Jump to content

Recommended Posts

qDFMNVdNg6zkmTrkgJ1ekczPjWe.jpg

 

Off Topic

EZuWWwzUEAAn9Vy?format=jpg&name=smallEZuWWwyUEAA1ytg?format=jpg&name=small

EZuWWwzUcAAueWg?format=jpg&name=smallEZuWYK6U8AAKopr?format=jpg&name=small

EZuWYLDUYAIMmUg?format=jpg&name=smallEZuWYLNU4AAMa9G?format=jpg&name=small

 

Was It Love? (우리 사랑했을까)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: We Were In Love
Период на излъчване: 8 юли 2020 – 27 август 2020 г.
Време на излъчване: Сряда - Четвъртък 21:30
Жанр: Комедия, Романс, Драма
Канал: jTBC, Netflix
Епизоди: 16
Режисьор: Kim Do Hyung (18 Again, Flower of Revenge, Moon River, Princess Hours)
Сценарист: Lee Seung Jin
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Song Ji Hyo като No Ae Jung
Son Ho Joon като Oh Dae O / Cheon Eok Man
Song Jong Ho като Ryu Jin
Kim Min Jun като Koo Pa Do
Koo Ja Sung като Oh Yeon Wo
Kim Da Som (Sistar) като Joo A Rin
Baek Soo Hee като Choi Hye Jin

Ro Woon (SF9) - епизод 6

 

Резюме: Но Е Джонг (Song Ji Hyo) е филмов продуцент и самотна майка. През последните 14 години не е имала гадже, но сега в живота ѝ влизат четирима напълно различни мъже. О Де О (Son Ho Jun) е мистериозен писател на бестселъри. Рю Джин (Song Jong Ho) е популярен актьор, докато Ку Па До (Kim Min Jun) някога е бил гангстер, но сега е изпълнителен директор на финансова компания. О Йон У (Koo Ja Sung) е млад учител по физическо възпитание с добър външен вид и очарователна усмивка, които го правят един от най-популярните преподаватели в училището му. Как ще се развие животът на Но Е Джонг от тук нататък?

 

 

Свали с английски субтитри :click:

 

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

 

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обичам да заспивам на фона на корейска реч и често го праавя със скучни за мен сериали. Та този си го пуснах преди ден-два със същата цел. :blink: И 4 часа си ги изкарах в будуване. Много добро начало. Още не знам какво точно ме привлече, но си има интрига, забавно-смешни моменти, четирима мераклии(кандидати) за ръката на една жена (Боже, дай и на мен така)... Чакам да видя как ще оакат сериала откъм средата натам, въпреки че се надявам да не позная. Определено излезе от списъка "Приспивателни сериали"... засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си го следя този сериал. Има клиширани моменти, но ме кефят всички, особено писателя е голям образ. За първи път гледам Сон Хо Джун във водеща роля. Допада ми тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен очите ми са в даскалчето. Като го видя, вечно се сещам за една бивша колежка на възраст около 50-те, която на всяка втора дума вметваше: "Ама какво хубаво момче, бе!" Та и аз сега така( като я докарах до нейната възраст) - Ма много хубаво момче бе, хора. Едно такова височко, стройно, сладко...  и младичко. :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, dido100 said:

1,777% рейтинг за последната серия.

И? Да спра ли да го гледам? Има толкова много сериали, че едва ли някой може да насмогне с гледането. Както вече съм писала тук-там из темите - хората са различни и вкусовете им също. Ако за едни екшъните, в които се лее кръв като из ведро са върха на сладоледа, за други въпросният жанр може да не е предпочитан. Аз, например, не си падам по ужасите. Лирична душа имам. Коефициентът под две едва ли би ме спрял да си доставям удоволствие с гледането на нещо като “ Was it love”. И както се казва - за всеки влак си има пътник. Аз реших да попътувам на този, въпреки че за експертите, които дават оценки и създават коефициентите, влакът не предлага лукса на Ориент експрес. Толкова от мен. Ако някой вече има мнение за сериала, да пише. Ако не -здраве да е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса сериала, с изключение на тъпият финал. Сюжета, развитието не беше лошо. Опитваха се да правят разни многоъгълници. 

Off Topic

Голяма раздяла, събиране отново,  обещания и клетви в любов. Няма да те карам да плачеш отново. Ама знаеш ли какво , сега ще те изоставя отново и ще се видим някога, ама те обичам??  И тя отново с разбито сърце.  Той толкова много я обичаше ,че пет пари не даваше за нея. И главният герой след  2 години цъфва, отново ни лук ял ни лук мирисал??  Изоставих те за 14 години, що да не те изоставя отново за още 2 години? То сякаш живота им е безкраен на тия? И коя жена ще го приеме обратно след поредното предателство?  Тия корейци тотално са изперкали с такъв финал.  Как може да изоставиш "любимият" си човек с оправданието ,че е за негово добро?  И каква беше тая сватба накрая? На дъщеря им. Те на колко години я ожениха? 16? Какво искаха да покажат с това?  Че дъщеря му не го беше приела, защото майка и я водеше до олтара?  Финала беше по тъп и от сцената когато пуснаха дъщеря си да отиде да вземе чантата си от сграда пълна с газ.  И причината за новата раздяла беше толкова тъпа - романът му бил лъжа? И кой има право да го твърди това?  От кога романите се базират само на истината?  Нелепа работа. След толкова молби и обещания и той избяга при първият проблем. И сега не можеше да каже, че не знае за дъщеря си. Главната героиня му каза , давай да се борим заедно с трудностите. И то какво се получи , той ги остави да се борят с трудностите, а той отиде на спокойна място да си пишел романа.  Толкова нелепо , че чак смешно.  

Не се учудвам на слабия рейтинг на последния епизод(споменат по горе). 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...