям отворко, оставя една разглезена богаташка щерка да го върти на малкия си пръст вместо да й бие шута, много ме е яд!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Легална възраст за секс в Тайланд - 15 години

Легална възраст за женитба в Тайланд - 17 години

Легална възраст за консумиране на алкохол в Тайланд - 20 години

Употребата на дрога е забранена на всякаква възраст, до 2017 година наказанието е било смърт.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не разбирам отношенията в тоя лакорн.

Spoiler

 

Главният има къща-палат с десетки стаи. Няма намерение да прави главната своя жена в действителност, само да се грижи за нея като баща. Изобщо не счита за нужно да й обясни това. Обаче я слага да спи в неговата спалня, а той спи на дивана. Това изглежда че ще продължи месеци, ако не и години. Защо си го причинява? Явно се мисли за железен, но при първото й спъване в тъмното и падане върху него сдава багажа. 

Второстепенната героиня има намерение да се жени за главния. Защо, не е ясно, пари не й трябват. Той и хабер си няма за това. Тя цяла година се грижи за дъщеря му като за своя, както и за него - устройва официалните му приеми и др. Красива  жена с опит е. Обаче толкова време не е правила никакъв опит да го съблазни, а както видяхме, нямало е да бъде толкова трудно - само да загаси лампата.

Майката е хитра, красива и алчна. Обаче не й идва наум тя самата да си хване някой богаташ, а все се мъчи дъщерите си да пробута, макар че те явно не искат, а и след женитбата никакви пари не й носят.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...