Jump to content

Recommended Posts

Каквото и да правят, дори реклами да снимат, все пак са серийни убийци. То посредник, то доставчик - повече на бизнес, отколкото на удоволствие прилича. Но пък от друга страна свежо и необичайно.

• Upvote 1

Преди 2 часа, Lawandula написа:

Зависи с каква цел ги трепят. Може да печелят много повече, отколкото са дали. Я си представи, примерно, че правят атлас по анатомия, като на Пернкопф.

Може, може. И за органи в болницата. 

On 8/26/2020 at 9:13 AM, Lawandula said:

На всички сериали почти са прекратени и програми с повече участници. Само "дървесата" ще гледаме, защото е готов заснет, доколкото прочетох. Там в Корея, за разлика от тук, вярват, че има вирус и при все, че на 3-4 дена умира един(реанимацията им е явно на супер ниво), пак за разлика от тук, на 40 градуса  и мега влажност, носят маски навсякъде и навън задължително. Даже в кафенетата гледах, като не пиеш и ядеш повече от две минути, маската пак задължителна.Дисциплина и отговорност към останалите му се вика.

Дават още на летището. В здравния център. Маски, хартиени термометри за 5 дни, маски, торби за смет със знак BIOHAZARD :)))) и кило дезифектанти. Сега се скъсва да вали, добре, че дограмата е нова, защото в понеделник ще мине новия тайфун с 80 км/ч. Детето днес кацна в Инчон....

01.jpg

03.jpg

02.jpg

• Like 2
  • Sad 1
  • Upvote 1

Пускат си хората серии. В момента гледам 11-та. 

А дали е излъчен ,12 епизод в Корея,като пишеше на 3 .09? Не го виждам качен в Авистаз.

преди 4 минути, nig написа:

А дали е излъчен ,12 епизод в Корея,като пишеше на 3 .09? Не го виждам качен в Авистаз.

Не, беше отложен.

• Thanks 1
  • Upvote 1

Сериалът рязко задобря. Героите станаха по-адекватни, актьорската игра и досега беше добра, но сега вече си личи, че напълно влязоха в образ. Самата история е може би малко предсказуема, но това не я прави не интересна. Аз обаче съм оптимист и очаквам изненадващи обрати. Може пък

Spoiler

да не е син на баща си.

• Like 3

И Джун Ги - страхотно изпълнение. Актьорът, който играе истинският син на доктора също прави чудесно превъплъщение - гнусен плазмодий. 

Off Topic

Докато Хи Сон разказваше на жена си миналото си и на мене ми мина мисълта, че може и да не е кръвно свързан с баща си. Какво се е случило през тези първи 10 години от живота му, които не помни. Защо майка му му е дала касета със запис на гласа и да я помни преди да изчезне. Как е изчезнала и дали наистина костите, които са идентифицирали на една от жертвите в гората са действително нейните. Защо сестра му не тъжи за майка си. Странна работа. Защо докторът бие сина си гений. Защо синът математически гений си гризе ноктите. В една от сериите майка му, казваше на "внучката си", че майка й не трябва да я заставя да учи, а да й позволява да играе. Явно тя е тормозила сина си като малък. Нищо чудно баща му да го е пребивал. Дали са го изпратили в Америка само, за да учи или защото е имал психични отклонения и криминални прояви.

Дано възстановят скоро снимките, защото спряха на най-интересното.

• Like 5
  • Upvote 1

Още 5 серии и всичко ще ни стане ясно. Дано не чакаме много.

• Upvote 1

Искрено се надявам следващият  епизод да е наистина на  9 септември. Тъкмо се засилиха по баира и те и ние и ако ни прецакат с дълго чакане ще е язък за барута.

А какъв е този Special епизод -1,който е качен в Авистаз?

Преди 1 час, nig написа:

А какъв е този Special епизод -1,който е качен в Авистаз?

Предполагам сбирщайн за пълнене часа за излъчване на 12 епизод.

• Like 1
  • Haha 1

Втори или трети сериал за годината, не съм сигурен. Малко плахо го започнах и дори щях да се отказвам по простата причина, че не ми се гледаше Lee Joon Gi (И Джун Ги) в отрицателна роля + прекалено криминалната/ психопатска нотка, която се носеше от резюмето и няколкото хвърлени погледи на сцени от първите епизоди. Както и да е почнах го - Първи и втори епизод с малко мъка в какво ще се развие сериалчето и в същото време вече към трети, четвърти епизод взе да ми харесва. И сюжетно какви връзки се разкриват и на къде водят + играта на актьорите. Много добре върви. Не спирам да се радвам на работата с камерите и гледните точки на хората от екипите на корейските/азиатските сериали/филми.

• Like 3

Аман вече...отказвам се. Нищо отникъде не мога да сваля. Само два епизода от мастърс с отвратително качество, следващите изобщо не тръгнаха. При руснаците намирам само с руски дублаж. Чак си направих платен абонамент във вики, за да ги гледам, и те, да им се не види, само до 6-ти епизод. Яд ме е на себе си, все се заричам да не гледам сериали, преди да са свършили по тв. Голямо ходене по мъките! Изненадвам се, че при руснаците няма голям интерес към драмата; друг път пускат по много различни версии със и без субтитри и т.н. Жалко, защото е страхотна и супер интересна според мен, много динамична и с добри актьори. Джун Ки отдавна ми е любимец и, както винаги, не разочарова. Приятно гледане на тези от вас, които имат достъп! :cry:

Преди 3 часа, ivanjelina написа:

Аман вече...отказвам се. Нищо отникъде не мога да сваля. Само два епизода от мастърс с отвратително качество, следващите изобщо не тръгнаха. При руснаците намирам само с руски дублаж. Чак си направих платен абонамент във вики, за да ги гледам, и те, да им се не види, само до 6-ти епизод. Яд ме е на себе си, все се заричам да не гледам сериали, преди да са свършили по тв. Голямо ходене по мъките! Изненадвам се, че при руснаците няма голям интерес към драмата; друг път пускат по много различни версии със и без субтитри и т.н. Жалко, защото е страхотна и супер интересна според мен, много динамична и с добри актьори. Джун Ки отдавна ми е любимец и, както винаги, не разочарова. Приятно гледане на тези от вас, които имат достъп! :cry:

Ето ти тук  със субтитри на руски от няколко групи. Ако държиш да ги сваляш, а не да гледаш директно, можеш да ги сваляш от мобилната версия на вконтакте. Преди беше лесно с десен бутон и запиши като, но от една година стана по заплетенко.Ето как се сваля, каквото искаш видео от вконтакте

Off Topic

Пишеш горе в лентата на страницата, където ти е видеоклипа  m.  Примерно имаш това-  https://vk.com/vip_big_bang   Слагаш https://m. vk.com/vip_big_bang и минаваш към мобилната версия.Отваряш си дадения видеоклип, който ще сваляш, но без цял екран. В полето под него без значение къде даваш десен бутон и кликваш на   преглед на изходния код на страницата.Излизат ти една камара букви и цифри.Тогава натискаш   ctrl+F и ти излиза поле за писане, в което пишеш .mp4  и ти излиза в жълто и др цветове различното качество 360, 480 , 720 .Кликваш на което искаш и в нов прозорец ти излиза видеото. Тогава чак с десен бутон върху него ти дава запиши като... и го сваляш

Аз ги свалям, когато е нещо вървящо, тъй като заради авторски права изчезват бързо,  после ги качват в някакви други забутани, дето трудно вървят онлайн.

• Like 2
  • Thanks 1

Още по-лесно е от тук или тук. Не са торенти, не изисква регистрация. Малко е досадно с рекламните сайтове, но свалянето става за 2-3 минути, ако ти е добър нета. Субтитрите теглиш от унакса и си гледаш.

Тук го има с руски субтитри до 11 епизод включително, но трябва регистрация. Иначе се сваля лесно - кликваш и то само си тръгва.

• Upvote 1

6 hours ago, Lawandula said:

Ето ти тук  със субтитри на руски от няколко групи. Ако държиш да ги сваляш, а не да гледаш директно, можеш да ги сваляш от мобилната версия на вконтакте. Преди беше лесно с десен бутон и запиши като, но от една година стана по заплетенко.Ето как се сваля, каквото искаш видео от вконтакте

Reveal hidden contents

Пишеш горе в лентата на страницата, където ти е видеоклипа  m.  Примерно имаш това-  https://vk.com/vip_big_bang   Слагаш https://m. vk.com/vip_big_bang и минаваш към мобилната версия.Отваряш си дадения видеоклип, който ще сваляш, но без цял екран. В полето под него без значение къде даваш десен бутон и кликваш на   преглед на изходния код на страницата.Излизат ти една камара букви и цифри.Тогава натискаш   ctrl+F и ти излиза поле за писане, в което пишеш .mp4  и ти излиза в жълто и др цветове различното качество 360, 480 , 720 .Кликваш на което искаш и в нов прозорец ти излиза видеото. Тогава чак с десен бутон върху него ти дава запиши като... и го сваляш

Аз ги свалям, когато е нещо вървящо, тъй като заради авторски права изчезват бързо,  после ги качват в някакви други забутани, дето трудно вървят онлайн.

Lawandula, благодаря много за подробните инструкции!! Не, не държа за свалянето, но нета ми не е никак добър и обикновено с гледане онлайн трудно се получава. :thanks:

5 hours ago, Tara said:

Още по-лесно е от тук или тук. Не са торенти, не изисква регистрация. Малко е досадно с рекламните сайтове, но свалянето става за 2-3 минути, ако ти е добър нета. Субтитрите теглиш от унакса и си гледаш.

Tara, благодаря много! Ще опитам! :thanks:

2 hours ago, bond said:

Тук го има с руски субтитри до 11 епизод включително, но трябва регистрация. Иначе се сваля лесно - кликваш и то само си тръгва.

Bond, благодаря за линка! Нямам търпение да изгледам всички серии, дано скоро продължат снимките. 
:thanks:

Абе няма ли български субтитри за всички излезли серии? Провери при юнаците. А видео от всякъде можеш да вземеш.