Jump to content

Recommended Posts

Xbk6Jf.jpg

Off Topic
Марн Банг Джай (2020)
Марн Банг Джай (2020)
Марн Банг Джай (2020)
Марн Банг Джай (2020)
Марн Банг Джай (2020)
Марн Банг Джай (2020)
Марн Банг Джай (2020)
Марн Банг Джай (2020)
Марн Банг Джай (2020)

 

 

ม่านบังใจ

 

Държава: Тайланд

Епизоди: 10

Излъчване: 26 май 2020 г. - 29 юни 2020 г.

Дни: Понеделник вторник

Оригинална мрежа: Канал 7

Продължителност:1 ч.ч. 35 мин.

Жанр:романтика,драма

Участват:

Off Topic

 

Weir Sukollawat Kanarot в драмата на Marn Bang Jai Thai (2020)
Taen 
нMook Mookda Narinrak в драмата на Marn Bang Jai Thai (2020)

 

 

 

 

 

Описание:

 

Лада учи в интернат, а баща й живее с новата си съпруга Сойхон(Сой)
и доведената дъщеря Сойсон(Сон). 
Баща й претърпява инцидент, попада пред  колата на Taн и умира. 

Преди да умре моли Тан да се погрижи за дъщеря му-Лада.
Taн е богат вдовец,който живее с дъщеря си и  брат си Тай, който е полицай 
След като  узнава, че Сойхон се опитва да продаде Лада
китаец--лихвар, той предлага да й стане опекун.

Но мащехата й променя намеренията му с изфабрикувани  лъжи,

за да се  реши той да й предложи брак, 

Той дори и не подозира коварния план който

е замислила Сой, с който

 с който ще накара Лада да се съгласи.

Така започва брачният им живот, който никак не лек и гладък-
Лада иска да си отмъсти,защото смята Тан за виновен.

Какво ще стане с брака им,ще могат ли да намерят път към любовта?

 

Трейлър::click:

 

Свали::click:

С руски субтитри-онлайн:click:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за темата, Лу! :thanks:Чудих се от къде ми се струва позната "муцунката" на главната, ама след като й погледнах филмографията се сетих -" Масая" и сериала за райбойниците със свръхсили. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малката е много красива и...  много малка, дано не се оправдават с това и не ни оставят само с гушкане пред камерата. А пък Weir тука с тия очилца е супер, да не би да го играе интелигент, май досега не съм го гледала такъв, ще е интересно да го видим... ама не храня много надежди за нещо различно... Обаче чакам с нетърпение!:panda-145:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce не си давай зор  - Неко-то май бавят превода, заради качване на епизоди с техния превод по разни сайтове и фейсбук :(

102830475_2763967610546016_5154849539949

 

Off Topic

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф, то па щото на скапания им сайт много може да се гледа :rolleyes:

Ще дебнем другаде, аз не държа да гледам текущо. Толкоз риби в морето, като гледаме, поне да е качествено. Не с хиляди pop-ups и претупани субси. И на тоз ще му дойде времето да го пуснат в по-нормалните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама защо даде този линк,не че не ми е попадал Неко и не съм го използвала. Взех, че прочетох резюмето.Малката ще открие истината,ама късно,сърцето на нашия

преди 13 минути, vivivan написа:

@seal_reinforce не си давай зор  - Неко-то май бавят превода, заради качване на епизоди с техния превод по разни сайтове и фейсбук :(

102830475_2763967610546016_5154849539949

щъи лопнало...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лу, оплакваш се от спойлери или го откриваш и другаде с английски освен в Неко? Ако да - давай, ако не - превеждай! :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana сори, ама тука са английските букви :D А то ясно че главната ще сдаде багажа - рано или късно.... не ми мяза да е някаква супер мелодрама

Аз ще си чакам - с руското не сме на ти :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, има,те от руската не знам дали не са и повече.

Първите серии ми харесаха, поне до 5-та да изгледаме,че тогаз , ако все още е интересно да препоръчваме...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като каза руски, днес се опитах за пръв път да гледам някакъв лакорн с руска озвучка, щото само това намерих в нета и си казах, че все пак руски има по-голям шанс да разбера отколкото тайски. Голяма забава е. Превъртам на вентилатор, но краят на епизодите винаги го гледам най-подробно, щото чакам как озвучителката ще каже: Озвучила Юлия Просенюк, ама с такъв тон, все едно приказка чете и е дошла вълшебната фея. Уникална леля! 

А тоя лакорн тук, като гледам снимките отива на педофилия. Не се и надявайте на нещо повече от целувка по челото. И без това хич не си подхождат двамата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, то затова е и 10 серии. Ама то и затова на чичака бушона ще прегори... Да чака... на малката мерака....:D

На постера се милват, че да видим...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чингу, така като се дописваш, требе да вървя след тебе да разлайквам :D

 

11 години, ама барем са в правилната посока. Не е като тя да му е тетка. А Веир бая ги дърпа и размята, не вервам да й прости :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ний и тетките с малчовците гледаме, някои... Особено по-едритчките на ръст, които им е трудно и да клекнат...и умеещите да се целуват,за голотата, не говоря,те направо така си се появяват... Тествани....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@seal_reinforce абе дописах, щото се сетих, че все пак нали трябва да кажа нещо по темата... Ама тоя ако мисли и да я млати, ще трябва да се обадим на социалните. Но с тия джамове нъл ша е ентелегент, не вярвам да си служи с груба сила.

Лу, нямам против възрастовата разлика, а само да не е малолетен никой все пак, а тук в случая момата го раздава ученичка шести клас. А неподхождането е по визия само, не стоят добре заедно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana чакаме една тетка с малчо :lol2:

По темата - Вейр не му е първа роля с млада ученичка - има опит с укротяването на опърничавата, ама в Morrasoom Sawat бяха едни други по - разкопчани ризки :lol2:  

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...