Jump to content

Recommended Posts

vnpYpf.jpg

 

Off Topic

ZoVljf.jpg

 

 1gy67f.jpg

 

QX6b6f.jpg

 

 qwpJQf.jpg

 

  2D2Wdf.jpg

 

j4pD8f.jpg

 

EDzWpf.jpg

 

BwZn7f.jpg

 

BwAXzf.jpg

 

 EDBAbf.jpg

 

j4dRwf.jpg

 

 BwkOVf.jpg

 

dojpDf.jpg

 

 qwmZPf.jpg

 

 j4kmJf.jpg

 

w2Pdnf.jpg

 

 0vWqKf.jpg

 

BwkORf.jpg

 

 QXDE5f.jpg

 

 eo7Z8f.jpg

 

RJ17of.jpg

 

 6LR5Wf.jpg

 

 qwmjKf.jpg

 

kW52vf.jpg

 

 2DpVVf.jpg

 

 XbWqpf.jpg


 EDKOmf.jpg

  rxwdyf.jpg

 

 0vr77f.jpg

 

1gNBKf.jpg

 

 WBLkXf.jpg

 

 

2qXbOf.jpg

 

 QKemQf.jpg

 

 

Immagine

 
 

y7mbdf.jpg

 

 Z1Zq7f.jpg

 

D4BOU7MVUAAujo0.jpg

 

Immagine

 

You Are My Destiny/ 你是我的命中注定

Fated to Love You, Ni Shi Wo De Ming Zhong Zhu Ding,

I am destined to love you

Драма: Ти си моята съдба

Страна: Китай

Епизоди: 36

Излъчено на: 5 юни 2020 г. - 23 юни 2020 г.

Дни: Вторник, сряда, четвъртък, петък, събота, неделя

Оригинална мрежа: Tencent Video

Продължителност: 45 мин.

Субтитри: Английски

Свързан с: Fated to Love You  命中注定我愛你   (CH, 2008)

 Fated to Love You 운명처럼 널 사랑해  (KR, 2014)

You're My Destiny เธอคือพรหมลิขิต  (TH, 2017)

You Are My Destiny 你是我的命中注定  (CH, 2020)

Xbn1Zf.jpg

Участват:

Xing Zhao Lin като Wang Xiyi

Liang Jie като Chen Jiaxin

Fu Jing

Li Jiu Lin 

Lin Feng Song

Leanne Liu

Liu Liu 

 Описание:

На круизен кораб, пътуващ за Унгария, младият художествен редактор Чън Дзясин  среща  високообразования Уан Сии, наследник на огромен конгломерат.
Изгарящите страсти бързо довеждат до сватба. Малко след сватбата Чън Дзясин забременява.

Тя дава приоритет на семейството пред кариерата си, преди да претърпи спонтанен аборт. С разбито сърце,  отпътува сама за Унгария за да учи. Там преминава през изпитания и премеждия. Но с постоянство и помощ от приятели, става професионален грънчар. Междувременно след  седем години раздяла Уан Сии се превръща в зрял мъж,

осъзнавайки  семейните задъжения и отговорности в кариерата . 
След седем години двамата отново се срещат в Унгария.

 

 

Свали с английски субтитри :click: :click: :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле и Китайците ли вече имат версия на Fated to Love You :D, ми доколкото видях субките са от WeTV значи нетрябва да се машинен превод но кой знае..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lukreciana на WeTV са пуснали  от раз 8 епизода за виповете и то с английски субтитри и някой ги е пуснал и към нас простосмъртните :D

 

Иначе много му се чудя на това - -актьорите добре, ама тази тема толкова са я предъвквали, че..... аз корейското и тайландското не можах да изгледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, bond написа:

Историята така или иначе е хубава. Не е лошо да си я припомним пак.

 

Преди 1 час, vivivan написа:

@lukreciana на WeTV са пуснали  от раз 8 епизода за виповете и то с английски субтитри и някой ги е пуснал и към нас простосмъртните :D

 

Иначе много му се чудя на това - -актьорите добре, ама тази тема толкова са я предъвквали, че..... аз корейското и тайландското не можах да изгледам.

Ето,бонд няма нищо против да си я припомни:D.Актрисата и актьора са готини,особено актрисата,та затова.

Бонд, сега ще пусна една тема на тайландски сериал,само 10 серии(ако няма ), от по 100 минути,там главната е красавица...

 
Off Topic

 

    

детайли

Mookda Narinrak

 

Първо име: Mookda

Фамилно име: Narinrak

Родно име: มุกดา นรินทร์ รักษ์

Също известен като: มุก

Националност: Thai

Пол: Женски пол

Роден: 26 юли 1996 г.

Възраст: 23

 

Mookda Narinrak е роден и израснал в Тайланд. Звездата от инстаграм е тайландски модел, танцьор и актриса, която наскоро подписа договор с Канал 7. Mookda се състезава в Miss Teen Thailand през 2011 г., като заема първо място.

 

 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Rina написа:

Предварително благодаря за тайландската версия. Бих я гледала. Между тайландците има красиви жени и мъже, особено тези със смесена кръв. 

Рина,ето я тайландската:click:,тази е китайска. Става въпрос за тайландски сериал с красиви жени ,

щот bond е по красавиците, и щот главния не е кой да е, а Веир,всеобщ любимец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледала съм тайванската(мелодрама с ежедневие) и корейската(мелодрамата стана драма с мноо реване), за тайландската още не мога да събера кураж, а за тази ...първо ще изчакам отзивите тук:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

Рина,ето я тайландската:click:,тази е китайска. Става въпрос за тайландски сериал с красиви жени ,

щот bond е по красавиците, и щот главния не е кой да е, а Веир,всеобщ любимец.

Лу, много се извинявам, че те апострофирам, но предполагам, че се е получило объркване, защото хем пишеш за тай версията на този сериал, хем обясняваш за друг, на който вече видях, че си му пуснала тема. Та, позволявам си да понаредя нещата.

Първо, линкът, който си дала не препраща към тайландската версия, а връща към тази тема . т.е. китайската. /случва се- техническа грешка/

Ето я страницата тук на тайланската версия .

Второ,  Вейр се подвизава в сериала, на който пусна тема. В тайланската версия на Дестини-то играят Естер и Би Сукрит. 

------------

Като цяло, прочитайки синопсиса ми се струва, че са се пробвали да избягат от плътното копиране на сюжетната линия, а са взаимствали само лайтмотива й. Но това ще се разбере само след като се гледа.

------------

Мдааа, след като изгледах трейлъра, вече не съм много сигурна в горно ти си твърдение. Доста са общите неща/ тъпите ъгли;)/ , но все пак , само гледане ще даде реална представа за нещата.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,благодаря,поправих го в горния пост. Дори го сложих в темата,щот там линковете не са към спирита.

Не ми се търси,защото не ми излизат,писах преди,че съм скарана с търсачката.

Ще търся в азбучника,ама като имам време за другите линкове към спирита.

Писала съм за този тайландски на който ще пускам и вече пуснах темата,не за тайландския You Are My Destiny,той вече си има тема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз търся по азбучник в повечето случаи.  Прегледах темата за новия лакорн на Вийр. И тук благодарности!:thanks:

Да не е съвсем спам, подозирам че това е някое от ОСТ-тата на китайската версия.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, debil4e said:

Гледала съм тайванската(мелодрама с ежедневие) и корейската(мелодрамата стана драма с мноо реване), за тайландската още не мога да събера кураж, а за тази ...първо ще изчакам отзивите тук:)

И аз тези двете съм гледал. Тайландската няма да я гледам, поне засега. Тази ще я проверя. Лично аз си падам най-много по тайванската.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За момента този прочит на историята определено е любимият ми и измества корейския, който поне за мен беше най-интересен. Харесва ми химията, която двамата главни актьори имат помежду си. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно е да се видят различните версии на някоя от емблематичните азиатски истории. Особено, ако харесваш въпросната история, като мен. Дори да знаеш наизуст случващото се, дори да те подразват някои характеристики на конкретната реализация, гледаш пак.

Мисля, че е редно да коригираме мъничко резюмето. Дзясин забременява на кораба след поредното разочарование от приятеля ѝ, няколкото недоразумения и сериозното количество алкохол. Раздялата между главните е 3 години.

Отлагах го защото много не ми допадаше двойката, но не издържах дълго. Продължавам да си мисля, че физиономиите на двамата не бих ги събрала, но то не е само до външност. Раздаването им в персонажите ме постави на място, да си спомня, че красивото не се вижда с очите само. Мисля, че прекалиха с предъвкването на загубата на детето, която ги раздели. И можеше да оставят повечко време за щастливия край. А знаете ли, че са направили бабата като Мерилин Монро? Ха!

След неизбежното сравнение, смятам че продължава да води в моята класация тайванската версия. Но гавният герой на китайците е най-човечен, разбран, готин отвътре. 

Хареса ми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В сравнение с тайванската верия, тази е по разчупена и много ми допада. По интересна е. Аке се наеме и някой да я преведе ще е още по добре. Заслужава си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...