Jump to content

Flower of Evil (2020)


Recommended Posts

Първа дава заявка за интересен сериал.

Да се чудиш, толкова нежен и любящ

и в същото време лош. Интересен случай,

за да ни вкарат в историята на героя.

Напълно отговаря на името на сериала.

И само с какви целувки почва сериала:o

Чудя се.защо остави оня жив и дали ще го убие? Няма раздвоение. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си пъргав, Дидо. Аз докато ходя насам-натам, докато проверя температурата на водата в морето, сериалът взел, че почнал. Отивам да гледам. Този смятам текущо да го гледам, че съм се обзаложил на какво ли не за героя на И Джун Ки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За завиждане сте- единият гледа, друг морето проверява, а аз в тръстиката!:( Довечера ще видя какво вещае първи епизод, но по принцип вярвам на 100одиТ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-а, много нелогично. Може ли сериен убиец да 

Spoiler

остави жертвата жива по недоглеждане? Освен това майката ми е много подозрителна. 

Пуснаха не конци, ами цели кълбета и не знам ще успеят ли 16 серии да ги размотаят и накрая да ги завържат.

 

@Lawandula, аз живея до морето. Трябва да давам сводка за температурата на морската вода. Тези по Дунав ще ни информират за нивото на реката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, bond написа:

А-а, много нелогично. Може ли сериен убиец да 

  Скрий съдържанието

остави жертвата жива по недоглеждане? Освен това майката ми е много подозрителна. 

Пуснаха не конци, ами цели кълбета и не знам ще успеят ли 16 серии да ги размотаят и накрая да ги завържат.

 

@Lawandula, аз живея до морето. Трябва да давам сводка за температурата на морската вода. Тези по Дунав ще ни информират за нивото на реката.

Има много нелогични неща, просто сценарият е банален, защото сценаристът няма опит и просто е преписвал от учебника. И затова сюжетът е кръпки, съшити с бели конци. И най-тъпото-всичко се разбира още на втората минута.

Sans changement.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, разбира се,нищо не се разбира.Точно това е,че изглежда разбираемо на пръв поглед,

докато всъщност съвсем не е така.

Off Topic

 

Нали уж бащата беше убиеца,в крайна сметка излезе, че е кучето, уж майката беше жертва, ама  излезе,че си знае, че  нещо не е наред с витамините.

и изчаква удобния момент. И тя не ми е много ясна.

 

Артистите са супер от всякъде, изобщо не е скучно, и младичкия на когото главна е образец за подражания и другия полицай,всички действат по различни методи.Така че е интересно и ще гледам. А семейството на главния също интересна картинка.... Изглежда той ги манипулира,че са взели страха и на внучка си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

21 minutes ago, dido100 said:

Има много нелогични неща, просто сценарият е банален, защото сценаристът няма опит и просто е преписвал от учебника. И затова сюжетът е кръпки, съшити с бели конци. И най-тъпото-всичко се разбира още на втората минута.

Sans changement.

Ами ако накрая се окаже, че нищо не си разбрал на втората минута? Ще напишеш ли официално писмо с извинение до сценариста?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо още не сме разбрали. След 15 серии ще видим кой за какво ще се извинява. Чак до сценаристката едва ли ще стигнем, но ако спечеля облога, си искам лайковете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще го следя, за да слушам гласа на И Джун Ги. Страхотен тембър за мен :rolleyes:. Засега ми е интересно. И Джун Ги играе съпруг и баща?! Не е зле, но ми е трудно да го възприема. Ролята на убиец с двойнствен живот обаче му пасва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не останах особено впечатлена от първия епизод. Леко скучноват, не заковава вниманието.

Въпреки това за сега ще продължа да го гледам, най-вероятно ще стане по-интересно когато съпругата му започне да го подозира.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори изгледан. Имам ново предположение - 

Spoiler

баща му е жив, майка му е психопатка, а той вероятно се опитва да ги прикрива. Журналистът все още е жив, а няма причина сериен обиец да го държи жив, след като получи цялата информация от него. 

С всяка следваща серия сигурно ще си променям мнението, но засега е това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де, 

Off Topic

 

тези у които ходиха на гости на са  ли майка му и баща му, това втори баща ли да му е?

Мисля,че той се опитваше да каже на дъщеричката си, че веднъж ако те набедят, край с добрата ти репутация и ще си заклеймен за цял живот(предполагам като него).

Мисля,че не е бил такъв, а онези го предизвикваха.

Обаче при първото убийство, какво прави онази  мацка там(не е ли тя тази  от  фондация, която упрекнаха за убийството, въпреки че не виждам случаите с престъпления които тя разглежда  в отделните серии да са свързани един с друг. Може би целят да засилят ефекта от ужасяващата картина.

Добре, щом не изпитва емоции,то няма и да му е кеф да убива, прави го единствено за да оцелее, не виждам друга причина, защото е набеден веднъж и спасение няма.

Бонд,както и теб сигурно и аз ще си сменям мненията,. Аз ще гледам;, единият полицай, много повърхностно мисли и бързо решава случаите,

малко глуповато изглежда, но е защото искат да покажат, нашата колко е дълбокомислеща и че нещата съвсем не са такива,каквито изглеждат на пръв поглед.

Мисля, че баш той си е убиеца. Но за първото убийство някак не съм сигурна.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той е син на 

Spoiler

сериен убиец. В градчето, където са живяли го свързват с деянията на баща му. Баща му се води мъртъв, а този е втори мъж на майка му. Поне така разбрах. Има някаква причина да крие самоличността си и майка му изцяло е на негова страна, но за мен тя си е чиста психопатка.  В аптеката каза нещо от рода на: ако не мога да изпитвам чувства, като другите хора, те трябва да се чувстват като мен. Той също има проблеми с общуването, правеше упражнения през огладалото, за да изглежда нормален, но засега оставам на позицията, че не е убиец.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Категорично смятам, че главният не е убиец. Може да е психопат, но не е убиец или поне до момента не е извършил умишлено убийство. Ако изобщо е убил някой е било при самозащита или за да защити някой друг.

Off Topic

Струва ми се, че убиецът с дъждобрана във  втора серия е млада жена. Прецених това от начина по-който се затича когато се спусна да намушка ресторантьора - динамично, но някак некоординирано. Само дето е височка за корейска жена и после като се прибираше не вървеше по женски.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главният има алекситимия- неспособност да изпитва емоции, а в комбинация с психопатия, не се знае какво може да се очаква, може само да се гадае.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е преживял това, което даваха за него, се чудя как изобщо се сдържа да не му люсне един ... и да го приключи журналиста. Поне да го беше фраснал малко тоя драскач-лицемер. А "нормалният" ресторантьор е по-ненормален от главния. Пожъна това, което съвсем умишлено и без провокация се е пробвал да причини на главния. По принцип не мога да гледам трилъри, но заради Джун Ки съм настроена за мазало (даже и ако се окаже, че причинителят ще бъде той), а главната много я харесвам в сериалите й. Очаквам с нетърпение следващите серии.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...